Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Mislim, da se janšisti preprosto ne morejo soočit z neizprosnim dejstvom, da Janše večina folka res res ne mara. Da gre za najbolj osovraženega slovenskega politika vseh časov.

In si pol, da lah handlajo sovražno stanje, ustvarijo iluzijo, da so protesti proti njemu zrežirani s strani nekih temačnih partikularnih strankarskih sil, da majo sicer ljudje (izven radikalnih levičarjev in komunistov) radi Janšo

 

 

Povezava do prispevka
Hrošč ownač reče pred 16 minutami:

Mislim, da se janšisti preprosto ne morejo soočit z neizprosnim dejstvom, da Janše del folka res res ne mara.

Večina je relativna če si v balončku.
Večini je realno vseeno.
Del folka ga pa res res ne mara, ker so pač vse frustracije usmerili na eno točko. Monoteizem kjer je vrag samo en.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 3 minutami:

Večina je relativna če si v balončku.
Večini je realno vseeno.
Del folka ga pa res res ne mara, ker so pač vse frustracije usmerili na eno točko. Monoteizem kjer je vrag samo en.

O prvih dveh odstavkih govorim - deluzija je močna

 

Tretji odstavek pa razkriva še en obrambni mehanizem - in sicer tisti ki hejtajo Janšo, tega ne počnejo zaradi njegovih objektivnih lastnosti oz. ker bi Janša to sprožil s svojimi dejanji, ampak ker so zaslepljeni, sprani, so vse frustracije izlili vanj, itn.

 

Tako da ja: 1.) ljudje imajo v resnici radi Janšo/jim je realno vseeno, 2.) tisti ki pa ga nimajo so radikalni levičarji, zaslepljenci, sprani s strani komunističnih medijev, protestirajo brez da bi vedeli zakaj ter po naročilu Šarca

Povezava do prispevka
bna reče pred 4 minutami:

 

@Hrošč ownač

 Mislim, da se levičarji preprosto ne morejo soočit z  neizprosnim dejstvom,

da je janša zmagal na volitvah in da je sedaj popolnoma demokratično na oblasti 

To je seveda jasno. S tem dejstvom smo soočeni in dokler bo to dejstvo aktualno bomo preko demokratičnih vzvodov (protesti, razkrivanje njegovih barabij preko medijev) rustlali princa teme Janšo

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 5 minutami:

A do naslednjih volitev ko bo zopet zmagal

 

Slovenska domobranska stranka bo zaradi svoje zveste marginalizirane baze, ki vidi v Janši edinega politika, ki jih representa, zopet dobila največ glasov, ampak koalicije ne bo več sestavila.

Povezava do prispevka
Hrošč ownač reče pred 3 minutami:

Slovenska domobranska stranka bo zaradi svoje zveste marginalizirane baze, ki vidi v Janši edinega politika, ki jih representa, zopet dobila največ glasov, ampak koalicije ne bo več sestavila.

tudi to smo že slišali in to večkrat :devil:

Povezava do prispevka
bna reče Pravkar:

tudi to smo že slišali in to večkrat :devil:

Res je, politični analitiki seveda nismo mogli predvideti izdajalskega manevra SMC-ja s katerim so dokončno podpisali politični samomor v zameno za nekaj mesecov poslanske plače in mastenje s koruptivnimi posli.

Ko se bodo na prihodnjih volitvah formirala nova razmerja moči, bodo vse stranke (razen NSi in mogoče Desusa, ki mu bo v tem primeru še dodatno padla podpora) obljubile, da ne bojo šle v koalicijo z Janšo in si tega tudi ne bodo upale prekršiti (razen potencialno čez nekaj let v podobnem scenariju kot smo ga imeli tokrat).

Povezava do prispevka
bna reče pred 34 minutami:

 

@Hrošč ownač

 Mislim, da se levičarji preprosto ne morejo soočit z  neizprosnim dejstvom,

da je janša zmagal na volitvah in da je sedaj popolnoma demokratično na oblasti 

a prov levičar moraš bit, da ti gre ezdeez na kurac?

 

ne moreš bit recimo nek sredinsko usmerjeni volivec, ki mu gresta na kurac oba pola, sam da je trenutno bolj retardiran (če ne najbolj odkar pomnim) desni pol (ok, če izvzamemo kordiša na levici, ki je tam-tam primitiven).

 

zakaj gojite vi, ki vas je sLOVEnija zapustila in nehala ljubiti, takšno privoščljivo retoriko, češ, naj zmaga tisti, ki bo državo bolj pahnil v bedo? a to je nekak taka fora, ko kot bi bili (govorim v pogojniku, ker vas zgube kaj takega ni in ne more doleteti) v razmerju z zares sanjskim dekletom, ki bi vas zapustila. potem pa bi ji privoščili za partnerja random šiptarja, ki bi mu morala prati noge in bi se morala zadrževati samo doma? nismo mi krivi za vašo nesposobnost, a zaradi tega ni potrebe po privoščljivosti nam, ki dejansko znamo živet tam, kjer vi niste znali

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Hrošč ownač reče pred 46 minutami:

Res je, politični analitiki seveda nismo mogli predvideti izdajalskega manevra SMC

Tujec Sultan smrti išče pozornost, lp

Povezava do prispevka

No tud jaz podpiram nevladnike naj se zaprejo fabrike in gradbisca, narave ne damo, kmete odstranit pa zveri nazaj. Bom prisel na dopust v lepo zelo neokrnjeno naravo in blejsko rezino za 6 ojrov ki se je navaden rupetincan na zavodu ne more vec privoscit .

Bi sel tud jaz biciklirat sam vem da mi ktma capci ukradejo v petih minutah

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
[^IcEmAn^] reče pred 1 uro:

zakaj gojite vi, ki vas je sLOVEnija zapustila in nehala ljubiti, takšno privoščljivo retoriko, 

 

En podjetnik na začetju mi je rekel: Nobenega ne želim zajebati, ampak še najmanj sebe.

 

Tako da spremembe niso vedno v mojo korist, lahko pa koristijo družbi. Recimo preganjanje korupcije. 20 let sem delal da sem sedaj lahko koruptiven oz da dosežem svoje tako, da podkupujem. 

 

Zakaj bi hotel to spremeniti? 

 

Pa tukaj ne mislim na neko očitno korupcijo, tipo Šuštar, če se ga spominjaš. Ampak na tisto malo, vsakodneno korupcijo, ki je prisotna v vsakdanu. Ful je takih primerov. Recimo potni stroški za avto, pa deljeno življenje ipd.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 3 minutami:

No tud jaz podpiram nevladnike naj se zaprejo fabrike in gradbisca, narave ne damo, kmete odstranit pa zveri nazaj. Bom prisel na dopust v lepo zelo neokrnjeno naravo in blejsko rezino za 6 ojrov ki se je navaden rupetincan na zavodu ne more vec privoscit 

 

+1

Enako jaz.

In to iz navadnega sebičnega razloga, ki vrti to družbo že 7.000 let.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 38 minutami:

To se sliši kot utaja davkov in ne korupcija, je pa oboje kaznivo dejanje.

 

Korupcija je le ena izmed teh stvari, utaja druga ipd. Seveda oboje je kaznivo vendar nobeden ne gre sedet za kaj takega.

 

Sedaj boste v SLO imeli davčno amnestijo. Verjetno. Ki jo nekako celo podpiram, sam po njej se ne bo nič spremenilo. Ziher ne. 

 

Povezava do prispevka

Pa saj noben resen ne trdi, da je sedanja vlada nedemokratično na oblasti... Samo ni pa zdaj menda prepovedano protestirat? Saj ne da so še do nedavnega protestirali redno glih tile, ki zdaj vladajo. Nisem videl problema takrat, ne vidim ga zdaj. Isto je tudi pravica vsakogar, da ima in izrazi mnenje o obojih protestih... Jaz recimo sem mnenja, da so bli protesti ker je JJ v zaporu kvečjemu premali v obsegu. Pogrešal sem recimo, da bi nardili vsaj en protest na Dunaju, kjer je bila velika nepravičnost, da je bil Riedl obsojen z utemeljitvijo, da je dal denar SDS. Pričakoval bi, da bi se tudi proti tej nepravici uprli in protestirali proti avstrijskemu krivosodju.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 6 urami:

Haha zveza komunistov ehn partizanov uvadila Logarja ker ces rdeca zvezda ni simbol totalitarizma. Fak me sem vedel da bo JJ vlada zabavna ampak rupetincani presegate vse moja pricakovanja

Ti maš stalni naslov izven rupetine, predvidevam?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...