Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2020]


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 5 urami:

 

Kok €€€€

 

Beri fegetov odgovor. 40 eur drgač :D

 

Drgač sem pa prirolkal do Venice beach stopnje. Ajme kako se je špil noro dobro postaral, to ni za verjet. En element, pri katerem zdej še bolj cenim, kok je hudo narejen, je dizajn stopenj. Šit kako dobre, raznolike, zanimive in zabavne so sobe, po katerih se furaš. Pa kok enih skrivnosti, skritih podsob in skritih special gap prehodov imajo, ajme očka v nebesih, 30 let star špil ne bi smel tako na hard nakazovati. Vsaj toliko zabavno kot je nadrkavanje kombotov je odkrivanje vseh kotičkov, trikov in skrivnosti, ki so v eni sobi :) Sem pa tudi že blizu 150.000 točkam na run, yaaaay, bravo jaz :D

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 2 urama:

Pa stopnje so dejansko 1:1 replike starih? 

 

Also 20 let star špil, valda ni Tony Hawk iz 1990, iz tistih časov je Skate or Die! :D  

 

Skate or Die | ClassicReload.com

 

Stopnje so enake, ampak je valda mega zvišan fidelity / neprimerljivo več je podrobnosti - s tem da so narejene s proper filingom, ne kr neki počez. Tako da kljub temu, da gre za v resnici za 55 let star špil, izgleda kot popolnoma current gen naslov. 

 

Priporočam ogleda tegale videa, ful carsko predstavljena zgodovina THPS 1 in 2 in tudi sam remake je fino predstavljen. Pa avtor je očitno orenk orenk THPS fan :D In glede na posnetke in score je tudi že kar nekaj prešpilal tega lol

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Feget reče pred 18 urami:

Preveč zate fantek

40 jz za spil vrzem medtem ko je 40 absolutno prevec zate feget

 

 

Celo persono si gradil zadnjih 10 let na 20 evro klosarju,

Tko da ne vem kaj bi rad dosegel s tem postom,  ma ene tok smisla kot zamenjat mefisto acc z fegetom ko se vedni vsi vemo kdo si,

 

dumb feget.

 

uredilo bitje Sovica
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Ma problem je da dosegam res kisle score, skoraj vse challenge razen tiste, vezane na točke, sem že takoj pohrustal. Pol je pa treba olupit 300K (al pa 150K na ramp-less New Yourku (ki je drgač čist huda mapa) pa sam črički zapokajo. Oziroma je mladenič Tony več na zobeh kot koleščkih :D 

Povezava do prispevka

Daj naredi ločen thread za THPS, saj na prejšnjem forumu je bil, zdaj ga ni več (RIP)

 

Also sem včeraj igral dve uri pred spanjem, je tudi mene preveč zamikalo

 

Kar se tiče točkovanja, ne vem, kako točno poteka, itak, ampak na uč je v primerjavi z izvirnim THPS 2, ki sem ga nekje do polovice preigral par let nazaj, dosti lažje vse skupaj :D. Praktično celoten moveset za šopanje kombotov je dodan, od reverta pa menjave rampe in odboja od zida. Sicer ne da so mi te spremembe negativne --- ful mi sedejo in se presenetljivo carsko obnesejo v stopnjah, ki so bile dizajnirane brez misli na te mehanike, ampak meni se zdi precej lažje. So pa pomojem zahtevani scori zvišani za ene 20 %, da je malce bolj težko. Kakorkoli, nov moveset ga res orto sede, razne collectiable pobiram kot za šalo, medtem ko je bil prej cel event načrtovanja, kako bom prišel do nečesa. 

 

Sicer pa tudi res dobro prežeto s filingom izvirnikov,  odlično so naštudirali snov.  Carski rimejkič

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

Ma problem je da dosegam res kisle score, skoraj vse challenge razen tiste, vezane na točke, sem že takoj pohrustal. Pol je pa treba olupit 300K (al pa 150K na ramp-less New Yourku (ki je drgač čist huda mapa) pa sam črički zapokajo. Oziroma je mladenič Tony več na zobeh kot koleščkih :D 

Ce me spomin ne vara je najlazje nabit score tko da nardis nek special move handplant da nabijes score, potem pa spammas trick+grind+manual za multiplajer. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

Ce me spomin ne vara je najlazje nabit score tko da nardis nek special move handplant da nabijes score, potem pa spammas trick+grind+manual za multiplajer. 

Jop, to je bil žal cheese v seriji, ki ga še v PS2 časih niso odpravili

 

Samo se ob izvajanju počutiš cheap plus uničilo je MP igro, ker je pač vsak drkal handplant move haha

Povezava do prispevka

Poslušajta fanta.

 

Star sem 37 let, imam 92 kg. Ostrižen sem na bundesko. Na 60 m verjetno tečem konkretno nad 10 sekund. Pri košarki sem včasih lahko zabil, zdaj se dotaknem mrežice (na dober dan in v buffalovkah mogoče celo obroča s sredincem).

 

Zato me ne fukat z nasveti tipa "special move handplant da nabijes score, potem pa spammas trick+grind+manual za multiplajer." :D:D  Lepo prosim za nekaj, kar zahteva dve, tri tipke maks in da je vmes čas, da se lepo v miru razmisli in da lahko pravočasno pride impulz iz glave v roke.

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Verjetno si že ugotovil, da ko delaš manual ali pa grindaš, da če klikneš krogec/trikotnik/kvadrat, da dobiš konkreten score bump in za povrhu še vedno x2 (če recimo med grindom trikrat zamenjaš stance, je to x4 na eni rampi, kaj šele potem nadaljevanje kombota)

 

No, cheap cheese pa je, da imajo handplanti še krepko večji score bonus in isto menjave stancov 

 

skateboard, handplant, layback, pool, bowl, skatepark, action, extreme,  recreation, skate, skateboarder | Pikist

 

Tako da ko to osvojiš, pač na vsakem grindu/manualu/handplantu še ufuraš menjavo stance, da nabiješ pike + dobiš po možnosti x5 na končni score, in je to to v lajfu 

Povezava do prispevka

Hm, jaz sem grind multiplierje v manual vedno delal na način kot je v spodnjem primeru:

Skok na cev/robnik

Grind

Skok

V zraku input za trik med skokom (2 tipki)

Grind

Skok iz cevi/robnika

V zraku input za trik (2 tipki)

Manual (2 tipki)

 

In mi je res brutalno veliko inputov, tko res morš bit ali ful skoncentriran ali pa tok ufuran da pritiskaš napol avtomatično

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Samo tole dodaj

 

Skok na cev

Grind

Med grindom menjava stance (torej med grindom klikneš kvadrat ALI trikotnik ALI krogec)

skok

Trik med skokom

Grind

Med grindom menjava stance, mogoče probat ufurat dve, ker je zadnji grind in lahko gre balance že proti robu

Skok

Trik med skokom

Manual

Med manualom še hitro menjava stance ali dve

 

Tvoj score bo pune večji in zraven tega še pomnožen x5 zaradi menjav stanc :D 

 

Povezava do prispevka

Momci en precej velik cheese ste pozabili omenit: wall jump. Đizs kako je OP, po parih kombinacijah lepo z rolko v steno pa veselo nadaljuješ z grindanjem / komboti plus še tok te odbije v luft da lahko dejansko mini special move spustiš :D Tako da evo, padel je prvi kombo s skorajda 90k pik :mafija:

 

Tri vprašanja, ker res nočem gledati yt tutorialov:

- venice beach: kako dobim hidden tape?

- philly: kako poberem črko K (tisto ful visoko)?

- philly: kako pridem čez ograjo v drugi del parka?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Momci en precej velik cheese ste pozabili omenit: wall jump. Đizs kako je OP, po parih kombinacijah lepo z rolko v steno pa veselo nadaljuješ z grindanjem / komboti plus še tok te odbije v luft da lahko dejansko mini special move spustiš :D Tako da evo, padel je prvi kombo s skorajda 90k pik :mafija:

 

Tri vprašanja, ker res nočem gledati yt tutorialov:

- venice beach: kako dobim hidden tape?

- philly: kako poberem črko K (tisto ful visoko)?

- philly: kako pridem čez ograjo v drugi del parka?

 

 

Grind on, literally.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...