Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2020]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 19 urami:

Tri vprašanja, ker res nočem gledati yt tutorialov:

- venice beach: kako dobim hidden tape?

- philly: kako poberem črko K (tisto ful visoko)?

- philly: kako pridem čez ograjo v drugi del parka?

 

 

- Za Venice beach hidden tape čimbolj nabildaj statse ollie, air, hangtime. Napolni Special bar, potem imaš tam zraven eno rampo, kjer dobiš hitrost in pod določenim kotom odskočiš (boneless - 2x gor+jump) od mize pod V.G. Roots kaseto. V glavnem, ko zadaneš rob mize pravilno, te bo katalputiralo v zrak.

- Za K črko čimbolj naravnost zapelješ na bankino spodaj pod streho in spet izvedeš bonlees jump in se znajdeš na strehi (enako kot prej). Obenem jo lahko še pogrnidaš za naslednji cilj.

- Iz štartne pozicije se takoj obrni na levo in pojdi do "klančine z balkonom" pogrindaj ograjo in tako nadaljuj na kabel, ki je pripet gor. To bo podrlo kandelaber na ograjo.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jebem se z zlato medaljo na Bullringu ter 250k točkami v Phillyu. Enak problem kot Galko... možgani rabijo enih 5 sekund, da sprocesirajo naslednji input za trik.:unsure:

 

Edit: Uspelo, ko sem si nastavil Special trik za manual :P

uredilo bitje MY-MOON
Povezava do prispevka
MY-MOON reče pred 16 urami:

 

- Za Venice beach hidden tape čimbolj nabildaj statse ollie, air, hangtime. Napolni Special bar, potem imaš tam zraven eno rampo, kjer dobiš hitrost in pod določenim kotom odskočiš (boneless - 2x gor+jump) od mize pod V.G. Roots kaseto. V glavnem, ko zadaneš rob mize pravilno, te bo katalputiralo v zrak.

- Za K črko čimbolj naravnost zapelješ na bankino spodaj pod streho in spet izvedeš bonlees jump in se znajdeš na strehi (enako kot prej). Obenem jo lahko še pogrnidaš za naslednji cilj.

- Iz štartne pozicije se takoj obrni na levo in pojdi do "klančine z balkonom" pogrindaj ograjo in tako nadaljuj na kabel, ki je pripet gor. To bo podrlo kandelaber na ograjo.

 

 

Kolega majmun, najlepša ti hvala :)

 

Sem probal tvoje beast taktike in so vse tri uspele. Najbolj sem se jebal z VB kaseto, ampak je tudi nekako padla. A hidden tape v Phillyju si pobral? Jaz uspem skočiti na balkon in zapreti ventile, tisti wall grind do enega nadstropja višje (kjer je značka in zajla, ki pelje do kasete), je pa preveč brutalen. Enkrat mi je uspelo priti gor v pol ure drkanja, ampak sem zajebal oziroma falil oboje, in značko in kaseto :D  brutalno je tole. Imam že odprt Bullring, samo ga rajši še nisem sprobal, ker je po spominu težek ko svinja :D 

 

Še dve zadevi:

- Philly: kako moraš v pogrindati streho pri črki K, da dobiš achievement? Ker sem uspel skočiti gor in pogrindati, ampak očitno ne na pravi način

- Venice Beach: kje za vraga je četrti VB gap wtf. Eden je pri spečem klošarju, direkno naravnost čez celo polje od štartne pozicije. Drugi je poleg grafita, kjer je narisan en zamorec, diagonalno naravnost-desno od štartne pozicije. Tretji je na skrajnem robu mapa, diagonalno levo-naravnost od štartne pozicije. Kje da fak je čtrti?

 

Sem pa končno osvojil toliko eye-finger koordinacije, da lahko pokam zelo konkretne score. Tko, dejansko mi uspe dovolj hitro narediti inpute, da pride ven tisto, kar želim. Se mi zdi, da ima igrica 4 faze skilla:

1. Mashing in hype, ker dejansko pokajo nori comboti, čeprav nimaš pojma, kaj delaš

2. Načrtno delanje nekih zelo romunsko-moldavskih kombotov in pizdenje, zakaj za kurca imaš 3x nižji score kot ko si mashal

3. Integriranje podaljšanih mehanik v kombote in pizdenje, zakaj za vraga si tako star in debel, da ti ne rata niti en proper kombo, mladi Tony si ogleduje zobne proteze, lesene noge in pogleduje proti drugim poklicom, npr bančni uslužbenec

4. Izvajanje proper kombotov in scorov, ko se prsti navadijo delati zahtevne ekspresne inpute

 

Težka igrica je, tko old school težka, fuck or walk mentaliteta čist

Povezava do prispevka

Hidden tape v Phillyu mi ni delal težav kolikor se spomnim. Tista zajla gre čez celoten vodnjak na drugi konec, lahko probaš od tam, če bo šlo lažje.

 

-Bluntslide narediš tako, da dvakrat pritisneš naprej in grind.

-En VB gap transfer sem tudi jaz iskal kot budala :D Mislim, da si zgrešil najbolj zajebanega. S štartne pozicije se takoj obrneš na desno in greš do konca mimo palm do široke rampe. Levo od te široke imaš še eno ozko in eno širšo... Jap... preskočit moraš na tisto bolj oddaljeno. :alma: V glavnem... nabildaš speed, air, ollie... nafilaš Special meter, zmoliš tri očenaše in upaš, da zadaneš Eurojackpot.

 

Pri THPS 2 imam 100% razen tistih VV simbolov. Ne vem točno, kaj je nagrada za to. Zdaj sem se lotil THPS 1 in ne najdem vseh zvoncev pri šoli.

 

Se pa strinjam ja... toliko moraš drkat kombote, da jih delaš podzavetstno, ne da razmišljaš zraven kaj pritisnit. Cjooo, kaj sem delal dvajset let nazaj s THPS 2 in 3 na tipkovnici.:wub:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vceri po 96 letih od izida zacel spilat AC: Odyssey, taprvi polnomastni RPG po Witcherju 3, ki sem se ga lotil

 

Tazadnji AC, ki sem ga igral, je bil davni AC 2, od takrat se serije nisem niti pritaknil z izjemo pol ure Black Flaga enkrat pred leti. Odyssey me v marsicem na W3 spominja - vprasaji razsuti po mapi, golijada kvestov, NPCji, od katerih ma vsak vsaj neki semi-zanimivega za povedat, nabiranje loota, etc. Prav vidi se, da so poskusali na nek nacin skopirat W3 koncept in ga po svoje predstavit. Ni napacen spil zaenkrat, ceprav je vseprisotna tista Ubisoftovska prenasicenost, ampak ce sem Far Cry 5 zbrisal po uvodni uri in pol, me Odyssey zaenkrat kr vlece. Upam, da so kvesti vsaj dost raznoliki, da ne rata prehit dolgcajt. NPCji so manj dodelani kot v Witcherju, ni glih takega obcutka, da si vpet not v igrin svet, kot v W3. Tam je res skor vsak mimoidoci mel svojo zgodbo. Na kurac mi gre ta grski accent, sem sel igrat s Kassandro, ki ima majckeno boljsi accent, ampak se se vedno slisi corny as fuck

 

Combat je arkaden, kolker je le lahko, dost lazji kot v Witcherju, kjer svicas ko prasec na Death march. Odyssey sem prvo uro igral na hard, pol sem pa vidu, da ni prakticno nikakrsen challenge in sem presaltal na nightmare. Tut slednja tezavnost ni bas tezka semizdi, zaenkrat lepo gre skozi. All in all upam, da mi ne bo ratalo prehitro dolgcajt, because Ubisoft

Povezava do prispevka

Težavnost ti je cool, ker pač delaš side queste in fprašajčke :D 

 

Če greš udarit eno "main story" warianto z ignoriranjem fprašajkov, je na hard in nightmare praktično unplayable, ker te random vojak, ki je par levelov nad tabo, 1-hit murdera kot psa

Povezava do prispevka

Remnant: From the Ashes s frendi. Eno kampanjo smo že končali, jaz se mučim z Riphidom v Adventure mode, sva ga probala dva, pa ne gre in ne gre..... Moram grindat za scrap, da lahko upgradam še kakšno drugo orožje. Izšla je prva DLC misija za Desperados III, je bila kar fajna. Včeraj sem zagnal in odigral prvo stopnjo v Shadow Tactics, na PS4 pa se trudim doseči 40. stopnjo pred koncem sezone v Fall Guys (pa 6 kron mam :P)

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Pizda jaz bom pa popizditis fasal, saj uživam noro pa vse, sam kurba ne morem se premaknit naprej... rant off

Dead cells, 2 boss cella sem še nagrindal, zdaj pa očitno bi moral uporabljat ščite, sam se mi ne da to jebat in trajbam svojo agresivno sceno naprej in itak sam padam pod udarci... če ni concierge je un kurčev timefucker, če pa že nekak pridem mimo me pa bodyguard stolče ko pinjenec. FAK OFF - sam uživam pa ful med igranjem :D

Povezava do prispevka

Shieldi so kurac v DC :)

 

Ne vem, ce so kej nerfali turrete, sam js sn ponavadi pobral dva turreta, pol pa sam tactics bildal gor. Pade dobesedno vse. Dejansko sem hodil cez Ossuary, ker so mi Ramparts bli prevec dolgocajtni. Timekeeper pade ko pokosen z dvema nabildanima turretoma. Concierge je pa itak najvecji mucek od vseh. Prav na pamet vem vse njegove movese :D

 

Js morem se 5th cell extractat, pol pa se ostale biome mal pogledat. Dolg ga ze nisem spilal :)

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Glede na to da že nekaj časa furam turret+tactics taktiko sem očitno sam tak poden da mi ne uspe :D

 

Pa prav žal mi je da sem orožja odpiral, na začetku sem sam turrete in so bli potem skoz v trgovinah, zdaj so pa not neke drek rdeče zadeve ala firebrands al pa tista bakla ki zakuri sovraga :S aja pa itak hayabusa boots fml

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Lol, najvecji fakic v glavo je, ko prides v Ossuary s tistim kurcevim war spearom, ki ni za nikamor, komaj odkrijes prvi chest, v njem pa jebeni spartan sandals al pa en random blesav shield :avadodo:

 

Hayabusa boots so tut kr zanic ja, mal manj ko spartan sandals, sam se vedno dokaj drek :D

 

Js vedno najprej poiscem freeze blast, ga bindam na secondary, na primaryju pa neki, kar RNG ponudi v dani situaciji. Se najrajs mam lightning bolt tbh, al pa Assassins blade, v kombinaciji z 175% dmg na freezane enemyje. Freeze blast je nujen, sploh na vec cellsih, ker rabis neki za crowd control, pa healing flaska se ne da nafilat povsod pol vec

 

Repeater crossbow mi je drgac skor najljubsi od vseh, ker immobiliza vsakega enemyja, tut bosse, pa metkov ma ornk velik :) Pa double etched bow, al kaj je ze, ko dve naenkrat izstreli. Tistga sem nekoc nabildal na 15k damagea, nobenga challenga ni blo vec :D

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

pismo mogoče bi moral na crossbowe res prešaltat... freeze blast je sweet zadeva, sam ko nalašč mi nikol ne rata na primary dobit kak frozen enemies combo :D evo glih zdele sem lepo pušnil, 3 pa 4 turreti lvl 5S, 2 freeze blast lvl 4++ na 1 pa nek kurčev bloodsword, ki sem ga vlačil s sabo od štarta, eh ja treba bo nehat coinse šparat celo igro :D

Povezava do prispevka

Coinsi so cimprej za ponucat ja :)

 

Moja taktika je, da presnofam cel biome, v katerem sem, najdem vse shope in cheste in sele pol na koncu po moznosti neki kupim. Preveckrat se mi je ze naredlo, da sem v taprvem shopu zapravu ogromno, pol je pa tam v temi bil chest z identicnim itemom, visjim za dva levela :D

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Prvi DLC Pokemonov, Isle of Armor, je pa odličen! Res nakaže, kaj bi igra lahko bila, če bi jo v roke dobili malce bolj ambiciozni devi. Kot prvo je celoten DLC postavljen v "open world" area z odklenjeno kamero, ogromno je raznolikih področij in več kot 100 novih bitjic, ki se drugje v igri ne pojavijo. Zgodba je sicer tipično brezvezna, ampak ker je narejena za otroke, se je težko pritoževati. Tukaj officialni Pokemoni verjetno ne bodo nikoli dosegli fanmade hackov in iger, ampak gameplay pa je res top notch miks raziskovanja in collectathona (tukaj so mehanike še malo upgrejdali in celo dodali side collectathone queste). Sicer je malo krivično ocenjevati DLC, ker še vedno sestavlja eno celoto z originalno igro, ampak precej dvigne vrednost originalne izkušnje. 

Povezava do prispevka

sem danes končno nabavil tole

 

jCL69Qq.gif

 

oh sweet sweet nostalgija

 

mega mi je tudi, da so ufurali podmladek, Aori ❤️ Lizzie ❤️ 

 

kaj mi dela ta soundtrack

 

zdaj sem preigračkal samo hangar + šolo v enki in hangar v dvojki, pol sem pa moral ugasnit, ker me je v gatah že vse bolelo

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Bolan špil je. Nostalgija ajde, je faktor, ampak čist objektivno je špil eden od vrhuncev te generacije, kar se arkad tiče. Fuknjeno je hud, pogrešam samo, da ni še težji in da ni še več challengov, ki bi te silili, da do popolnosti spoznaš sobo :D Pa leeeeep špil je omg njam njam

 

Jst zdej prvič u lajfu špilam levele od THPS 1 in me je odfukalo iz hlač, kako so tudi slednje noro dobro narejene. Evo da so mi mogoče še boljše kot v dvojki, če je to možno. School 1 mi je ODLOM. Pa The Mall je tud čist huda. Downtown spet petarda, sick je razgibana in ogromna. 

 

 

U bistvu mi je kar arkadni špil generacije, ne vem kaj bilo na tem nivoju. Mogoče Doom. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...