Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 23 minutami:

Meni je pa kar moški s tem brutal aggro stancom :D  100x slabše bi vsaj meni deloval če bi spet spustil trademarko SLO politika aka polža sluzarja in se umaknil tako ko ti zasika kdo od žlahtnih PRAVIH evropejcev. Jebiga dec je že star, imidž zmernega ljudskega desničarja naj furajo mladi, naj ga na stara leta poka dokler ga še lahko. IMO dobiš konkretno več cm na tiču kot širše znan in razvpit in osovražen desni populist kot neki tihi desni mišek, za katerega izven matične države ne ve 5 ljudi.

 

tko da upam za čimveč carskih tauntov in zmerjanj na vseh smereh :D 

Glede na to, da je tipo dobesedno čez noč za pol leta razglasil policijsko uro ob 21:00, ima itak pomoje že tok cm na tiču, da bo težko še kaj več dobil :D 

 

Edino, če bi res ufurali kakšno omejitev gibanja na 50m od parcele, tukaj jim je zgleda zmanjkalo :D  

Povezava do prispevka

Loliborska policija potem, ko je bila uzbuna in porabljenih par tisoč evrov za preiskavo, kdo je narisal janšejev grafit, tokrat full-time zaposluje 3 policiste, da popisujejo in fotkajo zelene srčke

 

spacer.png

 

Navedek

Kaj avtor sporoča z njimi, ni znano, se pa z njegovo akcijo ukvarjajo policisti. Skupina treh uniformirancev popisuje in fotografira vsako srce, ki ga opazi na terenu.

https://www.vecer.com/kronika/policijsko-popisovanje-invazije-zelenih-src-v-mariboru-10236900

uredilo bitje Sovir
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 22 minutami:

Loliborska policija potem, ko je bila uzbuna in porabljenih par tisoč evrov za preiskavo, kdo je narisal janšejev grafit, tokrat full-time zaposluje 3 policiste, da popisujejo in fotkajo zelene srčke

 

spacer.png

 

https://www.vecer.com/kronika/policijsko-popisovanje-invazije-zelenih-src-v-mariboru-10236900

? Is this a threat?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Meni je pa kar moški s tem brutal aggro stancom :D  100x slabše bi vsaj meni deloval če bi spet spustil trademarko SLO politika aka polža sluzarja in se umaknil tako ko ti zasika kdo od žlahtnih PRAVIH evropejcev. Jebiga dec je že star, imidž zmernega ljudskega desničarja naj furajo mladi, naj ga na stara leta poka dokler ga še lahko. IMO dobiš konkretno več cm na tiču kot širše znan in razvpit in osovražen desni populist kot neki tihi desni mišek, za katerega izven matične države ne ve 5 ljudi.

 

tko da upam za čimveč carskih tauntov in zmerjanj na vseh smereh :D 

 

No kaj pa vem, Plenković ima kar konkretno prezenco in vpliv na evropskem političnem parketu. 

Chamir reče pred 1 uro:

 ima itak pomoje že tok cm na tiču, da bo težko še kaj več dobil :D 

 

Aja lol, zato se tko obnaša, ker mu je šla vsa kri iz možganov direkt v otepača. #Jandingo

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

js sam upam, da nam EU ne opali še kakih sankcij zarad tega debila

 

Ti si res zelo naiven. To se ne more zgoditi.

 

Janša zelo dobro in diplomatsko odgovarja tem brezjajčnežem, ki niso vredni, da imajo EU državljanstvo. Ti ljudje so sramota EU. Lili Bayer, Guy Verhofstadt in podobni fašisti, ki jim ni jasno kaj je demokracija. Take treba podariti afganistanski vojski za čiščenje minskih polj.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 11 urami:

Bi pa bilo zanimivo, kako so ti profili oziroma SDS hobotnica nasploh napadali ne-SDS člane aktualne koalicije

 

ena sveža.

 

Berbasecks reče pred 3 urami:

js sam upam, da nam EU ne opali še kakih sankcij zarad tega debila

 

Navedek

Premier in kulturni minister se kljub izrečeni pripravljenosti jutri ne bosta udeležila pogovora o demokraciji in vladavini prava v evropskem parlamentu.

 

Navedek

Jutri popoldne (13.30–16.30) je v okviru evropskega parlamenta predvidena razprava posebne skupine za temeljne svoboščine, ki jo vodi nizozemska liberalka Sophie in 't Veld. Glede udeležbe in poteka je še nekaj stvari odprtih. V delno naj bi zasedanje potekalo javno. Na razpravo v tej skupini sta na prvi panel vabljena premier Janez Janša in minister Vasko Simoniti. Na drugem panelu bi nastopila predstavnika evropske komisije, ombudsman Peter Svetina in direktor centra nevladnih organizacij Goran Forbici. V tretji panel so vabljeni strokovnjaki in predstavniki tiska: Borut Rončevič, Petra Lesjak Tušek, Matevž Tomšič, Lenart J. Kučić in Marko Milosavljević.

Po naših informacijah je vodstvo evropskega parlamenta načrtovano razpravo o vladnih pritiskih na svobodne medije razširilo na Slovenijo. Sprva je bila razprava, ki bo potekala na plenarnem zasedanju v sredo ob 15. uri, predvidena le za Madžarsko in Poljsko. V razpravi naj bi se izrekli tudi predstavniki sveta EU in evropske komisije.   

 

...spet so bile očitno težave s poštnimi nabiralniki in pošta ni prišla pravočasno.

 

also...

 

 

če na naslednjih volitvah ne odletijo iz parlamenta, ne bodo nikoli. :ododava:

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

 

 

sicer spreminjam svojo izjavo glede sankcij EU

naj nam jih opalijo

in sicer odvzamejo predsedovanje :D


Fak, ce se to zgodi, se jajotu sfuka do konca in upali policijsko uro med 10 zjutraj in 9 zjutraj (ena ura ostane samo za mašo) pa karanteno dokler je živ :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 urami:

Meni je pa kar moški s tem brutal aggro stancom :D  100x slabše bi vsaj meni deloval če bi spet spustil trademarko SLO politika aka polža sluzarja in se umaknil tako ko ti zasika kdo od žlahtnih PRAVIH evropejcev. Jebiga dec je že star, imidž zmernega ljudskega desničarja naj furajo mladi, naj ga na stara leta poka dokler ga še lahko. IMO dobiš konkretno več cm na tiču kot širše znan in razvpit in osovražen desni populist kot neki tihi desni mišek, za katerega izven matične države ne ve 5 ljudi.

 

tko da upam za čimveč carskih tauntov in zmerjanj na vseh smereh :D 

No ja... ta moški s tem brutal aggro stancom je samo navidezen in se dogaja na samo na twitterju. Zdaj ga namreč ta pravi moški kar dobro vleče Orbanu in po donaciji madžarskih tajkunov v njegovo NoroTV so nenadoma kar bestiči. Nekam preveč mu diši denar da bi bil pravi moški...

Povezava do prispevka

Lolvica je zdaj še edina, ki se bori tud za penzionerje

 

Navedek

Državni zbor je potrdil amandma Levice k pokojninski zakonodaji, ki dviguje najnižje pokojnine

Vsak upokojenec, ki je kakorkoli zaslužil pokojnino, je po predlogu upravičen vsaj do prejemka v višini kratkoročnih minimalnih življenjskih stroškov (442 evrov). Vsak, ki je delal 40 let oziroma ima 40 let pokojninske dobe brez dokupa, pa vsaj do pokojnine v višini minimalnih življenjskih stroškov (613 evrov).

 

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Nova24 je takšna kot je, misli naj vsakdo o njej kar hoče, ampak neverjetno kako je nek majhen skoraj brezvezen medij s tabloidnim stilom poročanja triggeriral horde retardiranih SJW za katere do včeraj nismo vedeli, da so retardirani SJW. Smrdelo je že prej iz ust novinarskih idiotov, ko sem jih gledal na 24ur in na Smet na Kanalu A. Njihova usta so dobesedno srala politično korektnost. Ko sem videl Nušo Lesar ali Potrča, nekaj sem sumil, da tukaj ne štima. Se spomni kdo še onega debilizma: "Med ljudmi vre" kako se je to šopalo? "Katja med ljudmi vre, kaj se dogaja?", "Tako je Marko, kot vidiš tukaj med ljudmi vre". Ma vrelo bo tebi ko ti bom ta daljinec porinil v čefaro kurva blesava. In potem je prišlo 2015 in posiljevalci iz Maroka in Nova24 brez dlake na jeziku: to so džihadisti in posiljevalci. Svaka čast, takšen medij rabimo.

 

https://www.middleeasteye.net/news/victim-accused-why-rape-victims-morocco-suffer-double-trauma

https://stepfeed.com/a-woman-was-gang-raped-on-a-bus-in-morocco-and-no-one-tried-to-help-9606

https://www.globalcitizen.org/fr/content/morocco-violence-women-dv-rape-law/

 

Da ne bo pomote, nisem brezpogojni zagovornik Nove24. Novo24 sem enkrat uradno zatožil oblastem, ker si je en njihov novinar dovolil preveč. Napisal da v Sloveniji homoseksualcem odrekamo zdravljenje od homoseksualnosti, ker smo enemu retardu duhovniku gay converterju preprečili vstop v državo. Morali bi ga ustrelit na meji pička mu materina. Če se naši slovenski geji radi fukajo v rit je to njihova pravica, naj se fukajo v rit in naj se žvalijo v naročju Slomškovega kipa. Meni so cari naši geji in jih z veseljem podpiram. To so naši slovenski geji. Za koga - Za Slovenijo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 3 minutami:

A to mislis v stilu dvornega norcka? 

:lol:

 

Ne v stilu dvornega norčka kot so Luka Mesec, Miha Kordiš in Violeta Tomič, kateri s svojimi jugo-norčijami popestrijo dogajanje v parlamentu, ampak bolj kot kakšen švicarski predsednik je tale Tonin. Uporablja razum, kot ga uporablja Sebastian Kurz. To so pravi moderni Evropejci.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...