Skoči na vsebino

Muzika - intro komad za spil


Sektor 13

Priporočeni prispevki

Same izbire soundov se mi zdijo kul, takšno malo Castelvania oziroma baročno. Glede same strukture in melodij imam večje težave - poglavitni problem je, da v komadu v nobenem trenutku ne vem, kje sem. Ni nobenega glavnega melodičnega motiva, ki bi se ponavljal, oziroma osredinil kompozicijo; melodija se neprestano preobrača in spreminja in ne nakazuje, ali dviguje filing, ga pomirja, kaj počne. Posledično tudi aranžma nima oblike. Po drugi strani je to, kot štekam, komad, ki se bo rolal v ozadju igrice, tako da iz tega vidika flat aranžma bolj deluje, čeprav bi jaz vseeno predlagal nek melodični motiv, ki bi bil bolj jasen in bi vse skupaj povezal. Soundersko mi je všeč, se mi pa zdi, da si določene stvari preveč pannal - mogoče se poigraj z "rajdanjem envelopea", da torej zvoki nežno in subtilno potujejo levo in desno.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

TBH jest mam občutek kot da je to naredu nekdo brez znanja inštrumenta/teorije z nekimi stock zvoki iz FLja. Za eno od prvih stvari ki jih narediš je super, samo realno gledano pa ni nič posebnega. Predvse me moti to, da se konstantno nekej spreminja, brez glave in repa. Nakoncu se cel komad sliši kot nek buildup, ampak namesto da bi se dejansko kej bildupalo, se samo spremeni v nek drug del. Manjka mi tudi low end z kakšnim basom, ampak nevem kam točno točno ta komad paše, če je res za špil mogoče lahko celo izpade kul. Čeprov IMO jlahko z eno unsetteling bas linijo še bolj povečaš "čudnost" komada.

 

Ampak vseeno, če je to ena prvih zadev ki si jih naredil, je presenetljivo dobro, sploh če res nimaš pojma o tem.

uredilo bitje gorkyporky
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...