Skoči na vsebino

[multi] Control


Priporočeni prispevki

GOTY 2019 nima svoje teme?

 

Danes je izsel Control Ultimate Edition, vsebuje originalno igrico in oba DLCja, The Foundation in AWE.

 

Drugi DLC imenovan AWE je crossover med Control in Alan Wake, svetova sta namrec povezana, kot je bilo na precej carski nacin pokazano v glavnem delu igrice.

 

Na Steamu je Control Ultimate Edition samo 31,99€ :avadodo::ododava::avadodo::ododava:

Povezava do prispevka

Pocasi igram vanilla verzijo, sem ravno dobil levitation in grem spoznat brata. Mal so me Langston side missioni na stran potegnl od main storyja.

Amazing spil, sem cakal da se spusti cena dobil na 20 EUR kersem imel itak dost drugih stvari za igrat in ogromen backlog, pa sem se iskreno zajebal. Z veseljem bi dal 30 Eur za complete edition. 

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Baje bo samo goty imel na novejših konzolah backward support. To je kar kisla. Koliko pa so DLCji vredni - obične smeti ali remake delo vredno prešernove nagrade?

 

BC bo, ampak kupci UE verzije dobijo zraven tudi PS5 verzijo. Stari kupci pa imamo na voljo samo BC.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Baje bo samo goty imel na novejših konzolah backward support. To je kar kisla. Koliko pa so DLCji vredni - obične smeti ali remake delo vredno prešernove nagrade?

 

Samo en review sem videl zaenkrat, ki pa je dal DLC-ju enako oceno kot jo je dala večina žensk seksu z bivšim uporabnikom "Mefisto": 65/100 :D 

 

Torej bolj uno da nekaj počneš, če ti je res RES dolgčas

Povezava do prispevka

Dejansko v poplavi open world iger, ki se jih naveličam nekje na sredii (gledam tebe got), ena boljših zadnje čase tako po igralnosti, kot grafično (sploh z vklučenim rtx-om). Ostane še zadnji dlc , ki je izšel ravno danes in za enkrat ne izgleda slabo.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Meni osebno gladko top 10 igra prejšnje generacije. Barva paleta in celotni art design v tej igri je neverjeten. Očitno ne dojemamo vsi tega na isti način. Že na PS4 se je zadeva igrala spodobno, s PS5 patchom in 60 fps je pa zadeva no brainer. Poleg še nekaj From Software iger in Witcherja je to še ena tistih, ko jo platiniram večkrat :)

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Navedek

Today, Remedy has four teams across five games. The Control team is, in addition to ports for new services, starting work on the studio's next big title. A second team is working on co-operative multiplayer project Vanguard, while a third is working on two unannounced projects for console and PC, funded by Epic Games.

Beyond Control: What's next for Remedy? Sem zasledil v njihovem intervju iz prejšnega meseca.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...