Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 55 minutami:

 

Saj dejansko isti drek ja. Z razliko... v opoziciji je lahko srat in podjebavat... niti nimaš neke odgovornosti. V poziciji pa imaš odgovornost do dejanj.

 o ja

 

slovenske vlade, ministri so res tako odgovorni za svoja dejanja

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 52 minutami:

 

Kaj je blo takrat? Ne spomnim se, da so vodili državo in niso meli osnovne podpore niti v DZ. Če pa mam slab spomin... pol pa sramota tudi za njih (da nem izpadel pristranski).

Bilo je podobno kot zdaj, le da je bila podpora v DZ odvisna od dobre volje Levice.

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 4 minutami:

Bilo je podobno kot zdaj, le da je bila podpora v DZ odvisna od dobre volje Levice.

 

Saj sem kje rekel, da sem podpiral? :D Kdor nima večine, ne more vladati... pa, če je za to potrebno 30 volitev. Zdaj, ko bi naj predsedovali EU, pa je totalna sramota, da se gremo tega... nimamo pa reda in podpore niti v domačem DZ. Kje je zdaj ono o pometanju pred domačim pragom? Hočemo pa kar EU.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 9 minutami:

Včeraj sem gledal tarčo. 

Novinarka popadljiva, ministra & urbanijo konstantno prekinjala, medtem ko Veselinovića in unga druzga pa lepo pustila da povesta misel.

Aja stunt s tožbo in twitom JJ zmenjen v naprej 100%

Se strinjam, da je bila novinarka dosti bolj popadljiva do ministra in Urbe, ampak je treba tudi upoštevat, da sta slednja govorila dosti dlje in šla v konkretne offtopice (se izmikala odgovorom na vprašanja), dočim sta Veselko in tadrug odgovarjala jedrnato in ontopic 

 

Njena večja popadljivost do njiju je neprofesionalna, da pa ju je prekinjala pa je normalno, ker sta raztegovala odgovore in šla konkretno offtopic. Ne more pol oddaje namenit, da tam minister rumbla neke offtopic stvari 

Povezava do prispevka

Evo tole je mene razjezilo:

182165190_925270231590942_5666737302557427099_n.thumb.jpg.a9073ee99c2549f325e64e3bde0b1cd8.jpg

 

Kako razlog zakaj se stanovanja ne oddajajo je nižji davek.... ko v resnici itak je večina teh pogodb na roke in jim za davek doli visi. Drugače pa čisto neoliberalna ideja, ki ji ploskajo zaslepljeni. In bojda - to so govorice, ki sem jih slišal - ima prav Nsi folk največ praznih stanovanj. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
osis reče pred 8 minutami:

Kako razlog zakaj se stanovanja ne oddajajo je nižji davek.... ko v resnici itak je večina teh pogodb na roke in jim za davek doli visi. 

Točno tole. Doslej bil v treh najemih, dvakrat gladko denar na roke, šele zdaj uradno vse zrihtano

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 2 urama:

spacer.png

 

left good guys that build

right bad guys that pillage what the left has built

 

 

a sem prav razumel ta vic?

 

 

P.S. kar hoce Tonin povedati je, da hocejo z nizjo stopnja davka za absolutno nobeno storitev s strani drzave (ko oddajas stanovanje), folk prsilit spodbudit, da prjavjo oddajo celega stanovanja (ne samo en sobe).

Ker ne bo vec racunice, potencialni fuk napram naplacevanju nizje stopnje davka

uredilo bitje MikeHunt
Povezava do prispevka
osis reče pred 2 urama:

Evo tole je mene razjezilo:

182165190_925270231590942_5666737302557427099_n.thumb.jpg.a9073ee99c2549f325e64e3bde0b1cd8.jpg

 

Kako razlog zakaj se stanovanja ne oddajajo je nižji davek.... ko v resnici itak je večina teh pogodb na roke in jim za davek doli visi. Drugače pa čisto neoliberalna ideja, ki ji ploskajo zaslepljeni. In bojda - to so govorice, ki sem jih slišal - ima prav Nsi folk največ praznih stanovanj. 

Ja itak. Bomo postali airbnb in pa uberlandija.

Manj davkov, manj denarja za drzavo, vec za privatne zepe. Way forward indeed. 

 

Na to, da bi s stanovanjsko politiko prisilili prodajat stanovanja tiste, ki jim to ni osnovna nepremicnina v kateri zivijo, se pa bojijo pomislit. Oz se bojijo, da bi to sploh padlo komu na pamet. 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 2 urama:

Ja itak. Bomo postali airbnb in pa uberlandija.

Manj davkov, manj denarja za drzavo, vec za privatne zepe. Way forward indeed. 

 

Na to, da bi s stanovanjsko politiko prisilili prodajat stanovanja tiste, ki jim to ni osnovna nepremicnina v kateri zivijo, se pa bojijo pomislit. Oz se bojijo, da bi to sploh padlo komu na pamet. 

 

to govoris kot lastnik vec neprebivalnih nepremicnin, al kot razburjen proletarec?

 

zgleda, da nimas pojma o cem govoris, tko, da predvidevam drugo

 

saosin reče pred 2 urama:

Komaj cakam, da padejo najemnine zarad davcnih razbremenitev

 

:rofl:

 

 

jaz pa, da se poveča količina denarja za državo z zvišanjem davkov :D

 

 

uredilo bitje MikeHunt
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 47 minutami:

 

to govoris kot lastnik vec neprebivalnih nepremicnin, al kot razburjen proletarec?

 

zgleda, da nimas pojma o cem govoris, tko, da predvidevam drugo

 

 

jaz pa, da se poveča količina denarja za državo z zvišanjem davkov :D

 

 

Cakam, da mi razlozi nekdo, za katerega je videti, da ima res veliko pojma o cem govori. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 39 minutami:

ne pls več davkov da bojo levi/desni še bl seethal  k ne bojo pr koritu in posledično njihovi uporabni idioti  po internetsih (protip; you)

 

Hahaha, saj sploh ni vredno odgovarjat na ta umotvor :avadodo:

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...