Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Glede na ministra za kulturo, ki se javno hvali s svojo ignoranco, se le sposobi, da se na celo Javne agencije za knjigo postavi cloveka, ki pojasni svoje  poznavanje podrocja z "Moram videti, kakšna bo zdaj situacija. Nekaj vem o knjigah, nisem pa strokovnjak za te urade, ki se s knjigami ukvarjajo pri nas".

 

Pa naj se kdo rece da "Ni vazno, ce je pismen, vazno da je nas!" ni moto SDS. :)

uredilo bitje BumbleBee
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 7 urami:

Glede na ministra za kulturo, ki se javno hvali s svojo ignoranco, se le sposobi, da se na celo Javne agencije za knjigo postavi cloveka, ki pojasni svoje  poznavanje podrocja z "Moram videti, kakšna bo zdaj situacija. Nekaj vem o knjigah, nisem pa strokovnjak za te urade, ki se s knjigami ukvarjajo pri nas".

The fuck, sem šel googlat in je to dejanski citat :avadodo: 

 

Kaj češ bre, danes je nov dan, dnevni korpus razvaljivanja nove vlade še ni bil zapolnjen, tako da HYPE UP

Povezava do prispevka

Meanwhile še na hitro en urad ustanovimo, da malo nafilamo vnose:

Navedek

Vlada je na današnji seji sprejela sklep o ustanovitvi in imenovanju Sveta vlade RS za odprta vprašanja s Katoliško cerkvijo. Svet bo pristojen za zbiranje, evidentiranje in preučevanje odprtih vprašanj s Cerkvijo na državni in mednarodni ravni. Za predsednika je bil imenovan državni sekretar Igor Senčar.

 

  • Račka +1 2
  • Ne me jebat 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
black187 reče pred 4 minutami:

Samo pool folka od SDS je pa res reven, da nastavljajo samo stare in odslužene. Nekako bi pričakoval, da glede na to da so najbolj financirana stranka, da bodo imeli boljši kader...

Saj ne, da je celo leto na NOVA24 že bil running joke, da je Joe Biden prestar, taglini o Kučanovi starosti pa so praktično kot official quoti za na naslovnico strani. 

 

A danes:

"Po svetu, npr. v Ameriki, Italiji, na Kitajskem, v Nemčiji ali Rusiji noben resen človek sposobnosti za opravljanje – celo vrhunske – javne ali državne službe ne povezuje s starostjo."

 

:avadodo: 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 minutama:

Meanwhile še na hitro en urad ustanovimo, da malo nafilamo vnose:

Vlada je na današnji seji sprejela sklep o ustanovitvi in imenovanju Sveta vlade RS za odprta vprašanja s Katoliško cerkvijo. Svet bo pristojen za zbiranje, evidentiranje in preučevanje odprtih vprašanj s Cerkvijo na državni in mednarodni ravni. Za predsednika je bil imenovan državni sekretar Igor Senčar.

:avadodo::ododava:

Povezava do prispevka

Upam, da je odprto vprašanje, kako se lahko pri korona ukrepih glede prisotnosti občestva sklicujejo na ločenost od države, glede finančnih korona ukrepov pa jim ni problem sprejeti vseh "denarnih blazin", plačila subvencij in ostalega denarja :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 2 urama:

Tole mi je res WTF.

Če se hočejo it karkoli v tej smeri, bi država mogla zagotovit vsakemu državljanu svoj gov e-mail naslov in prevzeti nase vso odgovornost za varnost računa.

Zadeva bi mi bila kul, če bi tekla vzporedno s klasično pošto, kot zamenjava je pa moje stališče NONONONONONONO.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

A je še kdo dobil v kastlc brezplačnik Domovino?

 

Digitalizaciji taksi storitev stojijo na poti zasebni interesi

Zdravstveni sistem ovira najboljše in daje potuho nesposobnim

Glavni problem STA je - pluralnost

Razkrivamo, kjer so res lansirali non-paper (necenzurirano, ne gre pa brez omembe Kučana v vsakem tretjem stavku :rofl:)

Politični analitiki: Vrtovec je najuspešnejši politik, Janševa vlada pa boljša od prejšnje

 

Bruham si v usta :sick:

Povezava do prispevka

Če bereš današnje medije v sferi SDS-a in slovenske mainstream medije med drugo svetovno vojno ni kakšne razlike. Še besednjak in tvorba stavkov v današnjih SDS medijih sta skoraj ista kot takrat.

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 4 urami:

Tole mi je res WTF.

Če se hočejo it karkoli v tej smeri, bi država mogla zagotovit vsakemu državljanu svoj gov e-mail naslov in prevzeti nase vso odgovornost za varnost računa.

Zadeva bi mi bila kul, če bi tekla vzporedno s klasično pošto, kot zamenjava je pa moje stališče NONONONONONONO.

A ni na eupravi moznost, da si registriras svoj varni epostni nabiralnik?

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 10 urami:

A je še kdo dobil v kastlc brezplačnik Domovino?

 

Digitalizaciji taksi storitev stojijo na poti zasebni interesi

Zdravstveni sistem ovira najboljše in daje potuho nesposobnim

Glavni problem STA je - pluralnost

Razkrivamo, kjer so res lansirali non-paper (necenzurirano, ne gre pa brez omembe Kučana v vsakem tretjem stavku :rofl:)

Politični analitiki: Vrtovec je najuspešnejši politik, Janševa vlada pa boljša od prejšnje

 

Bruham si v usta :sick:

Zanimivo, da so se oklicali za oglasnik, ko je "edini" oglas za domovina.si in letno naročnino 99 bruseljčanov, nabijem jih na qrac. To je dejansko nadlegovanje poštenega naroda in najbrž tudi protiustavno.

Povezava do prispevka

To z vročanjem prek e-pošte je eno navadno mešanje megle češ lejte nas kao nekaj delamo in debirokratiziramo. 

 

Varni e-poštni predal pri Pošti oz. še enem certificiranem ponudniku so si stranke na sodišču lahko že zdaj uredile za elektronsko vročanje.

 

Če je pa ideja, da bom povedal svoj gmail, pa mi bodo kao tja pošiljali odločbe, pol pa je nekdo padel na glavo. Za pravne posledice moraš met izkazano vročitev. Te razne read notification fore e-poštnih ponudnikov so nezanesljive in se jih lahko z malo truda tudi izigra.  

 

Če greš v to greš v predale v informacijskih sistemih s kvalificiranimi uporabniki. To kar imamo že zdaj pa se relativno malo posložujemo, vsaj smrtniki in ne redne stranke ala odvetniki.

 

Se pravi v najboljšem primeru izumljajo toplo vodo.

uredilo bitje Brdavs
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 30 minutami:

Ne se jebat, SVIZ zbral več kot 17.000 podpisov iz zaposlenih v šolstvu za odstop ministrice za šolstvo

 

Ampak danes so dovoljene sanje :D 

Saj realno je kot ministrica za solstvo sploh naredila kaj za solstvo, razen tega, da je solarje poslala domov in se opredelila proti zahtevam dijakov do pravice normalnega solanja in podprla njihovo kazensko preganjanje?

 

saosin reče pred 3 minutami:

 

 Tole pa  je kot da bi bral kaksno belorusko, uzbekistansko ali severno korejsko propagando. :rofl:

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...