Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

redno gledam The Last of us

grem pogledat Star Trek Strange new Worlds

 

damn, kakšna muka vsaj pol sezone k so najedali s character buildingom namesto z akcijo (Uhuri so najmanj 2 epizode VSI govorili naj verjame vase pa bo vse OK, pa še par takih cvetk k dohtar k skor zjebe ladjo zarad hčerke na piratebayu, itd). že to, da se vse dogaja na ozkih hodnikih in v sobah mi je povzročalo klavstrofobijo v primerjavi z tlou

še plot armor je v ST ene par nivojev hujši kt pa v tlou

 

sam k pa sem prišel do konca sem pa pogledal kdaj pride 2. sezona

 

zdej pa gledam zadnja dva dela Picarda s2 pol pa seveda tudi s3e1. sam je pat steward pomoje že prestar. skoz se trese.

Povezava do prispevka
Undead reče Dne, 18. 2. 2023 at 20:42:

Picarda bi dejansko mogli snemat 20, 25 let nazaj, bi blo super. Tud tak gnoj ne bi bil.

kako boš posnel serijo o kapitanu v seriji, ki je bila posneta pred nekaj leti

lahko bi nekje 2010, samo tedaj so začeli snemati ST filme s Kelvin alt-universe timeline

 

a se da gledati tretjo sezono brez prvih dveh, oz. ni preveč referenc na prejšnje sezone

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 16 urami:

a se da gledati tretjo sezono brez prvih dveh, oz. ni preveč referenc na prejšnje sezone

 

Zgodbovno zaenkrat nič takega, čeprav pač ti ne bodo poznani ostali liki. Ni lih deal breaker pomojem. Edino ti bo mogoče izjava iz drugega dela delovala čudno, ko

 

Spoiler

cpt. Vadic omeni, da je Picard v synth telesu

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 38 minutami:

Zahotelo se mi je spet malo Star Treka. Vidim, da so posneli ogromno novega shita, odkar sem gledal Enterprise 15 let nazaj. Kaj se najbolj splača? Ne bom gledal vseh novih serij, samo eno bi si izbral ...

Jaz zelo priporočam Star Trek: Strange New Worlds. Je najboljše kar pripomore modern Star Trek. Dogaja se ene par let pred TOS s Pike-om v vlogi kapitana. Nekaj je referenc iz druge sezone ST: Discovery ampak nič takega, da v seriji ne razločijo ali pač pogledaš recap druge sezone Discovery pa boš dober.

Povezava do prispevka

Baje je 3. sezona Picarda zadnja. Saj so že stari mater jim, so le dobri, da še kar to počnejo. Stewart je že 83, Michael Dorn 70, Frakes 70, Gates McFadden 74, Marina Sirtis 67, LeVar <burton 66, Brent Spiner 74, Wil Weatona pa sploh ne štejem ne, ker Crusherja nikoli nisem prenašal. So mu celo serijo lepo govorili: Shut up Wesley.

uredilo bitje Undead
Povezava do prispevka

Drugače so že 4. deliu Picarda, ne samo 2... Drugače tud. meni gre na živce ta "realističen# star trek... Rodenbery je hotu svetlo prihodnost, na ladjah je vedno bilo svetlo na mostu, v hodnikih, prostorih, še enterprise je bil kul, tole z Discovery pa Picardom temačno, moody je kr neki... Da ne omenjamo, kako edgy se grejo nekaj kao s kletvicami in kajenjem na ladjah. Bi si mislil, da tega ne bibilo več v 25. stoletju...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...