Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Bunnee reče pred 5 minutami:

Očitno ne veš kdo je Dragan Petrovec. Ne glede na tvoje kompetence in znanja mu ne sežeš do palca na nogi

 

 

Jp, vsak ki tolče po Janši z random floskulami generičnega volilca levice, se ga lahko kvalificira kot strokovnjaka  in se mu da naziv nezmotljivo veličanstvo.

 

 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Mi je prav zanimivo kako je petkovo protestiranje ugasnilo. Podpora vladi Janeza Janše je rekordna, saj v zgodovini samostojne države takšne podpore še ni imela nobena vlada. Po eni strani me veseli tudi, da bomo po volitvah 2021 končno imeli neko vlado, ki se bo obdržala in lahko normalno delovala.

 

Tole je zgodovinsko kar se dogaja. Čakam samo na Poljsko in ostali del V4 da prikima in potem sledijo črički v Bruslju namesto večnega stokanja bruseljskih birokratov.

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/premier-jansa-odgovarja-bruseljski-cenzorki-sophie-in-t-veld-video-o-medijski-sliki-v-sloveniji-bo-prav-zaradi-nesramne-cenzure-videlo-vec-evropejcev-kot-bi-ga-sicer/

Navedek

“O svobodi in demokraciji nam ne bodo pridigali z našim denarjem preplačani birokrati, ki so bili rojeni v blagostanje. Prav tako ne bomo nikoli pristali, da nas samooklicani varuhi svobode cenzurirajo,” je v odzivu poudaril premier Janez Janša potem, ko so na Planet TV razkrili, da je predsedujoča razpravi o medijih in novinarjih v Sloveniji Sophie in’ t Veld, samovoljno umaknila videoposnetek, ki bi razkril dejansko stanje glede svobode pri nas na tem področju.

 

“Prav tako ne bomo nikoli pristali, da nas samooklicani varuhi svobode cenzurirajo.” Tega nismo dovolili Slobodanu Miloševiću in tega ne bomo dovolili niti bruseljskim cenzorjem. Vse, kar je bilo v zgodovini cenzurirano, je slej ko prej postalo javno. “Tudi video o medijski sliki v Sloveniji bo prav zaradi nesramne cenzure videlo več Evropejcev kot bi ga sicer,” je bil še jasen predsednik vlade.

 

:worship: Najboljši premier. Človek bi si mislil, da bo kakšen Kurz ali pa Babiš udaril po mizi, da se bo zatresla cela EU. Janša car lastnoročno rešuje EU.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 26 minutami:

Podpora vladi Janeza Janše je rekordna

Mi lahko pojasniš po katerih kriterijih je podpora vladi rekordna? Ker tole sprenevedanje je ali slab troll poizkus ali pa nesmiselno lajanje v (polno) luno.

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 8 minutami:

Mi lahko pojasniš po katerih kriterijih je podpora vladi rekordna? Ker tole sprenevedanje je ali slab troll poizkus ali pa nesmiselno lajanje v (polno) luno.

 

Sprenevedanje in slab trol? Kaj pa če sem videl relevantne podatke raziskovalne agencije, ki prikazujejo, da je podpora vladi rekordna? Ali si morda pomislil na to? In ali si morda pomislil, da je mogoče nivo morebitnega trolanja, kjer levičarski aktivist na forumu okliče premierja za idiota morda postavljen precej visoko?

 

Fantje na levem političnem spektru, vsem skupaj vam na srce polagam, umirite se. Če lahko na premierja letijo enovrstičnice in histerični SJW izpadi z žaljivkami tipa "idiot", potem boste 5x premislili preden začnete trolat, da je relevantni post trolanje. V nasprotnem primeru izvolite na gnoj, tukaj je Bela tehnika in izražamo svoja politična stališča. Če se vam tolerira nepatriotski odnos do republike, ko bruseljska skorumpiranka želi delati v škodo naše države, potem se zamislite kam ste postavili mejo v tej temi.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Saj je rekordna, samo rekordno nizka.

https://www.rtvslo.si/slovenija/anketi-najnizja-podpora-vladi-do-zdaj/573050

 

No, razen če so v zadnjih dveh tednih pozitivno presenečali ... Aja ne, še naprej vrtajo luknje v lastno ladjo. <_<

 

Edit: torej tvoja raziskava niti ni bila o podpori vladi — slab argument.

 

uredilo bitje lynx
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 2 minutama:

 

A res? Poglej si spodnje podatke in se lepo počasi poberi na gnojišče.

Hahaha, fakin 460 in 339 anketirancev, to res predstavlja večinsko mnenje slolvenske populacije, try harder my friend. 

Povezava do prispevka
lynx reče pred 24 minutami:

Saj je rekordna, samo rekordno nizka.

https://www.rtvslo.si/slovenija/anketi-najnizja-podpora-vladi-do-zdaj/573050

 

No, razen če so v zadnjih dveh tednih pozitivno presenečali ... Aja ne, še naprej vrtajo luknje v lastno ladjo. <_<

 

Edit: torej tvoja raziskava niti ni bila o podpori vladi — slab argument.

 

 

Tole je RTV moj prijatelj takole da ne vem kateri smajli ti naj prilepim za konkreten odgovor. RTV se ja menda ne smatra za nek relevanten vir. Vsi vemo, da gre za politično opredeljen medij, saj na njem so pogosto napisana antisemitska stališča v podporo rasističnemu progresivizmu in demokratičnemu socializmu, ki ga jaz raje imenujem demokratični nacionalsocializem, lahko pobrskaš za marsikak članek o Izraelu in Palestincih. Razni Boris Vezjak, potem Videmšek in podobne radikalne grozote so znana dejstva. Res je, da je politično opredeljena tudi Nova24. Imajo radikalneže, ampak je opazno, da je tega vse manj na njihovem portalu in da se pomikajo proti sredini. Določena opozorila so zalegla očitno (tudi iz moje strani osebno) in to je tudi znak, da so medij, ki ima srce in dušo, medtem ko je RTV še vedno zagnan v politično agitatorstvo.

 

NixoN reče pred 21 minutami:

Hahaha, fakin 460 in 339 anketirancev, to res predstavlja večinsko mnenje slolvenske populacije, try harder my friend. 

 

Meni se ne zdi tako malo glede na te podatke:

 

graf1.png

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

briljantno. :worship:

 

 

Ne

me

jebat

:avadodo: :avadodo:

 

nobenega sramu, vse kar steje so hladne stevilke, ni vazno kako je prislo do njih

Kot da bi rekel da je Hitler dober clovek ker je poskrbel da se je onesnazevanje okolja zmanjsalo za 6 mio ljudi :rofl:

uredilo bitje G.T.I.
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...