Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

saosin reče pred 26 minutami:

to me res zanima kaksen preval bo zdej padel

Waslich reče pred 2 minutama:

 

1.) Lah je (bil) podmladek SDS. So what? Kaj ti če si član SD, greš ropat banko, potem je SD kriv za to?

2.) Biznis s hitrimi testi je odobril Gantar.

3.) Hitri testi so bili izbrani, ker so bili najcenejši. Ni mi znano, da ne bi delovali. Torej, da bi bil nateg.

 

Cela zgodba je napihnjena iz jasnih razlogov anti SDS propagande.  Me zanima zakaj 24 kur ne pove še kaj o Veselu, ki bi ga vi levičarji za jajca, če bi bil janšev človek.

 

7/10 pričakoval sem več zarot

 

sicer se mi mal ne da ukvarjat z whataboutizmi, ampak Vesel je bil potrjen za računsko sodišče tud s strani SDSa

 

lep pozdrav na trstenjakovo

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

Kramer: It's a *con*. These agencies are usually a front for some money

laundering scheme. Or they're bunko artists; bilkin' people out of

their life savings, oh *yeah*.

Jerry: Where do you *get* this?

Kramer: The alternative media, Jerry. That's where you hear the truth.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 urama:

Folk je tolko spran z antiJanša, da bi bili pripravljeni sprejeti za mandatarja kogarkoli. 

 

 

 

Da mi kot "rešitev" ponujajo erjavca, loh rečm sam FAK OF. Če KUL rata z nezaupnico spacat vlado z erjavcem na čelu, sem siguren da sds na naslednjih volitvah dobi 40%+ glasov.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 8 minutami:

 

Da mi kot "rešitev" ponujajo erjavca, loh rečm sam FAK OF. Če KUL rata z nezaupnico spacat vlado z erjavcem na čelu, sem siguren da sds na naslednjih volitvah dobi 40%+ glasov.

 

lol, kot rešitev

to vrjetno verjame sam Kahl, pa njegova familija

večina ostalih pa, da je sranje, sam manjše od SDSa in da dobre opcije, kamoli rešitelja sploh ni

sploh v trenutni iteraciji, k so ekonomsko itak levi kot levica 

sam da se zarad vsega drugega večini folka gabijo

 

za drugo pa ni šans v Sloveniji

če nezaupnica uspe, lahk greva stavit za kako lepo vsoto :)

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 42 minutami:

 

1.) Lah je (bil) podmladek SDS. So what? Kaj ti če si član SD, greš ropat banko, potem je SD kriv za to?

2.) Biznis s hitrimi testi je odobril Gantar.

3.) Hitri testi so bili izbrani, ker so bili najcenejši. Ni mi znano, da ne bi delovali. Torej, da bi bil nateg.

 

Cela zgodba je napihnjena iz jasnih razlogov anti SDS propagande.  Me zanima zakaj 24 kur ne pove še kaj o Veselu, ki bi ga vi levičarji za jajca, če bi bil janšev človek.

 

1) Ko je bila pred kakšnih letom neka bivša članica SD vpletena v švercanje ljudi čez mejo nekje pri Metliki je bila takoj vzpostavljena povezava s tem, da je SD kar nekako posredno kriv za to in kakšni barabini (prosto po Staretu) so v tej stranki. 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 3 urami:

Lahko bi imel referendum o predčasnih volitvah 

 

jaz bi recimo izkoristu tale tvoj povod in predlagal razpis referenduma o lustraciji slovenskega političnega establišmenta od leta 1990 naprej.

 

Waslich reče pred 2 urama:

Me zanima zakaj 24 kur ne pove še kaj o Veselu, ki bi ga vi levičarji za jajca, če bi bil janšev človek.

 

Vesel brez podpre SDS sploh nikoli ne bi bil predsednik računskega sodišča. pa ga nihče ni nikoli obtožil, da je janšist.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Meni pa so carske novice o Eferlu. V taglavni današnji ima še Andrej Čuš cameo appearance


men so carski prevali, k jih morjo delat trstenjakova bojsi, da opravicijo global jetset bojse :D

uredilo bitje saosin
Povezava do prispevka

ker neparlamentarne stranke, ki kandidirajo na volitvah so pa biseri al kaj hočeš povedat?

mislim, kot da ni iz letala očitno, da velik del Slovencev pač voli za njih najmanj slabo opcijo 

in za večino to očitno ni Janša, ki vsekakor ima velik del vernikov 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 8 urami:

vitka država in full force

Ne moreš imeti vitke države brez da narod shujša prvo.

 

  

hawa meyta reče pred 54 minutami:

 

nekomu se je dalo. :D

 

 

Mišji prdec napram energiji, ki jo je sds mašinerija vložila v branjenje Snežičevega ugleda. 

Ni ga čez bromance na dobu. 

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/ujeti-na-delu-v-napadih-na-snezica-znova-vpletena-zakonca-kos-in-bosnjaski-medijski-placanec-avdic-povezan-z-obvescevalno-sluzbo-bih/

uredilo bitje YourReptilianOverlord
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

nekomu se je dalo. :D

 

Selektivno izpuščene povezave s z levo strujo ... tam levo spodaj kjer je še nekaj prostora.
Ampak pač ja, vsak bije svojo bitko.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 urami:

ker neparlamentarne stranke, ki kandidirajo na volitvah so pa biseri al kaj hočeš povedat?

mislim, kot da ni iz letala očitno, da velik del Slovencev pač voli za njih najmanj slabo opcijo 

in za večino to očitno ni Janša, ki vsekakor ima velik del vernikov 

tako to dojemaš, ampak ali lahko sploh primerjaš? tukaj se gre samo za nek brand stranke, kdo je odzadaj pa sploh nimaš pojma razen par glavnih igralcev, programi so pa itak vedno improliga po izvolitvi

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 urami:

ker neparlamentarne stranke, ki kandidirajo na volitvah so pa biseri al kaj hočeš povedat?

mislim, kot da ni iz letala očitno, da velik del Slovencev pač voli za njih najmanj slabo opcijo 

in za večino to očitno ni Janša, ki vsekakor ima velik del vernikov 

Tukaj se vidi največja neumnost slovencev. Če ti nič od naštetega ni všeč lahko vedno ustanoviš svojo stranko in kandidiraš!

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 12 urami:

narod danes: vse politične opcije v parlamentu so kurac

 

narod naslednje volitve: voli iste politične opcije v parlament

 

tema Protivladni protesti: neprecenljiva

 

Jst sm vsake volitve v isti dilemi.

 

Če ne grem volit, gre moj glas med neopredeljene, kar pomeni da gre posredno moj glas obstoječemu establishmentu, ki jih v parlamentu nočem videt.

Če oddam neveljaven glas (npr. narišem kurac čez glasovnico), je glas neveljaven, kar spet pomeni da gre moj glas posredno obstoječemu establishmentu.

Če volim manjšo stranko (recimo pirate), je velka šansa da v parlament ne pridejo, kar zopet pomeni posledice zgoraj.

Če volim obstoječi establishment... Jebiga, smo spet kjer smo bili.

 

Ena od rešitev v volilnem sistemu bi lahko bila, da če bi določen % glasovnic bil neveljaven (ali pa se doda opcija da se ne strinjaš z nobeno od strank, naj grejo v kurac oz. kamorkol, sam ne v parlament), bi bile volitve neveljavne in se ponovijo. S tem da bi bilo treba dodat še kakšno varovalko, da ne bi kandidirale povsem iste stranke/liste in bi bil v drugo, tretje, četrto spet isti k.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

Če volim manjšo stranko (recimo pirate), je velka šansa da v parlament ne pridejo, kar zopet pomeni posledice zgoraj.

Če voliš stranko, ni ne pride v parlament, ampak tudi s tvojo pomočjo dobi vsaj 1 % glasov, je upravičena do proračunskih sredstev za svoje delovanje, kar pomeni, da lahko lažje delujejo kot stranka in se bildajo, da bi bili naslednjič boljši

 

.... seveda pa Pirati tega ne počnejo, njim bi bila uvrstitev v parlament dejanska muka; teh 2,5 % jim ustreza, da ima tetrarhija za plače, medtem ko ne rabijo ničesar zares počet

Povezava do prispevka
HellAngel reče Pravkar:

Ena od rešitev v volilnem sistemu bi lahko bila, da če bi določen % glasovnic bil neveljaven (ali pa se doda opcija da se ne strinjaš z nobeno od strank, naj grejo v kurac oz. kamorkol, sam ne v parlament), bi bile volitve neveljavne in se ponovijo. S tem da bi bilo treba dodat še kakšno varovalko, da ne bi kandidirale povsem iste stranke/liste in bi bil v drugo, tretje, četrto spet isti k.

Tole se mi zdi debilno, pa sem podobno prebiral od svojega kolega. Najbolj žalostno pa je da to zagovarjajo Facebook friki, kjer nimaš možnosti drugega kot lajkati postov... Če ti nobena možnost ni všeč naredi svojo stranko, skušaj nabrati somišljenike in kandidiraj. Ne boš verjel, ampak glede na procente so nekaterim tisti, ki jih ti sovražiš kljub vsemu všeč. In to da voliš za ene istočasno pomeni, da ne maraš drugih.

Povezava do prispevka
Death reče Pravkar:

Tole se mi zdi debilno, pa sem podobno prebiral od svojega kolega. Najbolj žalostno pa je da to zagovarjajo Facebook friki, kjer nimaš možnosti drugega kot lajkati postov... Če ti nobena možnost ni všeč naredi svojo stranko, skušaj nabrati somišljenike in kandidiraj. Ne boš verjel, ampak glede na procente so nekaterim tisti, ki jih ti sovražiš kljub vsemu všeč. In to da voliš za ene istočasno pomeni, da ne maraš drugih.

Če ti nobena opcija ni všeč, zakaj misliš, da bi se tvoja boljše odrezala v obstoječi konstelaciji stvari? Edina opcija je nasilna revolucija, da vse obstoječe opcije postaviš pred zid ...

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...