Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Dejte mi pol razložit s kakšnim vzvodom ima sedaj kakršen koli vpliv? Takrat je lahko imel vsak, ki je bil član LDSa nek vpliv, primer Rop, ki se hvali kako je nastavil Jankovića. Dopuščam možnost, da je vse res, tako kot Ivanov 5d, a za enkrat me oboje ni prepričalo.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 7 urami:

Dejte mi pol razložit s kakšnim vzvodom ima sedaj kakršen koli vpliv? Takrat je lahko imel vsak, ki je bil član LDSa nek vpliv, primer Rop, ki se hvali kako je nastavil Jankovića. Dopuščam možnost, da je vse res, tako kot Ivanov 5d, a za enkrat me oboje ni prepričalo.

 

 

Za Golobiča se je govorilo že v 90ih, da je bil ful vpliven. On je bil tajnik stranke LDS... in on je bil kao operatovni vodja stranke. Dolgo časa se je govorilo, da je bil vodonoša Drnovška, čeprav zdaj eni pravijo da je bil on Kučanov človek v stranki. Kolko dejansko ima vpliva je vprašanje, ker tako on kot Kučan (ok, on zna bit da je končal kariero) delajo v ozadju in zato se zgolj špekulira. Je pa bila ena slika na Požarjevem twitterju, ko so bili fotkani Damjan, Bogdan Biščak in Ivo Vajgl v enem baru pri EF. Vajgl je politik v penzionu, bivši Zaresovc, Biščak pa je vodonoša Golobiča.  To preden je začel Damjan z njegovo kandidaturo za PV. Kar nakazuje, da nekdo dela v ozadju. 

uredilo bitje Waslich
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 31 minutami:

 

 

Za Golobiča se je govorilo že v 90ih, da je bil ful vpliven. On je bil tajnik stranke LDS... in on je bil kao operatovni vodja stranke. Dolgo časa se je govorilo, da je bil vodonoša Drnovška, čeprav zdaj eni pravijo da je bil on Kučanov človek v stranki. Kolko dejansko ima vpliva je vprašanje, ker tako on kot Kučan (ok, on zna bit da je končal kariero) delajo v ozadju in zato se zgolj špekulira. Je pa bila ena slika na Požarjevem twitterju, ko so bili fotkani Damjan, Bogdan Biščak in Ivo Vajgl v enem baru pri EF. Vajgl je politik v penzionu, bivši Zaresovc, Biščak pa je vodonoša Golobiča.  To preden je začel Damjan z njegovo kandidaturo za PV. Kar nakazuje, da nekdo dela v ozadju. 

Top, kam pa paše Kresalova?

Povezava do prispevka

Kresalova je bila lutka njenega moža Senice. Ona ni bila nikoli neki vplivna. 

 

Samo škoda, da ni bila bolj samozavestna. Bi morda bila celo uspešna. Pri njej se je vidlo, da je bila samo fasada stranke.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

LDS je bla na nek nacin bolj koalicija, kot pa tipicna stranka. Not je vedno blo vec krogov, ki so izrazito svoje fural. Ne spomnim se zdaj na pamet vec, samo imel si ZSMS krog, pa recimo Rupla pa se pa jos tega, pol na koncu tud tiste "zajtrkarje".

Drnovska so vzeli pa cist od drugod, zato ker so rabi enga iz strani, da drzi vse skup in je sprejemljiv za vse. On pa je njih rabil.

 

Zato je tud jasno, da Golobic se je tud sestajal, ker ja, pac delal na svojem kursu v stranki.

Tko kot je tudi Rupel delal na svojem kursu v stranki. Potemtakem, ce je to problematicno, pomeni, kaj? Da je bil Rupel Jansev clovek v stranki in je JJ bil "stric iz ozadja" :wacko: Kaj pa Hojs pol? Pa razni iz SLS, pa Pivceva in Pocivalsek? Pol je to vse problematicno samo po sebi, JJ pa ultimate master of puppets.

Samo ni problematicno. Nekaj cist normalnega je, da lahko mas recimo v SMC eno strujo, ki bi raje bla v JJ vladi in eno ki nebi bla.

 

To da se "dela ob strani" je zato popolnoma razumlivo, ker je v strankah vedno vec struj, razumem pa, da iz SDS perspektive to ni razumljivo.

Ampak v normalnem svetu pa je, nekaj normalnega v Nemciji, Avstriji...

Britanije in pa se zlasti ZDA tu ne bom zdaj dajal za primer, ker tam je se tolk bolj izrazito to, samo je vseskup malo razlicno.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

...in navsezadnje, to ce opozicija isce nekega mandatarja, okoli katerega bi se lahko poenotili in zamenjali vlado...

a je to neko "delo iz ozadja", lol

al je nekaj normalnega?

 

A kaj pa pol, ko so Bajuka pripeljali? je to blo tud delo iz ozadja?

 

Sam ja, pac SDS ane. Prejsnja vlada je bla inherentno napacna, ker relativna zmagovalka ni bla not (kljub napovedi pred volitvami, da je to plan)

Ko pa Jankovic ni znal stet, ja blo pa vse super, da ni blo navjecje stranke v vladi.

Povezava do prispevka

to je vsem jasno

ampak jim očitno še ni uspelo

tudi ne verjamem, da če jim do zdej ni, da jim bo

sam lol no, res ne greš vlagat nezaupnice, če nimaš podpore

kvečjemu bi še ob garantirani minimalni podpori (46-47 npr) sam v Erjavčevem polžaju trepetal, da si ne kdo premisli (ali pa je bil itak trojanski konj)

Povezava do prispevka

Poglaviten faktor je da je glasovanje tajno.

 

Trenutna sestava DZja je že demonstrirala zmožnost, da se rezultati javnih napovedi in dejanskega tajnega glasovanja razlikujejo, kot je to izkusil denimo Teršek. Za kar so najbolj osumljeni ravno SMCjevci.

 

Če gre Kahel s predlogom v DZ si osebno mislim, da je pod mizo dobil dovolj signalov prebežnikov za teoretični uspeh in je bolj vprašanje, koliko bodo ti na koncu zanesljivi. Si zlahka predstavljam next level 5d chess play twitta z dvojnimi agenti za obrukanje KUL-a 15. januarja 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Ja, tudi to je res. Javno lahko govorijo mi smo to, mi smo tako pa tako, ampak ob tajnem glasovanju who knows :D vseeno pa ne verjamem, da bi šli kontra ... precedovanje EU in milijarde so zdaj bolj cozy

 

pa največji program nacionalizacije po 1945, ki ga bo izvedla aktualna vlada, je tudi kar mamljiva stvar

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 minutami:

Da. 


kaj od tega ne drzi/je fake news, to me res zanima kaksen preval bo zdej padel?:

-luka lah je (bil) podmladek sds

-luka lah pa ostali iz aae jetset global so     prodali državi gadne hitre teste

-aae jetset global ekipca je trenutno v mehiki na plaži

Povezava do prispevka
saosin reče pred 10 minutami:

kaj od tega ne drzi/je fake news, to me res zanima kaksen preval bo zdej padel?:

-luka lah je (bil) podmladek sds

-luka lah pa ostali iz aae jetset global so     prodali državi gadne hitre teste

-aae jetset global ekipca je trenutno v mehiki na plaži

Also fakt, da jaz bolj backcheckamprodajalca, ko na Bolhi kupim igrico za 20 €, kokr država pri milijonskem dealu s testi :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
saosin reče pred 24 minutami:


kaj od tega ne drzi/je fake news, to me res zanima kaksen preval bo zdej padel?:

-luka lah je (bil) podmladek sds

-luka lah pa ostali iz aae jetset global so     prodali državi gadne hitre teste

-aae jetset global ekipca je trenutno v mehiki na plaži

 

1.) Lah je (bil) podmladek SDS. So what? Kaj ti če si član SD, greš ropat banko, potem je SD kriv za to?

2.) Biznis s hitrimi testi je odobril Gantar.

3.) Hitri testi so bili izbrani, ker so bili najcenejši. Ni mi znano, da ne bi delovali. Torej, da bi bil nateg.

 

Cela zgodba je napihnjena iz jasnih razlogov anti SDS propagande.  Me zanima zakaj 24 kur ne pove še kaj o Veselu, ki bi ga vi levičarji za jajca, če bi bil janšev človek.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...