Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Komunisti bodo storili vse, da se zadržijo na oblasti. Bojte se jih! Pa ne tistih, ki bodo ostali to, kar so, ampak tistih, ki se bodo spreobrnili in postali strašni antikomunisti, pa v cerkve bodo leteli in se delali vernike. Teh se pazite! Kajti, kar se Janezek nauči, to Janez zna

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 22 minutami:

Lahko jaz na kratko povzamem zakaj ne maram/o Ivana, vse kar dela je mešanje dreka, da se ohranja status quo in mu ni treba kaj naredit, ker je nesposoben.

Ja ampak ne razumes, ravno zaradi drekanja in splosnega rusenja pravne drzave in demokracije je bazicen. Skoraj, toliko kot kolega Trump, za katerega spomnimo da mu je napovedal in v naprej cestital za landslide zmago.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 21 urami:

 

 

 

Persona reče pred 11 urami:

A je važno kolikšna številka je bila?

 

natanko tako. ali jih je bilo 15k ali pa 25k, na koncu koncev je itak vseeno. pritisk se vidno stopnjuje in to je opazno na vsakem koraku. ob takem nadaljevanju zna bit na naslednjih volitvah udeležba rekordna.

 

DannySmit reče pred 16 minutami:

JJ bo 46 vidu sam še če gre gledat Rossija na Moto GP

 

 

Navedek

Da se je Janez Janša odločil na Zorčičevo razrešitev vezati zaupnico vladi, je razkril poslanec SDS Branko Grims v oddaji 24ur zvečer na Pop TV: »Čakam, kaj bo opozicija zdaj naredila, ko se bo postavila realna možnost, da odidemo na predčasne volitve. In verjemite mi, da se bo že naslednji teden ta možnost pojavila. Ker v tretje gre rado in v tretje bo šlo zares. Kaj bo vezano na vprašanje, ki bo postavljeno pred parlament, namreč ni težko ugotoviti. In s tem bo takrat odprto tudi vprašanje, ali gremo na predčasne volitve. Me zelo zanima, če bodo takrat še vsi tako zelo navdušeni nad predčasnimi volitvami. Jaz se volitev prav nič ne bojim in vam tudi garantiram, da je SDS odlično pripravljena na volitve.«

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz se spomnim sindikalnih protestov nekje 2004-2008 in si mislim ok, če folk protestira in to delavci pol najbrž že nekaj ni vredu. Mine takole en lep čas in potem sodišče nekoč pravi, da je afera patria bullshit in da Kanglerinjo did nothing wrong, Jankovič vrže Bratuškovo, car Cerar doživi frustracijo ob drugem tiru, Šarec doživi frustracijo, pride pandemija in ajde protestirat proti Janši, ker smo nekega Maročana izročili hrvaški policiji, kar je po mnenju enih par idiotov v parlamentu rasizem. In ker je premier edgy na twitterju. Folk noče imet edgy premierja. Ta država si zasluži Janšo.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 2
  • Trol 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 4 urami:

Nightwind je prav tako hitro pozabil pojasniti, zakaj je 4 dni stara novica na naslovki SIOL-a in zakaj včerajšnja novica ni na naslovki taistega medija...):

 

Ej tovariš, nič nisem pozabil, imam pametnejše delo kot pa čepet po cele dneve na internetih v neki politični temi.

 

Siol objavlja Turkove kolumne ob petkih/sobotah in jih ima takrat vedno izpostavljene na vrhu naslovke.

Povezava do prispevka

evo, pa se bomo že pred volitvami začeli preštevati na ulicah in trgih.

 

 

Navedek

Odštevajmo dni do shoda, prosimo vse, da se pripravljate, organizirate prevoze in pripravite ljudi k udeležbi!

 

...za puško, sendvič, sok, zastavico in prostor v sdsnebesih poskrbimo mi!

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

evo, pa se bomo že pred volitvami začeli preštevati na ulicah in trgih.

 

 

 

...za puško, sendvič, sok, zastavico in prostor v sdsnebesih poskrbimo mi!

 

Pizda to se prav trudijo vsak dan biti bolj in bolj 1:1 kopija retorike Beograda 80ih.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 urami:

da ne bomo spet prišli do andrejusovega sindroma, ko je moral naštet vse politkomisarjeve dosežke, pa smo na koncu prišli do ukinjenih avtomobilskih nalepk leta 2004 in do zmanjšanega motornega DDVja leta 2021, da je zdaj njegov brat lahko kupil Audija Q3 500,00€ ceneje.

No, ne zavajaj.

Seznam napisanih dosežkov je vseboval še upokojenski covid dodatek in paket mask, ki naj bi jih dobili upokojenci (mislim sicer, da tega niso dobili vsi upokojenci).

To pa je potem že spoštovanja vreden seznam!

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...