Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Thrivial reče pred 6 urami:

  

 

 

Seveda niso levičarji volili NSi, zakaj bi to naredili. 

 

Ti si skupaj pomešal pojma 'sovražim Janšo' in 'levičar'. Verjetno res vsi levičarji sovražijo Janšo, še zdaleč pa vsi, ki sovražijo Janšo niso levičarji. Precej jih je s čisto jasnimi desnimi pogledi na svet, ki pa pač ne vsebujejo partizanov in domobrancev, divjih komunističnih metod podrejanja državnih institucij in twitter egotripov.

 

Podrejanja državnih inštitucij? A to mogoče levica ne počenja zadnjih 30 let  (na 45 let podlage?). A podrejanje gospodarstva in inštutucij je zgolj domena Janše, ki iz njegovega štaba iz Trstenjakove snuje orbanizacijo Slolvenije? Twitter je res first world problem ja. Ni pa problem, da ste toliko v Kahlovi riti, da niti ne opazite, če bi se ti taki debili vsedli na oblast, bi potem prišlo do raznih cvetk, kot to da bi debilček skenslal slovaško ponudbo za cestninjenje na AC in jo zrihtal svojemu zetu iz Iskre. Da ti vladajo iz ozadja razni Golobiči in Čefurini... kjer 80% medijev ne sme govort o njih. Da o kakšnem škodovanju SD članov v SDH, ko so zajebali prodajo BIA separations in oškovali proračun za 16 miljonov ojrov. Da je problem, da ti neki loleki z hitrimi testi zaslužijo 75k bruto, hkrati pa imaš za levo opcijo medicinsko mafijo z raznimi udbaši tipa Zemljarič, ki oškodujejo proračun za n10 miljonov letno. Janša je kriu. Toliko ste v Kahlovi riti, da itak nič vam ne potegne, četudi vam ljubljena opcija povleče iz žepa keš, zato da se mastijo partijski prijatelčki in "civilna" družba. To ne piše na 24KULtv in Erika tudi ne zna o tem nič povedat. Važno, da je počivalšek zaslužil miljone z maskami. Če je res ali ni nima veze. Ni važno, če se leva opcija preko MSM lažejo kot ps teče. Nategujejo vas po dolgem in počez, ampak ja, Janša je kriu.

 

 

Galko reče pred 6 urami:

Meni je tudi totalen WTF mindset, "ja ja levičarji hvalijo Ljudmilo, volili je pa itak ne bodo" - ja no shit da je ne bodo, če je pa iz desne krščanske stranke :D:D  Meni je tudi Šarec OK kot politik, pa ga ne bom volil. Gre se pač za to, kdo ti je še najbolj simpatičen iz ne-tvoje opcije, a ne. 

 

plus to je res o čemer piše Thrivial, da imaš poleg boja znotraj tvoje opcije (recimo SLO desnica) tudi kar veliko sredinsko telo. Na teh dveh segmentih populacije bi pa Ljudmila v parih letih lahko spekla zelo masten burek okusno potico. Buh ji dej zdravja da ji rata

 

 

A ti znaš brat model? Jaz sem napisal, da so določeni levičarji rekli, da bi volili NSi, če bi bil Tonin predsednik stranke in ne da jaz pričakujem, da bodo levičarji volili NSi, ker jim je Ludamila všeč.

 

Konvertitstvo te je malo poneumilo a?

uredilo bitje Waslich
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 19 minutami:

Ni pa problem, da ste toliko v Kahlovi riti

 

 

Glede na uporabljeno 2. osebo ednine, bom sklepal, da je tole namenjeno neposredno meni. Škoda, da si se tako razpisal, lahko bi ti namreč prej povedal, da bi težko bolj ustrelil mimo. Jaz sem bil zelo vesel, ko je Karl oznanil svoj zaključek v politiki, bi bilo pa super, če bi se odstranili še ostali škodljivci njegove generacije, z Janšo na čelu.

 

Vem, da je za nekatere težko dojemljiv koncept, ampak vseeno - nekateri sveta ne vidimo v črnobeli paleti in se ne deli na vaše in naše. Moji nazori so v bistvu precej desni, ne maram pa, da ima katerekoli vera vlogo v delovanju države in istočasno zagovarjam spoštovanje koncepta človekovih pravic. Še najbolj si želim ideološko čimbolj nevtralne stranke, ki ne bi bila obremenjena z drugo svetovno vojno in bi delovala v smeri transparentnosti in spoštovanja zakonov. Žal smo očitno še daleč od tega, ker se čisto preveč glasov nabere na ta butasti circlejerk.

 

Torej, tudi če ne maram Janše, lahko prav tako ne maram Karla. In še marsikaterega iz nabora sluzastih slovenskih politikov, ki jih imamo na žalost kar precej. Je pa res, da se mi zdi koncentracija z naskokom največja ravno v SDSu. 

Povezava do prispevka

modeli dejansko primerjajo karle in ljudmile z JJ, ki kadarkoli in kjerkoli(tudi iz zapora) potegne 25% volivcev. Pa tko vsi vemo, da bo na naslednjih čez 30. 

 

Janša je tukaj zaradi zaupanja stranka in volivcev, ki stranko volijo. Kahl in ljudmila nista nikjer, ker sta škrt materjal. Jasno?

 

Povezava do prispevka
drago reče pred 9 minutami:

modeli dejansko primerjajo karle in ljudmile z JJ, ki kadarkoli in kjerkoli(tudi iz zapora) potegne 25% volivcev. Pa tko vsi vemo, da bo na naslednjih čez 30. 

 

Janša je tukaj zaradi zaupanja stranka in volivcev, ki stranko volijo. Kahl in ljudmila nista nikjer, ker sta škrt materjal. Jasno?

 

Jasno šefe

Povezava do prispevka

Čuj kopriva @Waslich, ene stvari zdaj ne razumem. Od kod tolikšna gonja proti Erjavcu, ki je spravil skoz najbolj transparenten javni posel samostojne Slovenije (Patrie), v enem zamahu je večkrat zownal levičarske komunajzarje:

- izpeljal je mega orožarski posel pred nosom levičarjev in bistveno okrepil vojsko in varnost države (prvi own levičarjev) 

- posel je bil najbolj transparentno javno naročilo v zgodovini Slo, s čimer je pokazal, kako se odgovorno ravna z javnimi sredstvi (drugi own levičarjev) 

- zaradi njegovega proaktivnega, državniškega delovanja je bila sploh mogoča Janševa SDS vlada (tretji own levičarjev) 

 

V svoji politični karieri je politik, po katerem zdaj serješ, naredil bistveno več za omejitev levičarske kontinuitete kot Janša. Mar te ni sram, kopriva? 

uredilo bitje Sovir
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 uro:

Čuj kopriva @Waslich, ene stvari zdaj ne razumem. Od kod tolikšna gonja proti Erjavcu, ki je spravil skoz najbolj transparenten javni posel samostojne Slovenije (Patrie), v enem zamahu je večkrat zownal levičarske komunajzarje:

- izpeljal je mega orožarski posel pred nosom levičarjev in bistveno okrepil vojsko in varnost države (prvi own levičarjev) 

- posel je bil najbolj transparentno javno naročilo v zgodovini Slo, s čimer je pokazal, kako se odgovorno ravna z javnimi sredstvi (drugi own levičarjev) 

- zaradi njegovega proaktivnega, državniškega delovanja je bila sploh mogoča Janševa SDS vlada (tretji own levičarjev) 

 

V svoji politični karieri je politik, po katerem zdaj serješ, naredil bistveno več za omejitev levičarske kontinuitete kot Janša. Mar te ni sram, kopriva? 

 

Spoštovana in cenjena Marta Kocijančič

 

Erjavec je utelešenje nesposobnega in preračunljivega (dvoličnega) politika, ki je produkt negativne selekcije v slovenski politiki. Da je mera polna, zadnja leta je postal še zagrenjen in zamerljiv. Mislim, da so si zedinjeni tako levi kot desni volilci, da je tip en klovn in kreten.  Moje osebno mnenje... da ti gre ena "koalicija" postaviti takega človeka za mandatarja, ki niti ni bil izvoljen v parlament in predseduje najmanjši parlamentarni stranki (Ok, SAB je še manjša), ti lahko zelo VELIKO pove o politični opciji sami. Samo VI to mirno pogoltnete kar se mi nakazuje, da ste popolnoma nesposobni kritičnega razmišljanja in da požrete res dobesedno vsako govno, ki vam preko MSM servira  vam ljuba opcija. Če bi SDS ali NSi prišla s takim kandidatom v državni zbor, verjemi jaz jih ne bi volil ma niti pod prisilo. 

 

In ne mi srat s pravljicami "Erjavec je bil samo inštrument za predčasnih volitev", ... to kar so si privoščili KULovci z Erjavcem, jasno nakazuje, da njih zanima izključno oblast "no matter what" in da so prepojeni z lobiji, ki to suportirajo preko MSM. Če je to boljše od Janše, potem OK, dobro zate. Samo naj te potem ne peče ritka , ko bom omenjal erjavca kot vašega spitzen kandidata za premiera. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Tko, ne vem, kaj je point, da me citiraš in pol napišeš nekaj čist iks ipsilon.   

 

Bom še sam probal

Waslich reče pred 6 minutami:

 

Spoštovana in cenjena Marta Kocijančič

Erjavec je utelešenje nesposobnega in preračunljivega (dvoličnega) politika, ki je produkt negativne selekcije v slovenski politiki. Da je mera polna, zadnja leta je postal še zagrenjen in zamerljiv. Mislim, da so si zedinjeni tako levi kot desni volilci, da je tip en klovn in kreten.  Moje osebno mnenje... da ti gre ena "koalicija" postaviti takega človeka za mandatarja, ki niti ni bil izvoljen v parlament in predseduje najmanjši parlamentarni stranki (Ok, SAB je še manjša), ti lahko zelo VELIKO pove o politični opciji sami. Samo VI to mirno pogoltnete kar se mi nakazuje, da ste popolnoma nesposobni kritičnega razmišljanja in da požrete res dobesedno vsako govno, ki vam preko MSM servira  vam ljuba opcija. Če bi SDS ali NSi prišla s takim kandidatom v državni zbor, verjemi jaz jih ne bi volil ma niti pod prisilo. 

 

In ne mi srat s pravljicami "Erjavec je bil samo inštrument za predčasnih volitev", ... to kar so si privoščili KULovci z Erjavcem, jasno nakazuje, da njih zanima izključno oblast "no matter what" in da so prepojeni z lobiji, ki to suportirajo preko MSM. Če je to boljše od Janše, potem OK, dobro zate. Samo naj te potem ne peče ritka , ko bom omenjal erjavca kot vašega spitzen kandidata za premiera. 

Spoštovan Sigfried von Marenberg, 

 

Evklidski prostor je realni topološki vektorski prostor v katerem je definiran skalarni produkt. S pomočjo skalarnega produkta lahko potem v evklidskem prostoru merimo razdalje in kote.

Evklidski prostor je posplošitev običajne evklidske geometrije. Evklid je raziskoval značilnosti in odnose med razdaljami in koti, najprej v ravnini (idealizirani ravni ploskvi), nato pa v prostoru. Tipični zgled takšne značilnosti je vsota notranjih kotov v trikotniku, ki je vedno enaka 180 stopinj. Te značilnosti so temelj dvo ali trirazsežne evklidske geometrije.

Razdaljo in kote lahko preprosto posplošimo za štiri, pet ali celo večrazsežne prostore. n-razsežni prostor, kjer za razdalje in kote veljajo zveze evklidske geometrije, je n-razsežni evklidski prostor. Bistvena značilnost evklidskega prostora je njegova ravnost.

V geometriji obstajajo še drugi prostori, ki niso evklidski. Sfera je zgled dvorazsežnega prostora, ki ni evklidski - vsota notranjih kotov primerno definiranih trikotnikov na sferi bo večja od 180°

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

 

Death reče pred 8 urami:

To je res, samo hkrati tisti, ki je tako ali tako ne volijo pravijo, da bi bili rezultati volitev za NSI boljši, če bi bila vodja Ljudmila.   :nicjasno:

 

to je pač posledica škode, ki jo je ena oseba naredila celotnemu (desnemu) političnemu polu v, če ne treh desetletjih, pa vsaj v dveh.

 

pri povprečnemu neopredeljenemu ali pa celo sredinskemu volilcu se je skozi vsa ta leta nabral tak politični srd, da ga tudi relativno sprejemljiva oseba na desnici ne bo prepričala, da bi volil zanj/zanjo. ker kot je napisal maksi...

 

maksi reče pred 8 urami:

iz perspektive sredinskega volivca glas NSI je glas SDSu, ker delujejo kot satelit in ne kot samostojna stranka, če hočeš JJ na oblasti pač voliš njih ne pa neke bedne kopije

 

...še leta, če ne desetletja bo minilo, ko bo zgoraj opisani volilec na koncu oddal glas komu z desnice. raje bo, če bo sploh šel na volitve, vrgel svoj glas v 'prazno' stranko brez resnejšega programa - ker bo na koncu vseeno manj škode - očitno.

 

Caffrey reče pred 4 urami:

A bo boj za jurja neto, pa da se izkažejo?

Karl Erjavec postal pomočnik direktorja Iskratela - 24ur.com

 

kot zunanji minister je v tujini tako lobiral za njih, da je bilo še njegovemu novemu šefu nerodno pred ostalo gospodarsko delegacijo v tujini.

 

pravo vprašanje je, zakaj so toliko časa sploh čakali na objavo novice. ali je bilo a) prejemanje nadomestila slajše kot služba, b) je oportunistično čakal na novo politično priložnost.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Meni je kalvarija z Erjavcem ena največjih failov aktualne opozicije

 

Ne bom pa zaradi tega začel kar volit nasprotne opcije, s katero se v večini družbeno-politično-ekonomskih vprašanj strinjam še bistveno manj

 

Seveda so stvari, kjer se z aktualno opozicijo ne strinjam ali pa sem 50:50, ampak iz faila Erjavca bolj upam, da se bodo kaj naučili, ne pa da bom za kazen volil za nasprotno opcijo in zatajil večino svojih prepričanj, pismo saj nisem član SMC :D 

 

Zna pa biti kriza, če pade preveč takih failov. Pol bi se razmišljalo o alternativi, ampak bi jo iskal v manjših sidekick projektih ala Pirati, kakor pa pri ljudeh, s katerimi se ideološko ne ujamemo skoraj nič

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...