Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

andrejus reče pred 13 urami:

Jaz delam zase in za mojo družino, nismo to neki šiptari, ki pošiljajo denar celi razśirjeni družini.

Osebi, ki te je rodila in skrbela zate, ne moreš od svoje bajne švicarske plače dati 10-20€. In govorimo o trenutno zelo pomembni zadevi. Sem vedel, da si navadno pezde, ampak to je čisto nov nivo govna. 

  • Na jagodo +1 4
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 6 minutami:

@andrejus povej mi naslov kje živi, ker sem tudi jaz v okolici kopra, ni problema jo grem iskat, peljem na cepljenje in nazaj, če je tebi težko plačat taksi ker nisi šiptar. Bom zaprl lokal za tisto urco, dve ni problema. 

Po mojem lažje ti zapreš lokal za 2 uri in jo pelješ, kot jaz da vozim 10 ur v eno smer.

  • Trol 5
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

 

 

andrejus reče pred 13 urami:

Celi državi je plačal JJ dopust. 

Ljudje so iz čakanja na delo šli direktno na dopust.

 

Boni za dopust skupaj z apelom naj porabimo dopust med lockdownom. 

Best present ever.

 

 

saosin reče pred 12 minutami:

od kdaj je sploh andrejusu spet dovoljeno poastanje po beli tehniki?

 

Za otroke matke gre.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 21 urami:

Na žalost je to vse res kar sem napisal. 

Brat živi v LJ, mama pa na obali v eni vasi zunaj Kopra, nima izpita za avto. Uber pa ne spustite v državo, da bi ji lahko jaz ali pa brat naročili prevoz.

Posljite SMS s kljucno besedo ANDREJUS5 in pomagajte gasterbajtarski materi da lahko dozivi delcek civilizacije kot jo uzivajo sinovi, kateri so na robu in ne vedo vec kaj narediti

  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 5 urami:

@andrejus povej mi naslov kje živi, ker sem tudi jaz v okolici kopra, ni problema jo grem iskat, peljem na cepljenje in nazaj, če je tebi težko plačat taksi ker nisi šiptar. Bom zaprl lokal za tisto urco, dve ni problema. 

Kje imas lokal, da damo za rundo? :D 

Povezava do prispevka

 

LeBron reče pred 4 urami:

Bar na Brolu

Trg brolo 5

6000 Koper

 

tudi če si samo trolal (pa upam, da nisi :D), pridem zaradi lepe geste z veseljem k tebi na pijačo. :worship:

 

lynx reče pred 22 urami:

Lepo in prav, ampak kje postaviš potem mejo?

 

razumem tvoje in @DannySmitove pomisleke, ampak sem absolutno prepričan, da se da takšen predlog zakonsko dovolj konkretno opredelit in spravit v pogon.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 3 minutami:

Kot smo mi absolutno prepricani da se da tak mehanizem lepo zlorabit

 

na Trojanah so kriminalisti aretirali modela s polnim kovčkom označenega denarja, ob tem so imeli še legitimno pridobljene prisluhe predaje tega kovčka s strani izsiljenca. osumeljni model se že ves čas prosto sprehaja po Ljubljani, kot da se nikoli ni zgodilo nič.

 

v Sloveniji živimo, tukaj veljajo drugačna pravila. mehanizma ne rabiš niti zlorabit, samo upoštevaš ga ne in je dovolj. :)

 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 3 urami:


A bivsi pink panther? :D 

 

ne malo višje.

 

Lepo vabljeni vsi, če vas pot pelje v Koper.

 

@PS5 Lover upam, da bo kej sreče jutri ker bo vreme v k in ko je dež je terasa bolj tako ker imam samo marele, te pa ne učinkujejo lih dobro. :lol:

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 48 minutami:

Cakam kaj porecejo koprive glede neprestanih preglavic, ki jih njihovi politicni mesiji predstavljajo dviganje poste in odpiranje kuvert. :)

Preglavice ima pri odpiranju kuvert, ki prihajajo iz sodišča. Kuvert brez pošiljatelja odpira brez problemov....

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...