Skoči na vsebino

[PC] New World "MMO" by Amazon


Priporočeni prispevki

Evo, prvi patch being applied

 

Trade skillse nujno cimvisje spravit, preden gres v Brightwood ali Weaver's Fen, pa zlevelat se tja do nekega cozy 35 levela. Brightwood ma same >30 lvl settlemente in te pretepajo ko majmuna, se js strugglam rahlo na 32 lvlu :D

Harvesting in skinning gre kr hitro gor, sploh skinning se da fajn zlevelat z volkovi okol Everfalla na zacetku, pol pa sam do Obeliska dol pa woodland lynxe farmat. Harvesting se splaca, da ti na kompasu kaze, kje je katera surovina, skinning je itak no brainer za zivali in rawhide. Lodging pa mining gresta najpocasneje, sam sj kr gre do 50 oba zgrindat, sploh pol ko ti tracka iron/silver ore

 

Ostale proffesionse pa grindas v skladu s svojim buildom. Js sm arcano nabil vceri na 82, da sem en hud life staff dobil ven, ker Amrine dropa povecini dogshit loot. Tannering pa loom si vsakic nabijem gor, ko pridem nazaj v mesto, isto cooking. Outfitting farmam, ko craftam satchele in jih dajem na market za 800 do 1800 golda. Dnar se da kr naizi farmat z dogshit materjali ala flint, stone, doloceni foodi, etc. Izkljucno zato, ker se drugemu folku ne da farmat. Flint sm vceri prodajal za 1.80 golda apiece, lol :D

 

Pa prvo bajto ko kupte, kupte tanajdrazjo. Taprva bajta ma -50% discount, kar za najdrazjo znese 10 jurjev, ce se ne motim. Drazja kot je, vec storage spacea ma. On locker v mestu se nafila ful hitro, razn ce izkljucno storage capacity upgrejdas s territory standingom. Tako da se splaca vzet najvec storage spacea za 50% bolj poceni :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 1 uro:

Evo, prvi patch being applied

 

Trade skillse nujno cimvisje spravit, preden gres v Brightwood ali Weaver's Fen, pa zlevelat se tja do nekega cozy 35 levela. Brightwood ma same >30 lvl settlemente in te pretepajo ko majmuna, se js strugglam rahlo na 32 lvlu :D

Harvesting in skinning gre kr hitro gor, sploh skinning se da fajn zlevelat z volkovi okol Everfalla na zacetku, pol pa sam do Obeliska dol pa woodland lynxe farmat. Harvesting se splaca, da ti na kompasu kaze, kje je katera surovina, skinning je itak no brainer za zivali in rawhide. Lodging pa mining gresta najpocasneje, sam sj kr gre do 50 oba zgrindat, sploh pol ko ti tracka iron/silver ore

 

Ostale proffesionse pa grindas v skladu s svojim buildom. Js sm arcano nabil vceri na 82, da sem en hud life staff dobil ven, ker Amrine dropa povecini dogshit loot. Tannering pa loom si vsakic nabijem gor, ko pridem nazaj v mesto, isto cooking. Outfitting farmam, ko craftam satchele in jih dajem na market za 800 do 1800 golda. Dnar se da kr naizi farmat z dogshit materjali ala flint, stone, doloceni foodi, etc. Izkljucno zato, ker se drugemu folku ne da farmat. Flint sm vceri prodajal za 1.80 golda apiece, lol :D

 

Pa prvo bajto ko kupte, kupte tanajdrazjo. Taprva bajta ma -50% discount, kar za najdrazjo znese 10 jurjev, ce se ne motim. Drazja kot je, vec storage spacea ma. On locker v mestu se nafila ful hitro, razn ce izkljucno storage capacity upgrejdas s territory standingom. Tako da se splaca vzet najvec storage spacea za 50% bolj poceni :)

Jaz vedno vzamem storage space upgrade, ce je na voljo.

 

Ce ni tega vzamem gathering speed kot fallback.

 

Drgac sem pa jaz ravno prisel do main story questa, ko moras jit v Brightwood in je kr zajeban pri lvl28. Bom raj sel se kak run v Amrine (cekirite faction boarde za daily amrine quest + repeatable q pri barkimedesu) pa farmu gathering professione do ene lvl30 v Windswardu.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Kajezaj farmerji

 

Ze mate bajte? Nakrancljane z vsem moznim dekorjem?

 

Js sm vceri ubavu T3, ker mi ni za dajat 2k tisoc golda za davke za T4 bajto. Kupu sem pa ono v Everfallu, edina ko ma stenge gor do vhoda, da se lahk vsakic fuknem po njih

 

Also, komi vceri vidu, da je posebej treba trenirat skill furnishing, da se ti sploh odklenejo storage chesti. Fun tiems. Rabi kdo kako postlo? Jedilno mizo + stole? Kredenco za knjige? Mam neki na lagru

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

In manjko novih igralcev pomeni, da ne mores naredit dungeonov, ki jih rabis naredit, da napredujes v glavni zgodbi in s tem odklenes zadeve, ki jih rabis za opravljanje contenta.

 

  

MaDrung reče pred 2 minutama:

Dejstvo, da imaš v večini offline iger boljši anti cheat security dost pove lol

 

+1

 

Kaksne bruke si je AGS naredil z gold/trade dupingom, immunity exploitom in chat exploitom je tko basic shit, ki bi ga morali preprecit.

 

Na kup so zbrali neke mobile deve in so jim dali delat AAA MMORPG.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
OneI reče pred 9 urami:

Hvala za odgovor. Si bom pogledal vse skupaj.  Škoda, mi je zgledal obetavno.

 

Imaš priporočilo za kakšen drug NOV mmorpg, ker mi res ni do 10 let starih spilov ... kot newb ne prideš nikamor.

 

Guild Wars 2 je dokaj Newb friendly. Tudi TESO mislim, da ma dokaj kul community.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...