Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

tanov disco men še ni tuk slab (prva 2 dela), na picarda pa res ne polagam kakšnega upanja, da bo dober

magar bi delali po istem kopitu kot ST:ENT, bi bilo zih boljše

 

a kdo sicer ve, kaj bi taka gravitacijska anomalija lahko bila (če jo navezujejo na prejšnje filme/ serije)? 5 svetlobnih let ima čez, oddaja gravitacijske valove in lahko spreminja smer. tam majo teorijo, da je dvojica črnih lukenj, ampak bi rekel, da to ni to. da ne bo na koncu kaj podobnega kot VGER.

 

anomaly-star-trek-discovery.jpg?fit=1200

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

ne vem a sem gledal tretjo al cetrto epizodo te sezone, najprej crnka neki inspirativno blebeta svoji all but a white non homo male posadki,

potem ta ginger kodrasta expanding debeluska blebeta v svojem joj not so confident nacinu.

 

mogu sem izklopit in zbrisat za mentalno zdravje.

 

fak kera serija.

 



LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 22 urami:

ne vem a sem gledal tretjo al cetrto epizodo te sezone, najprej crnka neki inspirativno blebeta svoji all but a white non homo male posadki,

potem ta ginger kodrasta expanding debeluska blebeta v svojem joj not so confident nacinu.

 

mogu sem izklopit in zbrisat za mentalno zdravje.

 

fak kera serija.

 



LP

če si prišel do tretje sezone, potem si lahko daš "achievement unlocked" k življenjepisu

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...