Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 8 urami:

A si predstavljate Conte to real? :rofl:

 

oh, ne, kakšno konstantno jokanje bi bilo to. :ododava:

 

da ne govorim o tem, kako bi bilo čez leto ali dve ob njegovem odhodu pol ekipe stare 34 let.

 

Camavinga bo pa očitno končal v PSGju, saj je bolj naklonjen ostanku v Franciji.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 12 urami:

 

oh, ne, kakšno konstantno jokanje bi bilo to. :ododava:

 

da ne govorim o tem, kako bi bilo čez leto ali dve ob njegovem odhodu pol ekipe stare 34 let.

 

Camavinga bo pa očitno končal v PSGju, saj je bolj naklonjen ostanku v Franciji.

Khabib povedu :D zdj ko Zizou gre dvomim, da bo kdo od dvojice Mbappe/Camavinga prsu.

 

A3643369-6AC2-4545-9C10-345223A23C2A.jpeg

Povezava do prispevka

evo, Zidane se poslavlja. Škoda, meni ni biu slab trener, imeu je veliko smole. Raje bi vidu da ostane, imeu je dober odnos z igrauci, po dougem času ni bilo v medijih pisanja o težavah v slačilnici. skratka škoda, malo sem prau žalosten.

Kaj pa ta Khabib sanje o Conteju, samo tega klovna ne. IMO pride Alegri. zdej bodo pa nova ugibanja o transferjih. živi bili pa vidjeli.

Povezava do prispevka

Meni se je vedno zdelo bolj verjetno, da bo Allegri šel nazaj k "znanemu" kot pa da bi se podal v neko neznano avanturo pri Realu v trenutnem stanju. Po letošnji sezoni pa najbrž tudi navijači Juveta lovorike Serie A ne bodo več imeli za samoumevno in ekipa sama bi tudi morala biti bolj motivirana, da se vrne na vrh kot pa če bi letos še desetič zapored osvojili naslov (no, v tem primeru bi itak Pirlo verjetno ostal), tako da tudi s tega vidika bo delo za Allegrija nekoliko lažje.

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da nekaj takega razmišlja. Ali grem nazaj v Juve, ki me hoče takoj in poznam že situacijo tam zelo dobro ali pa mogoče čakam na Real, ki pa itak ni nujno, da me vzame. Potem pa lahko ostanem brez ničesar.

 

Ker realno kiri drugi Top klub se zanj tak ni pokazal nekega resnega zanimanja in brez kluba je zdaj pa že 2 sezoni.

Povezava do prispevka

Me pa zanima, kam bo Zizou šel, če Juve odpade kot opcija. Če ne bodo Frenčiji povsem failali na Euru bo Deschamps po mojem ostal selektor do SP. Nekaj se zdaj piše, da se Poch hoče vrnit v Tottenham, tako da mogoče bi lahko šel v PSG. Pa še Ronaldek se mu pridruži in končno zmagajo CL. :D 

Povezava do prispevka

Itak se Inter razpada, ostali so pa nesposobni in bo Juve naslednje leto gladko prvak. 

 

ZZ spet malo pavze par let pa nazaj v Real ali Francijo. 

 

Barca bo z Koemanom, Real pa z Raulom. Kam na vseh nivojih padata ta dva kluba:rofl: Jaz bi tvegal z Gallardom.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ne vem zakaj bi Real hotel Lowa po tem ko se je 15 let (dobesedno) praskal po jajcih razen tistih par tednov ko so bili turnirji. Pa tudi nekega velikega uspeha ni dosegel glede na kvaliteto reprezentance skozi vsa ta leta. Ena lovorika v toliko letih za Nemčijo vseeno ni nek velik presežek. Nima nobenega stika z modernim klubskim nogometom. 

Povezava do prispevka

Aja, Laporta pa sanja o vrnitvi Pepa. Good luck. :rofl: 

 

Bob Martinez naj bi bil tudi opcija. :lol: Po mojem boljše obdržati Koemana še eno sezono kot imeti z njim 13m stroškov, potem še plačati par milijončkov belgijski zvezi in pripeljati trenerja, za katerega ni nobene garancije, da bo res kaj boljši. Boljše namenit ta denar za kakšnega branilca ali pa ga preprosto prišparat za lov na Haalanda drugo leto.

 

Povezava do prispevka

Meni Low nebi biu nek presezek. Sej imo ne pride v postek  ker real rabi trenerja v roku 14 dni... priprave  transferji, ekipa... 

Skoda da je Muri ze podpisau z Romo :D

tako da zau lahko zbiramo med slabim trenerjem, antipaticnim in brez izkusenj. 

Povezava do prispevka

Bo pa prihajajoča sezona itak katastrofa. Ekipa je izmozgana, do leta 2022 tudi ne bo denarja (corona, takrat potečejo pogodbe veliko igralcem, ki so sedaj samo še v breme klubu) za dobre okrepitve. Prav zato bi najraje vzel trenerja, ki bo naredil popolno čistko in zaupal mladim igralcem. Lovorik ne bo, treba je gledat za par let v prihodnost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...