Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2020]


Priporočeni prispevki

Pomoje smo te vsi razumeli - razen Majeka, ki te ni želel razumet. Se dogaja :D 

 

Drugače pa je Dragon's Dogma res huda igrica. Sam sem jo sicer špilal sam nekje do od oke 60 % špila, pol pa dropal za neki cajta in nisem mogel prit nazaj not nikoli, samo teh 60 % sem fuuuul užival 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 51 minutami:

Sej je bilo ponoči, šel sem tisti prvi quest oddelat, neke rožice pobirat, in je bila noč...goblini, volkovi, jaz mrtev 3x zapored, berem seznam devsov, iščem miyazaki...danes jovo na novo!

 

Na začetku ni dobro zunaj vandrat ponoči ker jih je več pa še močnejši so + kaka res zafukana beštija se lahko pojavi že na bolj začetnih lokacijah.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

S plezanjem sploh nisem mel nekih težav... No saj so, ampak me dosti bolj motijo pri premikanju po svetu. Kamera gre kar nekam po svoje... Pa konj tudi. Napnem lok in mi kamero tako sfiži da bi mogoče videti merka ipd. 

 

Death Stranding nisem mel tolko problemov kot sploh ne volje se trudit, ker se mi je pač sam sistem igre in to da nekaj prenašam naokrog zdelo totalno bedno. Jebi, ga, vsakemu svoje. Eni, so tudi jokali, da ni lock on target v Got, meni pa ni to nič manjkalo in me kamera tam sploh nikoli ni motila. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 25 minutami:

Fuck ta Shadow of the colossus... Saj ideja je ok, ampak ne vem kako lahko tako hvalite zadevo. Meni je tako moteč nadzor, nadzor kamere in nadzor konja, da ne vem če bom lahko dolgo vztrajal. Razen če se res po kakem čudežu navadnim na to. Sedaj grem proti tretjemu colossosu. 

Čisto razumem frustracijo nad nadzorom, sam hvaljenje gre predvsem na zgodbo, idejo in splošne vibese od igre. Pa upoštevaj, da je tole faking PS2 game. Kultni status ima še od tistih časov. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Hehehhehehehhe uporabnik Bučko3 najprej ugotovi da je Dragons Souls precej težka igrica, potem pa za hec in za foro uleti še na Bitterblack Island, ki je v prostem času DLC, namenjen najbolj hardcore folku, ki si želi izziva po koncu vanilla verzije :D:D

 

Stari BEJŽI stran iz unega hellhola dokler še lahko hodiš / plaziš pa pridi nazaj čez 40 ur in s 100 leveli več :D

 

edit: in zakaj za vraga si moj post ogleduje (Janez) Janša hahaha wtffff nekomu je spet tablet zmanjkalo :D:D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Začel špilat Brothers: A Tale of Two Sons.

 

Na trenutke mi gre kr na smeh, kako me začne jebat koordinacija, ko brata stojita na zaslonu ravno obratno, kot sta postavljena thumbsticka, s kerima ju premikaš :D

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...