Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Ma ne vem. Da bi se človek z več kot milijonom letne plače (in to v švicarskih frankih bre) šel drkat v slovenski parlament z raznimi Jajoti in Karli Erjavci za par jurjev ... Pol je pa res največji altruist in ga moramo vsi besno obkroževat. Sam se mi ne zdi mogoče, pa če ga POP TV še desetkrat povabi na intervju 

 

O Udbi, globoki državi in Kučanu ne vem dosti, vem pa, da za kupit Čeferina nimajo denarja

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 51 minutami:

Tudi jaz upam na kaj novega. Doslej sem vedno, odkar imam volilno pravico, volil Levico, sam iskreno so večkrat nesposobni in še Kordiša bi boksnil v faco. Sam konkretnega upanja za novo proper stranko pa TBH nimam. Ej @AdamSmit, a ti imaš kakšno upanje, da bo kaj bolj sposobnega od Levice prišlo na površje pred naslednjimi volitvami? 


bolj sposobne so vse ostale DZ.stranke, sam to ni edina referenca :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 29 minutami:

 

 

O Udbi, globoki državi in Kučanu ne vem dosti, vem pa, da za kupit Čeferina nimajo denarja


Teš 6. Tam se je ukraldo vec kot bo Ceferin v zivljenju zasluzil pa tudi, ce mu se vsi mn3carji podarimo vse svoje bodoce prihodke :))

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Tudi jaz upam na kaj novega. Doslej sem vedno, odkar imam volilno pravico, volil Levico, sam iskreno so večkrat nesposobni in še Kordiša bi boksnil v faco. Sam konkretnega upanja za novo proper stranko pa TBH nimam. Ej @AdamSmit, a ti imaš kakšno upanje, da bo kaj bolj sposobnega od Levice prišlo na površje pred naslednjimi volitvami? 

ne bo

 

Povezava do prispevka

Pozicijo PM EU države z Eurom se podcenjuje.

 

Slovenija ima lahko enak vpliv kot Lux. Samo ljudje morajo bit pravi. Luxu se noben ne smeje pa imajo dobesedno pedra za PM prej so pa imeli Jokerja z išjasom.

 

Bomo videli če se bo Čeferinko odzval klicu dolžnosti. Če se ne bo bom bil kar razočaran.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

Pozicijo PM EU države z Eurom se podcenjuje.

 

Slovenija ima lahko enak vpliv kot Lux. Samo ljudje morajo bit pravi. Luxu se noben ne smeje pa imajo dobesedno pedra za PM prej so pa imeli Jokerja z išjasom.

 

Bomo videli če se bo Čeferinko odzval klicu dolžnosti. Če se ne bo bom bil kar razočaran.

ne bo, je tudi že večkrat povedal, da se ne misli vmešavat v to.

 

Zakaj bi se uspešen človek ukvarjal s primitivci ala Hojs in Gargamel?

 

Je pa očitno že sama ideja, da bi se Čeferin prijavil kot kandidat na naslednjih volitvah, kar velika grožnja, glede na to kako so desni portali hitro začeli vlečt povezave z globoko državo. 

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Pirati = smeti. Sem jih zadnjič mal googlal in bral njihove prispevke, to ni za nikamor. 

dej mal elaboriraj

Ne strinjam se glih vedno z njimi, ampak njihove objave se mi pa načeloma zdijo kr dobr zastavljene.

Razen če misliš kaj drugega pod 'prispevki'.

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 10 minutami:

nej en zapiše eno konkretno stališče piratov ki mu je šlo v nos, ne pa tle neki počez

 

trenutno mislim da so po anketah že skoraj na 4%

nedvomno trdo delajo, da padejo na 3,5 in dobijo max money za 0 parlamentarne zmešnjave in furajo naprej svojih 6 zaposlenih iz teh sredstev :D

Povezava do prispevka

  

DannySmit reče pred 31 minutami:

nej en zapiše eno konkretno stališče piratov ki mu je šlo v nos, ne pa tle neki počez

 

trenutno mislim da so po anketah že skoraj na 4%

Kar je cudez glede na to, da se trudijo biti kar se da neprisotni. Kot so drugi napisali jim je ocitno cilj dobiti ravno toliko glasov da padejo pod parlamentarni prag ampak se vedno dovolj visoko, da dobijo sredstva.

 

In ne glede na to, da so mi recimo programsko blizu mi je glasovanje za njih zaradi tega metanje glasu stran. Samo pojaviti se v tistem soocenju ali dveh pred volitvami dovolj, so imeli v zadnjem letu in pol vec kot dovolj priloznosti se izpostaviti in zaceti s konkretno kampanjo.

uredilo bitje BumbleBee
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Fuksija, to, kar omenjajo ljudje zgoraj, je tudi meni največji minus. Občutek, da jim je cilj dobiti denar, ne pa tudi parlamentarnih mest. Praktično nula od javne aktivnosti, res minimalno, nikjer se ne oglašajo (razen v svojem najožjem bubblu), sodelujejo v samo res obskurnih rečeh, debat se v veliki meri izognejo. Kot je rekel en moj kolega, Andrej Šiško je bolj politično aktiven kot Pirati :) 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 3 minutami:

jaz bi jih rad videl v medijih kdaj, da povedo nekaj; fb poste piše vsak, ki ima 1 min cajta

 

:D

 

 

 

glih enga primera se spomnim letos, ne spomnim se več za kaj je šlo :P

 

ne sej v temi sem glih sam zato k sem se ustrašila, da je kaj narobe z mano da mi majo carske fb poste

Povezava do prispevka

also, da malo zmiksam debato

 

a se vam zdi žalostno, da je SDS ta huge stranka (za naše razmere valjda), s širokim članstvom, disciplinirano in prepričano volilno bazo itd., ampak ko so pa na oblasti, pa je najvišja kvaliteta kadrov, ki so jo sposobni dati v ospredje Mahnič, Hojs, Milan Krek, Anton Olaj, Petra Grah Lazar, Simon Starček in podobna revščna 

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

Medtem na Brdu poteka brifing novinarjev s premierjem Janezom Janšo. "Mi nismo drugorazredna članica EU-ja. Mi nismo kolonija," je glede napetosti med Slovenijo in Evropsko komisijo po navedbah novinarja Politica dejal Janša.

:avadodo:

 

mi smo madžarski podrepniki raje, ja

Povezava do prispevka
Navedek

Kot navaja novinar, "je Hojs dejal, da ni za svinjo označil nobenega posameznika, potem pa dodal, da bi lahko, potem ko je včeraj slišal, kar je, nekoga označil za svinjo, in da to niso osebe na Prešernovem trgu (kjer so potekali protesti), temveč "sedijo visoko v birokraciji EU-ja".

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Danes je nov dan

 

Hojs visoke uradnike v EU zmerjal s svinjami, Janša na tiskovni konferenci evropskim novinarjem predvajal svoj video o medijih, ki jih sponzorira globoka država

 

Precej močan day #2

 

A ste kaj hyped za dan #3? Jaz sem 

  • Račka +1 4
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...