Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Marvak reče pred 9 urami:

Res krnek move, kao šel en razjarjen citizen ženi v službo pismo pošiljat. Get the fuck out of here

 

Pa pošlje pismo na Dmokracija.si MI SMO KOMUNISTI, LEVICA NE BO DALA MIRU

 

Pa temu Janezu se res dokonca spipalo

 

biscakgroznje3-e1619175318216.jpg.cb02badba3c1b86f1e11c5be0c2f710b.jpg

V svojem zivljenju mi je uspelo spoznat samo enega bumbarja, ki lahko na isti strani 3krat drugace crkuje kljucno besedo. In to 3krat narobe. 

 

spacer.png

Povezava do prispevka

https://nova24tv.si/slovenija/politika/l-ali-bomo-na-politkolesarskem-mitingu-27-4-prica-ponovitvi-brutalnih-cetrtkovih-izgredov-dogodka-naj-bi-se-udelezili-tudi-narkokriminalci-in-narkomani-ki-so-vznemirjeni-zaradi-zaprtja-ljubljene/

 

Prva novica na novi24, sej vse jasno, Janša se boji svojih ki bi protestiral proti ukrepom in zaprtju ter izvaja propagando o nekih komunistih.

 

Tok prizadeto vse skupi, kakšni komunisti, sploh ne morem...

 

Protestov naj bi se udeležili tudi narkomani

 

Kaj to vse probajo

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Čaki, tole sem pa neki narobe razumel. Jaz sem mislil, da so te random shoti Fajonke pa Karla kao neka bizarna montaža Nove24 v smislu "vidite, kaj ste zakuhali??!" 

 

A to je dobesedno to grozilno pismo, ki ga je dobila Urška? S shoti Karla Erjavca kot Thunder Goda? What the fuck? Pomoje mi je možgan ob bizarnosti tega zablokiral, da nisem štekal, da je to dejansko grozilno pismo :rofl: 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 14 urami:

A kaj spremljate poštni ping-pong z dokumentacijo STA?

 

 

Kot da bi gledal en kup triletnikov v peskovniku, kako se obmetavajo s pasjim drekom :mehkoblato:

 

Problem je da ne gre za nedolžno egotripanje posameznikov na ravni triletnikov ampak uporabo vseh sredstev za politično podreditev direktorja, ki ga politika ne more menjati ker ne more v nadzorni svet imenovat dovolj "novinarjev" nove24, prek njega pa uredniške politike agencije.

 

Bi si upal it stavit, da bi se ta vlada, v primeru da STA pošlje dokumentacijo na UKOM, takoj spomnila, da pa, hop cefizelj, UKOM res nima pooblastila za sprejem, in da je direktor zaupno poslovno dokumentacijo lično zapakirano sporedoval popolnoma nepoklicanim osebom, ter mu za vrat poslala še en inšpekcijski nadzor?

 

Alarmantno je da je situacija zaposlenih na STA tako slaba, da je vodstvo očitno v obupu poslalo vse papirje Janši. Da jih pa ta po mesecih vpitja, da hoče samo vršit svoj zakonit nadzor, cinično vrne brez odpiranja, je pa brezsramna brca v jajca konceptov svobode tiska in vladavine prava v tej državi. Ker predesdnik te vlade nam jasno kot beli dan signalizira, da se podela na zakone, ki jih sprejema državni zbor in da je edini cilj ki ga ima v mislih, da Veselinoviča prisili v izbiro med tem ali ostane na položaju in svojim zaposlenim reče, da je cena za to ogrozitev njihove ekonomske eksistence, ali pa, da se umakne politično bolj všečnemu.

 

Glavna reč, ki pa folk ob tem zanima, je pa to, kdaj pa za kok ljudi bodo odprte terase, pa če boš za dopust rabil PCR test...

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 9 minutami:

Čaki, tole sem pa neki narobe razumel. Jaz sem mislil, da so te random shoti Fajonke pa Karla kao neka bizarna montaža Nove24 v smislu "vidite, kaj ste zakuhali??!" 

 

A to je dobesedno to grozilno pismo, ki ga je dobila Urška? S shoti Karla Erjavca kot Thunder Goda? What the fuck? Pomoje mi je možgan ob bizarnosti tega zablokiral, da nisem štekal, da je to dejansko grozilno pismo :rofl: 

 

Na siolu piše, da je to druga stran pisma z grožnjami. Na novi, da je drug list.

 

Na enem papirju je sicer grozilno pismo, drugi pa je zmeden kolaž fotografij in groženj: obraz predsednice SD Tanje Fajon, Lokostrelska koalicija KUL, pribor za obglavljanje kokoši, Janševa družina na počitnicah v hribih in sekira.

Povezava do prispevka

ce ne bi debilcki iz Levice in v manjsi meri drugih strank, blebetal o smrti kapitalistom, boju pod praporom komunizma leta 2021 bi tudi, samo groznje SDS prej izpadle kot to.

 

Zdaj majo reasonable doubt, da je res kaksnmu antifa fanatiku pocu film

 

 

ceprav vsi vemo da je 99% inside job, je se vedno tist 1%

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tip uporablja vsa sredstva za politično podreditev medijev

Ekonomsko smo se zadolžili do vratu, ob prvem kolcanju bomo v popolnem kolapsu

Hkrati smo bli 1 leto zaprti kot živali

Težijo z izkaznicami za cepljenje

 

 

ampak ja, obstaja dvom da se potomcu revolucionarnih komunistov zmešalo....

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 2 urama:

Tip uporablja vsa sredstva za politično podreditev medijev

 

Fake news. Mediji v Sloveniji pišejo kar želijo. Tudi lažejo. Kar poglej na RTV. Daj elaboriraj prosim scenarij po katerem RTV začne pisat pro-SDS. Pred kratkim je Pirc Musar izjavila, da je RTV pod vplivom SD.

 

Marvak reče pred 2 urama:

Ekonomsko smo se zadolžili do vratu, ob prvem kolcanju bomo v popolnem kolapsu

 

Zopet fake news. Smo del EU in EU je del svetovnega gospodarskega trikotnika, zato pesimizem ni na mestu.

 

Marvak reče pred 2 urama:

Hkrati smo bli 1 leto zaprti kot živali

 

Imamo pandemijo s smrtno nevarnim koronavirusom jfyi, če si morda bil pod skalo ta čas.

 

Marvak reče pred 2 urama:

Težijo z izkaznicami za cepljenje

 

Kar je zelo dobro, saj bomo tako vsi cepljeni :)

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 1
  • Trol 3
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Če vpiješ fake news ne bo nič bolje. Samo poglej turizem ki ga Zdravko Počivalšek tako veselo konsolidiral. Dobesedno za 0.5% se dvignejo obrestne mere pa v trenutku zgubimo vse. Pa kok keša smo zmetali med pandemijo

 

Do tega da se v enem letu zadolžili za 20% BDPja, pa vemo kako je bilo ob zadnji krizi ko nas morala Alenka reševati pa smo bili na zelo manjših procentih.


In zadolžili se za kaj? Dobesedno najslabše možno, nobenih investicij, helikopterski denar za covid dodatke za policiste da so varovali parlament

uredilo bitje Marvak
  • Račka +1 6
Povezava do prispevka

Dvomim da imel kdo v Evropi tako posrane hlače kot Janez, da toliko razdelil samo da mir kupoval

 

Kakšne informacije pa investicije, dobesedno vetr zapiha v drugo smer pa smo na 10% obresti. Za začetek da cel turizem propade rabimo dvig obrestnih mer na 2%.

 

sej lahko se neki časa še deremo fake news, pa iščemo zunanjega sovražnika v potomcih komunistov, pol bo pa kr naenkrat drek v ventilatorju, janez pa v opoziciji, njegovi verniki pa govorili da ni blo kaj, ker jfyi bila pandemija. 

A tip zafural vse, nobenega zaupanja v strokovnost vodenja skozi pandemijo, samo talal denar da mir kupoval

 

 

uredilo bitje Marvak
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 1 uro:

A tip zafural vse, nobenega zaupanja v strokovnost vodenja skozi pandemijo, samo talal denar da mir kupoval

 

Talal je denar? Pred nekaj meseci sem bral neko sporočilo uporabnika, da je v SFRJ padal free money iz neba (beri: Beograda) in kako je bilo bolje.

 

Sam kolikor zdaj razumem, vidim da je tale "karkoli Janša naredi" obsedenost postala precej nalezljiva. Zgleda, da tudi če Janša vsakemu državljanu z vozniškim izpitom kupi bmwja serije 1, bo na rdeči strani še vedno vik in krik najbrž o grdem potrošniškem kapitalizmu. "Le od kje mu denar?" Neverjetno.

 

Ko smo že pri razmetavanju denarja. Parlamentarna demokracija ne bi smela biti reality show na državni TV, predvsem pa ne plačan z davkoplačevalskim denarjem.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 4 urami:

ce ne bi debilcki iz Levice in v manjsi meri drugih strank, blebetal o smrti kapitalistom, boju pod praporom komunizma leta 2021 bi tudi, samo groznje SDS prej izpadle kot to.

 

Zdaj majo reasonable doubt, da je res kaksnmu antifa fanatiku pocu film

 

 

ceprav vsi vemo da je 99% inside job, je se vedno tist 1%

Zobno ščetko ti bomo ekspropriirali iz tvojih mrtvih rok

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 6 urami:

Ekonomsko smo se zadolžili do vratu, ob prvem kolcanju bomo v popolnem kolapsu

 

Hkrati smo bli 1 leto zaprti kot živali

slovenija je izdala dolgoročne obveznice z negativnim donosom do dospetja

 

kdo je bil zaprt kot žival? skor vsak dan sem bil zun in naredil ~10km peš, ful mi je blo carsko, ker sem se na nek način spet povezal z naravo

 

daj skuliraj se model, ker se ti bo spet zmešalo in boš šel pred DZ z motorko težit

  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

 

Profesor praktičnega pouka reče pred 1 uro:

slovenija je izdala dolgoročne obveznice z negativnim donosom do dospetja

 

kdo je bil zaprt kot žival? skor vsak dan sem bil zun in naredil ~10km peš, ful mi je blo carsko, ker sem se na nek način spet povezal z naravo

 

daj skuliraj se model, ker se ti bo spet zmešalo in boš šel pred DZ z motorko težit

 

Sem ti rekel da pišeš samo brezvezne enovrstičnice. Tokrat ti ratalo napisati tri v enem postu in vse so brezvezne.

 

Dobesedno nobene veze nima po koliko jih je izdala. Celotna država, predvsem pa turizem je tako zadolžen da če se le malo povečajo obrestne mere ne bodo imeli nobene možnosti jih odplačat. Ker so imeli podobno hurrdurr logiko kot ti, kako je sploh možno, zastonj denar, negativne obrestne mere?

 

Nobenega ne zanimajo tvoji sprehodi po naravi, ljudje rabimo malo več kot ti, ki si zadovoljen da delaš pri očiju v firmi, greš na sprehod, zvečer te pa sestra čaka doma z večerjo.

 

Pred parlamentom me še ni bilo z motorko

 

Edit: ma popuši mi kurac adieu, s tabo se pogovarjam sam zato ker me konstantno omenjaš

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...