Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

V imenu svobdone podjetniške pobude lahko vsak s 5 min odpre firmo in se gre biznis. So podjetneži, ki uvažajo delavce, par izmed teh njih nastavijo za formalne direktorje in delajo prek njih, vse valda v gotovini, dokler ne začnejo uletavat inšpektorji in policija. Potem gre vse v stečaj in se prestavijo na nove firme z novimi direktorji iza karpatov, ki jih imajo na lagerju. In jovo na novo.

 

Glavo stavim da so te ovadbe za pred prejšnjo mrežo teh firm izpred 5ih let. FURS je pri prejšnji mreži, biznis pa furajo na zadnji za katero se nobenmu še sanja ne.

 

Edina rešitev je zategnit pogoje za ustanovitev nove družbe, sploh če si tujec in nerezident. Kot so zategnile zdaj banke pri odpiranju računov tujcem. Sam prosto po NSi je ovir za podjetnike še absolutno preveč.

 

P.S.  V fundamentu gre pa itak za zadovoljevanje potrebe. Legit slovenske firme koristijo usluge teh mrež ker je njihov edini koncept konkurenčnosti nižanje cene enote dela. Kako to nardiš najlažje, hja zaposluješ preko "agencije" ki angažira delavce slamnatih družb, ki nikoli ne plačajo prispevkov, za kar je kriv direktor Scuro Popesku iz Romunije, ki nima niti OŠ, pa kao vodi firmo.... dejansko pa sploh ne ve za koga formalno dela, ko koplje obcestni jarek. Winning. Zato tudi JJ ne napraska projetkov za digitalizacijo z EU sredstvi. Digitalizacija in investicije v razvoj so v planu žmlj povprečnega slovenskega direktorja. Name of the game je nategnit reveže od izza južne meje in državo.

uredilo bitje Brdavs
  • Račka +1 6
Povezava do prispevka
saosin reče pred 28 minutami:

pol pa spet Pipistrel in Akrapovič na Tarči, kako bosta zaprla firme in šla drugam, ta loop traja že ene 10, 15 let

a bosta vrnila tudi vsak par mi € javnega denarja, ki sta jih dobila kot podporo za razvoj svoje dejavnosti :D to jih nihče nikol ne vpraša

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Yay, Pipistrel in Akrapovič, aka 95,73% celotnega Slovenskega gospodarstva.

Akrapovičev biznis je za prihodnost vprašljiv, Boscarol pa nas prepričuje, da ima firmo v Italiji, ker so tam davki tooooliko nižji (sploh obdavčitev kapitalskih dobičkov, če verjameš v dedka mraza).

Klovna. Že zadnjič je vampir Akrapovič izkoristil cirkus glede potencialnega dviga obdavčitve kapitalskih dobičkov, da si ga je izplačal brez obsojanja ljudstva (češ, vse mi bojo pobrali, meni revežu) in firmi dal kredit, ker itak nima v sanjah take likvidnosti, da bi lahko tak denar izplačala v šusu. Na koncu bo z obrestno mero potegnil še razliko davka ven. Well played.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Levica ovadila Janša TV-je zaradi širjenja fake programa Levice

 

Odziv: "Je to največji napad na medije v zgodovini?"

 

Luka Mesec vloži ovadbo Janša TV-jev

"Največji napad na medije v zgodovini"

Stotine umorjenih, mučenih in preganjanih novinarjev: huh?

 

:D

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 8 urami:

Glavo stavim da so te ovadbe za pred prejšnjo mrežo teh firm izpred 5ih let. FURS je pri prejšnji mreži, biznis pa furajo na zadnji za katero se nobenmu še sanja ne.

 

Navedek

A Policija je zaenkrat z dodatnimi informacijami skopa: "S preiskavo smo začeli v letu 2017 na podlagi prijav oškodovanih in Fursa. Več podatkov vam trenutno zaradi interesa preiskave ne moremo posredovati," nam je sporočila Milena Trbulin s Policijske uprave Celje, na območju katere so se goljufije tudi dogajale.

 

bogi reveži. že štiri leta preučujejo materijo.

Povezava do prispevka

Ko ze o vladnem mesanju dreka, ministrstvu za okolje, pod vodstvom Vizjaka, za katerega pa je se sam VG rekel, da je silno sposoben mozakar in mu je skrb za okolje in vode na prvem mestu, se ne mudi kaj dosti pri odvozu na crno odlozenega blata, kaj bo podtalnica enim provincialcem.

 

https://www.rtvslo.si/okolje/nevarnega-blata-se-niso-zaceli-odstranjevati-krajani-se-bojijo-prihodnjih-dezevnih-dni/583595

 

Na policiji pa so tudi verjetno ves sposoben kader odslovili, ker ne vejo kje bi sploh zaceli. Kot sivanka v kupu sena, ker to bi pa res vsak s pet minut casa lahko iz cistilnih naprav s cisternami na kup zvozil 800 kubikov dreka. :rofl:

Povezava do prispevka

Saj je vedno sto. Včasih se mi zdi da se dejansko bojijo takih in drugačnih primerov, ker nimajo blage veze in raje kljukajo sto in en pravilnik namesto da bi šli na teren in uredili.

V Zalogu en model lepo odlaga pepel iz toplarne, ga raznaša po celem okraju, pepel ni pokrit in se je tudi že razlezel na sosednja zemljišča. Obveščeni vsi od inšpektoratov do župana in medijev ampak nič... Ko bo pa eskaliralo bodo pa spet kazali s prstom en na drugega.

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 15 urami:

kva si drzne delat model s svojo firmo, fak.

 

 

nezaslišano.

 

EDIT: je jebeno Brenta k ne mores usekat, to smo zgradili v socializmu argumenta

Let the butthurt flow through you. 

 

Poanta je, da ne vem kaj se daje tak poudarek na ta dva klovna in se jih tako zelo rado sprasuje za mnenje. 

Povezava do prispevka

Glede podrekanega Tonina skoraj nimam besed. Pač zgleda kot otrok v peskovniku, ki mu je ušla konkretna doza driskice driskice. Čeprav sem leftard, sem imel do NSI mero respecta, kljub programu so se mi zdeli relativno odprta, zmožna komunikacije in dela. Proper opozicija. Sam zdaj so mi pa res neke komične smeti, prav ne morem se odločit, kateri od genialnega koalicijskega trojčka (SDS, NSI, SMC) oziroma razširjene ekipe (DESUS, SNS) mi je najbolj prizadet. Saj ne, da je opozicija daleč v ozadju, sam za razliko od koalicije vsaj ne razvaljiva na dnevni fazi, raj na dvodnevni :D 

 

Also lol@včerajšnja oddaja Grims vs. Vatovec

 

Grims je latentno namigoval, da bodo protesti za ukinitev Levice, če se o tem ne bo pogovarjalo v parlamentu :rofl: (varianta: če se o tem ne bomo pogovarjali v parlamentu, se bomo na ulici) 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Mogoče gre za tribute shirt zaradi projekta Rupnikove linije? :sorcerer::D 

 

Drgač kar se Tonina tiče - se 100% strinjam da je šel NSi v pizdo govejo odkar je prevzel stranko, ga pa čist razumem, zakaj se smeje do ušes, evo. Namreč sem se vozil v enakem tanku na istem poligonu in lahko mirno rečem, da mi je bila ena najbolj odfukanih zadev u lajfu :D Kako se pa tisti 50 tonski beast zafuka v 2-meterski kucelj, skoči v luft, pade z vso svojo težo nazaj na zemljo, pripizdi v ovinek, head-on nažge v praktično vertikalen breg, spet skoči u luft, prleti na tla da se kar zaiskri v gosenicah... to je enostavno treba doživet. Da ne omenimo zvoka škripanja gosenic po asfaltu ko se pelje beast na poligon in kako se vse trese in hrumi, še 2 dni sem podzavestno pisal v gotici.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

NTA je real, sam po tem, ko je glavni urednik v fori razglasil, da gre za fašističen medij, je večina odpovedala sodelovanje, ostal je sam cvetober slovenskih incelov in bojevnikov s križem

 

prenos-200x200.jpg

 

Meanwhile leftiji razvaljili, zgleda tokrat ni bilo časa za umetniško inštalacijo 

 

 

 

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 3 urami:

Let the butthurt flow through you. 

 

Poanta je, da ne vem kaj se daje tak poudarek na ta dva klovna in se jih tako zelo rado sprasuje za mnenje. 

 

pač strokovnjaka na področju,

če rabimo info kako odvzeti ljudem njihovo lastnino zamaskirano za idealom pravice, pol vprašamo tebe

  • Trol 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...