Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

Henrik reče pred 15 urami:

Jaz sem gledal prvo epizodo in ja, to je tudi mene zmotilo. Temna notranjost ladij v 25. stoletju :D 

 

V čem je fora, da ne uporabljajo več svetlobe v ladjah? 

 

 

Očitno je tudi čez par stoletij še vedno v modi dark mode 😁

 

Picard je izustil en "fucking" v ep4 in zdaj tuhtam že veš čas, če je že kdaj prej zakolnil. Prav mi ni pasalo. 

Povezava do prispevka

No, tale S3 presenetljivo ni zanič. Nekje v 2. ali 3. delu sem se že ustrašil da bodo pa zdaj preveč zabluzili, ampak so se kar dobro brzdali in speljali. 

 

Če bi le v štartu Picard bil z večino igralcev stare posadke in najbrž tudi teh piscev (za s3) bi bila serija dosti boljša in bolj gledljiva, ne pa kolosalni polomiji prve in druge sezone.

 

Povezava do prispevka

ja za Shaw-a se je pokazalo zakaj ima tak prezir do bivših Borgov. :D

 

S to Raffaele se tolažim s tem, da je pač tam kot 'džanki', zato pa tako seka ven med vsemi ostalimi liki.  A ni krize, ker nima preveč screentime. 

 

Mene je presenetilo to, da sem 3, 4 in 5 del pogledal v par dnevih, ponavadi bi se matral z ogledom, ampak je res dobro izpeljano. Na večjem nivoju v primerjavi s prvimi sezonama in tudi ostalimi novejšimi star trek serijami.

 

Tu so se dobro odločili za rdečo nit in gradnjo le-te od prve epizode dalje. Zadeva teče, se razvija, razširi. Pa veliko referenc na prejšnje star trek dogodke, like, pojave je prisotnih. 

 

Meni je bil največji LOL v eni epizodi

Spoiler

Vulkanec, ki je pomembnež v mafijskem podzemlju in tudi kljub poklicnem stanu prakticira logiko 

 

Škoda, da tega sistema v 3. sezoni niso naredili že v 1. sezoni in da bo s 3. sezono konec te serije.  No saj itak drugače ne more biti, starost dela svoje, pa stroški snemanja in format 10 epizod. 

Vseeno bojše kot nič in da je serija za spremembo gledljiva. 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 21. 3. 2023 at 10:17:

ok kaj so pa tvoja mnenja o seriji še preden si gledal te videje?

Moje mnenje, evo::
Enterprise mi je bil nekako kulski, prva sezona se je malo vlekla, druga boljša, Xindi arc mi je bil zanimiv, četrta epizoda tudi večinoma zakon, ker dsobimo arc za ostale pretekle showe, edino tisti gnoj od temporal cold war bi lahko skenslali, je res nepotreben. Pa zadnja epizoda 4. sezone je bila obupna.

Kar je potem prišlo, je res poden: Jar Jar Abrams era, ki ima wow efekte, zgodba je čisti rehash starih trekov in neki origin story Kirka. Vglavnewm pogledal 1x in nikoli več.

STD sem pogledal prvi dve sezoni, 3. sem malo pogledal, potem  pa nehal. Nisem mogel, je bilo res mučenje tako, da 4. sezone ne bom nikoli pogledal isto, kot 5, ko pride naslednje leto. Hvala boku, da so ga skenslali.

Strange New World mi je kul, dejansko je show, ki bi ga MORALI dobiti takoj, ne pa STD. Imamo development ozadja določenih karakterjev TOS, zakaj Number One ni v drugem pilotu TOSa itd. Komaj čakam 2. sezono vglavnem.

Picard 1. sezona bila tko slaba, nekako še gledljiva, konec grozen. 2. sezona 5 stopničke slabša od 1., kul mi je bilo, ker so Q-ja dali notri. Kul bi bilo, če bi ga deaged pustili, bi bolj pasalo. Samo overall slaba sezona. Tretja je končno proper sezona Picarda, s starimi mački, ki smo želeli tako dolgo. A žal smo to dobili 20 let prepozno, igralci so prestari že za te vloge, sploh Sir Patrick Stewart in Jonathan Frakes in Michael Dorn. Če bi dobili 3. sezono Picarda nekako 2002 ali tam nekje do 2005 bi bilo idealno. 

Moti me tudi to, da je novi trek od STD dalje tako darkerski, mislim, pri JJ Abramsu je Enterprise vsaj svetlo imel na ladjah, ne pa STD pa Piczard, kot da nimajo luči in jim svetijo samo displayi. ISto me moti toliko, da vsi preklinjajo na veliko, še Picard, pa kajenje na ladje(Vadic v Picardu, Carlos al kaj je bil že v 1. pa 2. sezoni Picarda itd.Iz utopije je v distopijo ratal. 

uredilo bitje Undead
Povezava do prispevka
Undead reče pred 5 minutami:

Moje mnenje, evo::
Enterprise mi je bil nekako kulski, prva sezona se je malo vlekla, druga boljša, Xindi arc mi je bil zanimiv, četrta epizoda tudi večinoma zakon, ker dsobimo arc za ostale pretekle showe, edino tisti gnoj od temporal cold war bi lahko skenslali, je res nepotreben. Pa zadnja epizoda 4. sezone je bila obupna.

Kar je potem prišlo, je res poden: Jar Jar Abrams era, ki ima wow efekte, zgodba je čisti rehash starih trekov in neki origin story Kirka. Vglavnewm pogledal 1x in nikoli več.

STD sem pogledal prvi dve sezoni, 3. sem malo pogledal, potem  pa nehal. Nisem mogel, je bilo res mučenje tako, da 4. sezone ne bom nikoli pogledal isto, kot 5, ko pride naslednje leto. Hvala boku, da so ga skenslali.

Strange New World mi je kul, dejansko je show, ki bi ga MORALI dobiti takoj, ne pa STD. Imamo development ozadja določenih karakterjev TOS, zakaj Number One ni v drugem pilotu TOSa itd. Komaj čakam 2. sezono vglavnem.

Picard 1. sezona bila tko slaba, nekako še gledljiva, konec grozen. 2. sezona 5 stopničke slabša od 1., kul mi je bilo, ker so Q-ja dali notri. Kul bi bilo, če bi ga deaged pustili, bi bolj pasalo. Samo overall slaba sezona. Tretja je končno proper sezona Picarda, s starimi mački, ki smo želeli tako dolgo. A žal smo to dobili 20 let prepozno, igralci so prestari že za te vloge, sploh Sir Patrick Stewart in Jonathan Frakes in Michael Dorn. Če bi dobili 3. sezono Picarda nekako 2002 ali tam nekje do 2005 bi bilo idealno. 

Se kar strinjam s tem.

Povezava do prispevka

Tale 6 epizoda je bila pa res super. Prav lepo so zlili star trek like in lore.  

 

Dozdaj je ta tretja sezona po 6 epizodah res odlična sezona. Lepo se razvija, vključuje like in star trek lore. 

 

Skoraj težko verjeti, da sta prva in druga sezona čisto nasprotje tej 3 sezoni. Kot da bi gledal dve povsem različni seriji. 

 

Škoda da ni bilo takšnega razvoja zgodbe že v 1. sezoni, to bi čisto drugačna serija bila. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...