Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

reder reče pred 6 minutami:

Carlo je tako kot Zidane za sestavljeno izkušeno ekipo, ki mu jo je takrat sestavil Mourinho in še prej Perez tisto poletje z CR7, Kakajem, Benzom... Ni ravno nekdo, ki ga pripelješ za rebuild. No od kakega Koeman, Setiena, Valverdeja je vseeno druga galaksija. :D


pojdi prebrat moj post v greznico, bi rekel, da vsa imena, ki jih je Carlo and co. pripeljala v dveh sezonah so proper rebuild

Povezava do prispevka
Navedek

 

Glede Ancelottija in njegovega prejšnjega prihoda v Real - a je že imel sestavljeno ekipo? Ful mam v spominu, da Ancelotti je za zmagovat titule, ne za rebuilding.

 

Edit:

Zdej mal gledam, ko je prišel je Real kupil imena kot so Bale, Illarramendi, Isco, Jese in Carvajal. Not bad, not bad at all. Pa Kaka, Callejon, Albiol, Ozil in Pipita so odšli.

 

Naslednjo sezono so pa prišli James, Kroos, Chicharito in Navas. Again, nice.

 

Odšli so Di Maria, Xabi Alonso, Sahin (lol) in Morata.

Ok, ampak zdej pa drugo vprašanje, kakšno je finančno stanje Reala?

 

 

Sem kopiral sem, da je debata na enem mestu. Od vseh teh naštetih igralcev je bil starter le Bale, katerega je pripeljal Perez, ne Carlo. Carvajal je itak domač igralec.

 

Naslednjo sezono je bil Kroos dostopen za male pare in no brainer in Navas, ki je bil ok. 

 

OK saj par igralcev je prišlo v njegovem obdobju ampak okostje ekipe CR7, Ramos, Benz, Pepe, Varane, Marcelo, Modrić, Xabi, Di Maria je pa podedoval. 

 

Itak je pa vprašanje koliko je tedaj in tudi sedaj imel trener besede pri izbiri okrepitev in je mogoče to drugotnega pomena. Hotel sem reči, da je bil Carlo veliko bolj primeren za tisto ekipo iz 2014 kot pa za to sedaj. 

Povezava do prispevka

Na papirju dober duet ampak koliko bi jima Perez dovolil delati po svoje? Dvomim, da prav veliko brez vmešavanja. 

 

Prodajanje budal pa ne bo tako enostavno letos, ko nihče nima denarja, Barcini/Realovi odpadki pa na velikih plačah in se jim nikamor ne mudi. No mogoče ni fer primerjati, je Real vseeno v veliko boljši situaciji. 

Povezava do prispevka

Meni je Carlo no go. Klub se res vrti v začaranem krogu. Namesto, da bi naredili en konkreten rez, odjebali starine in šli v (za Real) malo daljši rebuild, bo vse po starem. Isco, Marcelo, Asensio in brazilski invalidi bodo še naprej smrdeli po igrišču, sredina bo še naprej tista iz leta 2015 (CMK), v napadu bo pa edini sposoben Benzema, ki pa bo še eno leto starejši in bo imel za sabo še EURO. Opica, ki bi random vlekla poteze bi bolje vodila športni del kluba zadnjih par let kot teli senilneži.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 52 minutami:

Meni je Carlo no go. Klub se res vrti v začaranem krogu. Namesto, da bi naredili en konkreten rez, odjebali starine in šli v (za Real) malo daljši rebuild, bo vse po starem. Isco, Marcelo, Asensio in brazilski invalidi bodo še naprej smrdeli po igrišču, sredina bo še naprej tista iz leta 2015 (CMK), v napadu bo pa edini sposoben Benzema, ki pa bo še eno leto starejši in bo imel za sabo še EURO. Opica, ki bi random vlekla poteze bi bolje vodila športni del kluba zadnjih par let kot teli senilneži.

Se strinjam s tem

Namesto da bi odjebali pol ekipe kupili mogoce kaksnega igralca ki ni glih zvezdnik je pa delavec in ne prin3se toliko denarja od dresov in blisca, pa lepo oni spet po starem

Kroos, Luka pa Miro bojo igral pa do 60ga

Bravo Perez, ala ti vera

Povezava do prispevka

IMO je razlog da se ne gre v totaln rebulid ekipe kredit, ki ga ima klub + vsa covid situacija. Lažje je bilo rebulid narediti tisto leto, ko so brez pretegov prešteli denar za Ronalda, Alonsa, Benzemaja... letos bolj kovance na kup zbirajo.
Zato grejo v to z že preverjenim trenerjem, ki pozna igrauce in situacijo kluba. ko se pa bo začeu stadion izplačevat in bo covid preteklost, pol se bo pa lahko šlo v večjo osvežitev ekipe na sveh podorčjih.
iz teh razlogov mi je Carlo trenutno najboljša rečitev, ker Conteja ne vidim v klubu, in mislim da Pochetino pa ne bo zdržau pritiska in garderobe, že v PSGju se je zgubljau.

Povezava do prispevka

Glede na razsul, je Karlo dobra izbira. Boljse, kot nek nov mladic, ki bi ga vrgli med tigre/pereza in bi ga obracali kokr je dolg in sirok. Karlo vsaj pozna ozadje delovanja in ma zagotovo zahteve, da ga pustijo pri miru. Sam itq pr staremu letis tk al drugac.

 

on the other hand, vazquez ostaja. Za backup vrhunski.

 

e: novi dresi. Meh.

 

95B24D01-5417-40D8-9F6B-A7672D8B6E65.jpeg

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka

malo pretiravate s to revolucijo. ogrodje ekipe je še vedno kvalitetno, manjka predvsem pomoči benzemaju v napadu in širine. zamenjat deset igralcev je utopično v teh časih.

 

trenutno je ključno predvsem, da pride športni direktor, ki bo imel avtonomijo (velik "če" ob senilnemu floru, res je). en campos verjamem, da je sposoben pripeljat v klub kvalitetne okrepitve ob omejenem budgetu. tudi ta fitnes coach bi bil korak v pravo smer, glede na vse poškodbe v zanjem času.

 

trener je trenutno še najmanša skrb, tako carlo kot pochettino bi bila čisto ok. conte dvomim, da je resno v igri, osebnostno ne paše v florovo vizijo pomojem. pa tudi on bi lahko prinesel marsikaj dobrega, kot neka kratkoročna rešitev pod predpostavko, da ne bi imel pretiranega vpliva na politiko kadriranja.

 

Povezava do prispevka

Zame odlicna resitev :)

vazquezu podasali za tri leta, mislim da pod pogoji kluba in ne igrauca. Je le ugotoviu da bolje pogodbe ne bo dobiu. 

Za ramosa pa nevem kaj rect, Carlo zna igrat neko vlogo pri njegovem podalsanju, je pa res da ga ni niker na promociji novih dresov in opreme.  

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

boljše že, kot Conteji, Pochettinoti ali bog ne daj, kakšni Lowi.

Pochettino je sploh kdo hotel ga razen mediji? On bi pa dejansko bil isto sranje kot Rafa Benitez v Realu.

 

Tipson paja nič posebnega kot trener ni. Tipična luzerska mentaliteta. Ligo pušno proti jebenem Lillu. Ligo Pravakov se lahko zahvali Andorcem, da so pohabili Lewo, da so šli dalje lahko.

Povezava do prispevka

Jaz bi imel problem, če bi kupovali tudi na moj račun. Galaktični nakupi in šparanje pač ne gre skupaj.

 

Je pa to idiotsko od Ramosa, ker ostali nimajo takšen status v ekipi, ali paycut ali transfer list.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Super. Prvi "nakup", s katerim sem zadovoljen. Zdaj samo čakam, da ga bomo prodali naprej za skupni profit kakšnih 5 milsov. :S 

 

Zgleda, da bo Koeman ostal, ker Laporta ni bil sposoben najti boljšega kandidata. 

 

Pa Firpo naj bi bil blizu odhoda v EPL, West Ham in Southampton se zanimata, klub želi 16m in bonuse.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 50 minutami:

Jaz bi imel problem, če bi kupovali tudi na moj račun. Galaktični nakupi in šparanje pač ne gre skupaj.

 

točno to. po eni strani gremo nižat plače ljudem, ki že leta igrajo v klubu pod pretvezo finančne krize, po drugi pa metat 100 mio za mbappeja. okej ...

 

če je res seveda, čisto možno da je to medijsko nabijanje brez realne podlage.

Povezava do prispevka
reder reče pred 14 minutami:

Alba itak igra tako dobro, da ne potrebuje backupa. :)

 

Če ne bomo Emersona prodali bo po mojem Dest pokrival LB, ko bo treba. Pa mogoče Balde v zgodnji fazi pokala.

 

Lahko pa da bomo probali res pripeljati Lisandra iz Ajaxa, ki lahko pokriva CB/LB/DM. Pa Oscar RB/CB, tako da bi imeli nekaj univerzalcev zadaj. 

 

Če bi se nekako uspeli znebiti še Umtitija in Roberta bi bilo pa sploh super. Možnosti za odhod Piqueja ali Buskeca so žal minimalne, ampak upajmo, da bosta prihoda Garcie in verjetno Wijnalduma (ki naj bi bil naslednji potrjen) vsaj omejila njune minute. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...