Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2020]


Priporočeni prispevki

Inb4 konec meseca :)

 

Na začetku meseca sem občasno igral Space Haven; top reč, če iščete Rimworld v vesolju. Sredi meseca je moja draga gledala neki zombie film in se mi je zaluštalo špilat nekaj z zombiji, zato sem se spravil ponovno preigravat kampanjo They are billions vse do dne, ko je izšel No Man's Sky Origins, od takrat naprej pa igram to. Predvidevam, da me bo to držalo vsaj še par tednov, pol pa bom videl, kaj se mi bo luštalo.

Povezava do prispevka

Čeprav mi je Dragons Dogma načeloma precej kul igrica, dejstvo, da jih absolutno boli kurac, da določene stvari malo bolj podrobno razložijo, me na trenutke jezi. Poskušam naredit quest do konca, čeprav mam vse sestavine, igra ne jebe 2% in me pošilja, brez meni znanega razloga čist nekam kontra. Bug al kaj je, ne vem. Teh problemčkov je kar nekaj, jaz pa definitivno ne toleriram to, kot sem včasih. Bomo vidli kaj bo iz tega na koncu.

Povezava do prispevka

NMS Origins

 

Ta spil je s tazadnjim updejtom tako napredoval, da sjeos. Prvotne verzije se sploh ne prepozna vec, taka velka razlika je. Pridno refinam chlorine s pomocjo oxygena in ga prodajam NPCjem na postajah, pocasi se bom mogoce celo main questline spravu delat. En overgrown planet ze mam zacahnjen za bazo. Shit's so cash

 

Skoda edino, da je flight model blesav u zdrav mozak, sploh landing in take off iz planetov sta lulz

Povezava do prispevka

Kdaj pa začne gacha morit? Ko začnem igrati te FTP špile, mi je ponavadi kmalu žal, da sem zapravil svoj prosti čas za fucking gacho igro, kjer bi očitno moral se skeširat al pa igrat sam to in nič drugega :D

 

Pač, zloadal sem si, ampak ne vem, če bi sploh probal :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...