Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Adama prinese neke kvalitete, ki je preostanek ekipe nima (hitrost, dribling), Sarabia pa res ne vem, kaj dela zraven. Na Buskeca imajo itak vsi trenerji fetiš, čeprav že nekaj let ni več na nivoju. Alba in Lucho pa sta imela nesoglasja v preteklosti in ga ne bi vpoklical, če ne bi mislil, da lahko nekaj doda ekipi. Reguilon, ki je bil njegova konkurenca tudi ni imel ravno nepozabnega zaključka sezone pri Tottenhamu, kolikor sem jih spremljal. Vseeno bi bilo boljše, če bi bil Gaya starter.

 

Pa overall je to tudi precej neizkušena ekipa, vsaj kar se tiče reprezentančnega nogometa. Polovica igralcev na seznamu ima 10 ali manj nastopov za reprezentanco. Čeprav ok, nekateri med njimi niso več najmlajši. Gerard Moreno je 29 in ima 10 tekem, Laporte pa bo debitiral pri 27 (čez tri dni ima rojstni dan). Na drugi strani imaš Busija (122), ki bo zdaj tudi kapetan, Alba pa jih ima 72. Verjetno je tudi to eden od razlogov, da sta zraven. Koke, DDG (ki bo backup golman) in Thiago imajo med 40-50 tekem, Morata 39, Azpi 25, ostali so pa pod 20.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Vpokliče Erica Garcio, ki je pri Cityju več kot 2/3 sezone sedel ali sploh v kadru ni bil za tekmo. Pusti doma pa Ramosa in Nacha, ki sta si zaslužila.

 

Res je fukjen ta Enrique. Kot selektor Španije pa bi lahko bil malo bolj objektiven, če že kot katalonec ne presene Reala. To bo že disaster od Španije na EURO.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ni rojen katalonec. Je pa po duši njihov. Bivši trener/igralec Barcelone in drugega razloga kot tako zelo subjektivno izbiranje igralcev res pomoje ni.

 

Dani Carvajal je letos kljub temu, da je bil out polovico sezone ali 2/3 sezone. Nevem točno. Kljub temu je odigral več tekem kot Eric Garcia. Pa vsi razumemo pa se strinjamo zakaj ga ni zraven.

 

Garcia si absolutno ne zasluži it zraven.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

To, da ni Nacha je sploh adijo pamet, pa tudi odsotnost Ramosa mi ni razumljiva. Ja bil je precej poškodovan, ampak sedaj je OK in je sigurno kljub starosti in poškodbam boljši centralni branilec kot vsi na spisku z mogoče izjemo Laporteja. Itak nimam kaj dosti veze, ker Španijo s tole ekipo nima šans za naslov, sem pa prepričan da tole Ramosa zelo boli. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Sicer ne navijam za Španijo in me gladko boli za njih ampak vedno bolj ko tale list gledam vedno večji klovn se mi Enrique zdi. Letos namest klasičnih 23 igralcev lahko pelješ 26 igralcev na EURO (zaradi covida). Tipson je izbral le 24 jih.

 

Že tak je absurd, da sta mesto namesto Nacha dobil Garcia (sem včeraj dovolj napisal o tem) in namesto Aspasa (naj asistent la lige) dobil Traore.

Samo, da pa imaš plac pa raje imaš dve prazni mesti kot poklicat dva igralca, ki bi si zaslužila mesto prej kot kakšna rupa ko je zraven pa je norost. Enrique el Saboteur

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ta je šele neumesna. Noben ne pravi, da bi s Nachom ali Aspasom bili prvaki. Samo vpoklicane bi imel trenutno najboljše igralce in mu noben nebi mogo kaj učitat.

 

Komaj čakam Traoreja, da ga vidim. Gol na vsakih 1322 minut. Sanjska izbira. Francija in ostale se že tresejo.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

no mogoče edino takrat ko je biu San Iker, so bili pa ravno takrat na vrhuncu moči (EP in SP) :)
drugače mi je pa dokaj useno a igra za  špansko reprezentanco pet igrauceu Reala ali pa noben. bolj se strinjam z zgornimi trditvami, da če že upokličeš igrauca, upokličeš takega ki je imeu dobro sezono in lahko na njega dejansko računaš, da bo nekaj prinesu ekipi iz klopi ali v tekmi ko / če imaš možnost spočiti nosilce. (Nacho, Aspas...) .
Lahko pa iz tega seznama ugotovimo, da ima Real za en k. španske igrauce. razn Carvajal, jebiga letos poškodbe in preforsiranje takoj po poškodbi. Asensijo bleda senca samegasebe, Isco - ni potreben komentar, Odriozola bi biu težko konkurenca Jokiču v slo rep. Pa še Cebalos, tega letos nisem spremljau in nimam pojma.

Kako to da ni Kepa 3 vratar? a je reku raje ne gre, kakor da bi se "spustiu" na tak nivo?

sej drugače če pogledaš ni slaba ekipa, Torres + Laport ni tok slabo, mogoče manjkajo backi. pa predvsem pogrešam enega pravega liderja na sredini, tistega pravega CM, ok sej je Thiago.

Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

drugače mi je pa dokaj useno a igra za  špansko reprezentanco pet igrauceu Reala ali pa noben. bolj se strinjam z zgornimi trditvami, da če že upokličeš igrauca, upokličeš takega ki je imeu dobro sezono in lahko na njega dejansko računaš, da bo nekaj prinesu ekipi iz klopi ali v tekmi ko / če imaš možnost spočiti nosilce. (Nacho, Aspas...) .

Točno to!

 

reder reče pred 1 uro:

Ja saj to glede Aspasa je veliko bolj vprašljivo kot pa če bo na klopi sedel rezervist Citya ali Reala. 

Samo Adama Traore  ni rezervist Cityja ali Reala in res ne vidim kako bi bolj vprašljivo blo, če bi bil namesto njega, ki strela celo sezono že slepe naboje na klopi sedel Aspas, ki je bil v  top asistent La Lige in drugi najstrelec med Španci (med Španci v top5 ligah je edino Moreno dal več golov).

 

reder reče pred 1 uro:

Se piše kot da je Nacho nek Van Dijk, zraven pa pri 31-letih niti v eni sezoni v karieri ni bil starter. 

Oprosti samo sam imam (vidim) raje kot, da je na klopi (Španije) rezervist Cityja, ki se s Ake-jem bori za mesto 4. štoperja v Citjyju, da je na klopi Nacho, ki je letos že dokazal, da je odličen in zanesljiv rezervist. Ko sta se poškodovala Ramos in Varane je super oddelal svoje. Brez Ramosa in Varana izločli Liverpool in premagali Barco. Pa noben ni tega pričakoval niti.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 6 urami:

Kam sta padla Real in Barca :D.

 

Ja, 10. žalostno. :D 

 

Sestanek Koeman-Laporta naj bi trajal samo pol ure. Zaenkrat še ni neke dokončne rešitve.

 

Modrić je podaljšal z Realom za eno sezono.

 

Bordalas bo očitno podpisal dvoletno pogodbo z Valencio. Dobra izbira. Sem se bal, da bodo spet kaj eksperimentirali. :D 

 

Pri Getafeju naj bi ga nadomestil Mendilibar, ki se po šestih uspešnih sezonah (žal z izpadom) poslavlja od Eibarja. Ko sem že pri Baskih, tole sem zadnjič pozabil omenit. Eibar se je na svojem twitterju poslovil od vsake ekipe La Lige posebej. :worship: Res carski klub, upam, da se čimprej vrnejo. 

 

https://www.marca.com/futbol/eibar/2021/05/23/60aa6dc8268e3e01128b4611.html

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...