Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Navedek

Pri vsem tem smo sodelovali ves čas tudi mi, dokler se na neki arbitrarni točki nismo odločili, da je postalo to nesprejemljivo

a ta nova poslanska skupina bo pa skupina za samopomoč tistim, ki so šli v španovijo z sds :rofl:

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Zdej vemo zakaj je do zadnjega odlašal z udeležbo. 

Več truda vložil v ta kolaž vseh, ki mu mečejo polena pod noge, kot v reševanje epidemije.

 

Navedek

Slovenski predsednik vlade se je nato zapletel v besedni spor s predsedujočo v razpravi Sophie in 't Veld glede predvajanja videa, ki ga pripravil glede medijske svobode v Sloveniji. Veldova je dejala, da je video prišel v zadnjem trenutku, na kar ji je Janša zatrdil, da so video prejeli pred tremi urami ter da bi v Bruslju lahko v tem času, glede na sredstva, ki jih imajo na voljo, pregledali posnetek pred objavo. 

Janša je Veldovo obtožil, da med razpravo ne želi predvajati videoposnetka, ki ga je želel prikazati. "Če videa ne želite prikazati, predlagam, da prekinemo današnjo razpravo in jo nadaljujemo, ko boste lahko video predvajali," je dejal Janša.

 

uredilo bitje YourReptilianOverlord
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Omfg, kaj sem pravkar gledal? Najvecja bruka Janse ever. Tip se je 20 minut kregal in zahteval, da pokazejo posnetek. Simoniti ni bil online, ampak Jansa tudi ni povedal, da je zraven v isti pisarni. Ko so ze priceli s vprasanji, je predsedujoca dobila ta info in prosila za nastop Simonitija. Jansa je vmes sel offline in spizdil kot prava pickica.

 

Dame in gospodje, predsednik vlade RS Slovenije.

uredilo bitje Amare
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 26 minutami:

Ponavadi se material poslje v naprej, da se ga lahko preuci, obravnava in po potrebi raztrga, ce je skropucalo.

Ko si bolj pameten od vseh...

Domenjeni so bili pred dnevi, do danes ni bilo zahteve po preučitvi. Kako to da so spremenili dogovor odgovarjajo eni "da niso kino", drugi pa "da filma ni bilo mogoče tako hitro prevesti."

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 4 minutami:

Ko si bolj pameten od vseh...

Domenjeni so bili pred dnevi, do danes ni bilo zahteve po preučitvi. Kako to da so spremenili dogovor odgovarjajo eni "da niso kino", drugi pa "da filma ni bilo mogoče tako hitro prevesti."

 

Ja ne vem, ce jim pacient dropne video na zacetku sestanka in potem pricakuje, da bo pripravljen za debatiranje je pac pacient. Pa tudi tema seje ni bil njegov vecni zrtveni kompleks, je pa z njim sedaj seznanjena celotna EU, great success.

uredilo bitje BumbleBee
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 3 minutami:

 

Ja ne vem, ce jim pacient dropne video na zacetku sestanka in potem pricakuje, da bo pripravljen za debatiranje je pac pacient. Pa tudi tema seje ni bil njegov vecni zrtveni kompleks, je pa z njim sedaj seznanjena celotna EU, great success.

Zadnjič sem spremljal live gaming podcast na Twitchu, pa je med podcastom izšel nek video in so rekli, da ga bodo šele naslednji dan predvajali, ker ga morajo najprej pogledat, preden ga dajo v live eter

 

Ne pa jeben EU :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Bolj mi je fascinantno koliko ljudi je tovrstne karafeke pripravljeno v nedogled zagovarjat. Res me zanima kdaj bi se podpora nehala. Kaj bi moral naredit? To me spominja na situacijo, ko farški familiji župnik zlorabi otroka pa gredo kolektivno slepo v zanikanje, da se ja ne podre idiličen svet.

uredilo bitje Ninđa
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...