Skoči na vsebino

[svetovi] Star Wars


Priporočeni prispevki

Respawn naj bi delal na 3 novih Star Wars igrah

Respawn Working On Three New Star Wars Games, Including Jedi: Fallen Order Sequel - IGN

Star Wars Jedi Falle Order 2 to je že znano

 Star Wars Xcom game to bo verjetno zanimivo

Star Wars FPS govori se o nadaljevanju Republic Commando ali pa mogoče oživijo Dark Forces igra naj ne bi bila nov IP

 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
Navedek

New expansion za SW TOR MMO

Men se je graficno kr slabo postaral

Pa bil sm tok zgubljen ko sem ponovno zalaufal po ene 5ih letih da sm hitro obupal. Mam pa saj main mando characterja b4 it was cool.

 

Mam pa dobre spomine, nas je 5 igral mislm da za nov let, v mancaveu, mislm da je bil takrat day1 f2pja

 

Also kolega je kot sith inquisitor tle najdu in ozenu biolosko zensko she_her irl 

 

Moram se enkrat za foro pogledat star trek online, mogoce so ful zategnil ekonomijo v grind pa sm postal biljonar, takrat sem nehal glih kak weeks grind predn bi dobil najjaco tactical ladjo, possibly ever

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pizda sej ne da ima Embracer krepko bolj uveljavljene studije zdej v lasti za take projekte lol... Tole bo imo en tak dizaster da bo groza. Že Aspyr studio je bil en WTF so to za eni? Pa so baje zaposlili neke uveljavljene veterane iz večjih studijev (kar itak večkrat slišimo pri takih projektih in v večini sledi megafail, ker gre očitno za PR bullshit). Pol pa pogledam nabor iger Saber Interaktive in praktično ne poznam druge igre ko Snowrunner lol.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...
inzenir reče Dne, 4. 9. 2020 at 13:03:

Pa dobro, tudi Republic Commando je bil, vsaj meni osebno, zelo dober špil. Kul pristop mi je bil tisto lagano ukazovanje squadu kaj naj delajo ko si s taktičnim pozicioniranjem prišel krepko boljše skozi kot z besnim jurišanjem,

 

RC je bil top! Elite Force 1&2 še bolj. Medtem ko Dark Forces 1

&2 pomoje top of the top. 

 

X-wing in Tie Fighterjev pa nisem igral, tko da kle nimam kej za rečt, spomnem se sm, da so jih v Jokerjih vedno ful hvalil.

 

Tko da PC je zgleda kasiral top star wars igre (razn avanture niso nikol nardil jebeni lucasarts), medtem ko konzole totalna govna.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...