Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Ne povzdvigujem zares, se mi je zdelo dokaj očitno. 

 

Ampak meni je integriteta to, da stojiš za tem, kar kucaš tudi po internetu in poveš to nekomu v ksiht,

 

ne pa da prek internetov folk zmerjaš s pacienti/bolniki/prostitutkami in se potem nerodno hihitaš, ko te nekdo sreča v živo.

 

Tako da ja, prej bom spoštoval Jarčevo zaradi tega kot pa Janšo. Pa sta mi oba mimo. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

Od mene bi dobila propse, če bi mu to rekla 1na1, tkole v neki skupini je pa weak as fuck....

Verjamem, da bi jim, samo kaj, ko jih v javnosti večkrat zaslediš takole:

 

Hojs popravil izjavo o protestih: Ljudje lahko protestirajo s pisanjem na  RTV, plačevanjem oglasov in na družbenih omrežjih

 

Jaka muda, treba je flexat.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 18 minutami:

Ne povzdvigujem zares, se mi je zdelo dokaj očitno. 

 

Ampak meni je integriteta to, da stojiš za tem, kar kucaš tudi po internetu in poveš to nekomu v ksiht,

 

ne pa da prek internetov folk zmerjaš s pacienti/bolniki/prostitutkami in se potem nerodno hihitaš, ko te nekdo sreča v živo.

 

Tako da ja, prej bom spoštoval Jarčevo zaradi tega kot pa Janšo. Pa sta mi oba mimo. 

Rad bi te videl, kako bi sam začel razlagati svoje drugačno mnenje razjarjeni množici (pa tudi če imaš prav), s tem da nimaš pojma kako bo neznana množica odreagirala. Psihologina množice je jeba, ko se določena čustva precej ojačajo in se zgodijo stvari ki se 1 na 1 ne bi. Nisi še nikoli videl, kako se je skupina somišljenikov spravila na enega posameznika in ga razbila?

Povezava do prispevka

Ampak zakaj pa potem Janša in co shitpoasta po twitterju in Nori, če si ne upa tega zagovarjat v javnosti? Pogumen v varnem okolju, ko pa je soočen z ljudmi, ki jih je par ur prej zmerjal, pa je lepo tiho kot cucek. Po "evakuaciji", ko gre nevarnost "mimo", je bil ponovno pogumen in žaljiv...

 

Skratka on se iz tega dogodka ni naučil, da je treba biti spoštljiv tudi na internetu, ampak bo samo še bolj shitpostal, ki bo na koncu privedel do zgoraj zapisane bedaste situacije od HellAngela.

 

En podoben primer smo že imeli v zgodovini Slovenije, ko so politiki tako Slovenije in Hrvaške podpihovali sovraštvo med narodoma zaradi meje med Slovenijo in Hrvaško. Takrak smo imeli desant Podobnika na mejni prehod (in posledično kotaljenje Jorasa v kanal), ribiče v Piranskem zalivu in na koncu, so aretirali slaboumnega Hrvata, ki je bil opasan z ročnimi bombami in je hotel narediti atentat na Pahorja.

 

Od tistega dogodka naprej, se je retorika z obeh strani umirila + dosežen je bi dogovor o arbitraži.

 

Skratka... kdor sadi vetrove (Janša in co), žanje nevihte...

uredilo bitje svit
  • Račka +1 6
Povezava do prispevka
svit reče pred 5 minutami:

Ampak zakaj pa potem Janša in co shitpoasta po twitterju in Nori, če si ne upa tega zagovarjat v javnosti. Pogumen v varnem okolju, ko pa je soočen z ljudmi, ki jih je par ur prej zmerjal, pa lepo tiho kot cucek. Pa potem je ponovno pogumen, ko gre "nevarnost" mimo.

Če si kaj bil na internetu zadnjih 20 let boš videl, da so vsi hrabri na netu... Poleg tega imajo vsi doktorate iz vseh znanosti in vse vejo. Pa prosim da že nehate bluziti. Ker ste že tako hrabri, a se ni nihče v mladosti srečal s skupinico nasilnežev in jim prijazno povedal da zmerjati tvojega kolega ni lepo? Pri trenutni starosti bi naredil ravno tako kot JJ in se lepo tiho umaknil, kot sem naredil v podobnih situacijah v ZDA in afriki.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 25 minutami:

Ne povzdvigujem zares, se mi je zdelo dokaj očitno. 

 

Ampak meni je integriteta to, da stojiš za tem, kar kucaš tudi po internetu in poveš to nekomu v ksiht,

 

ne pa da prek internetov folk zmerjaš s pacienti/bolniki/prostitutkami in se potem nerodno hihitaš, ko te nekdo sreča v živo.

 

Tako da ja, prej bom spoštoval Jarčevo zaradi tega kot pa Janšo. Pa sta mi oba mimo. 

Zanimivo, kako vidima isto situacijo v popolnoma drugačni luči. 

 

Glede na to, da mi nisi podal definicije za "jajca", sklepam da je sinonim za integriteto. Če uporabim to tvojo definicijo, vidim popolnoma isto v obeh osebah. Ena oseba upije in snema, druga pa se na to odzove s hihitanjem temu izpadu in opazko "nisem vedel, da ima Polje dan odprtih vrat", v smislu "Kaj mi pa boš, baba glupa? Grem kucat poste na Twitter v dolino. Se ga."

 

Celotna politična situacija spominja čisto preveč na situacijo v Ameriki. 2016 so začeli z podobnimi izpadi (jokanje, twittanje in piskanje po ulicah), danes se vlamlja v ustanove, v določenih mestih lama "napačen" folk po glavi, ropa trgovine in kuri mesta. Kdaj se bomo pri nas šli isto?

 

Slovenija, mala Švica Amerika. 

 

Pa LP.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ne pravim, da je to kar je Janša naredil napačno iz stališča "preživetja". Tak dogodek bi pa moral sprožiti odziv, da mogoče le ni pametno ljudi zmerjati s svinjami in lenuhi ne? Ker ti bodo taisti judje, ko bodo dobili priložnost, razložili na njim primeren način (= batine), da niso svinje in lenuhi...

uredilo bitje svit
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Death reče pred 9 minutami:

Ker ste že tako hrabri, a se ni nihče v mladosti srečal s skupinico nasilnežev

Haha, skoraj dve leti se desnicarji posmehujejo protestnikom, kaksne picke so itd, a zdaj se jih bo pa zacelo primerjati z nasilnezi, ki kaj, talajo batine? :D

 

I'm out, lep dan vsem se naprej :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 20 minutami:

Haha, skoraj dve leti se desnicarji posmehujejo protestnikom, kaksne picke so itd, a zdaj se jih bo pa zacelo primerjati z nasilnezi, ki kaj, talajo batine? :D

 

I'm out, lep dan vsem se naprej :)

:avadodo:Hočeš reči da je leva raja vedno miroljubna, nenasilna in polna sprave v primerjavi z desno? Groženj sem dovolj slišal že z obeh strani, nasilja pa še nisem videl, vendar to ne pomeni da le to ni mogoče.

Povezava do prispevka

Hoče samo povedati, da so petkovi protesti trenutno miroljubni, so bili v preteklosti in kot zgleda bodo tudi v prihodnosti. Edini bolj nasilni protest proti trenutni vladi, je bil izveden s strani neonacistov in organiziran v četrtek :D...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Ne pravim, da je to kar je Janša naredil napačno iz stališča "preživetja". Tak dogodek bi pa moral sprožiti odziv, da mogoče le ni pametno ljudi zmerjati s svinjami in lenuhi ne? Ker ti bodo taisti judje, ko bodo dobili priložnost, razložili na njim primeren način (= batine), da niso svinje in lenuhi...

 

victim shaming

 

je mal malce prekratke majkice pri vzponu na triglav, zaslužil si je

 

 

LP

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 2 urama:

OK levičkoti. Sam ne naslednjič jokcat ko bojo rumeni jopiči, b&h, navijači in ostali prišli talat batine biciklistom in novinarjem na proteste.

 

najprej morjo dobit tiho finančno podporo, do takrat bojo v kleti

Povezava do prispevka
Navedek

OK levičkoti. Sam ne naslednjič jokcat ko bojo rumeni jopiči, b&h, navijači in ostali prišli talat batine biciklistom in novinarjem na proteste.

Noben noce bit asociiran z debili, se manj pa jit v fizicni obracun za/proti njim. 

 

Velja za obe strani.

 

Downloadite steam al neki

Magari epic launcher

 

Sj zdej je vecina zaljivk cenzuriranih da se ne bote tepl po parkingih

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 3 urami:

OK levičkoti. Sam ne naslednjič jokcat ko bojo rumeni jopiči, b&h, navijači in ostali prišli talat batine biciklistom in novinarjem na proteste.

Ne jokat ko bojo spet jame polne... 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
black187 reče pred 6 urami:

Jah, če si politik, ki delaš na razdvajanju naroda, moraš pričakovati kakšno negativno reakcijo tudi v živo.

 

saj jo. zato si izgradijo mehurčke, kjer jih obkrožajo zgolj yes-man-i. kar pa, oh, kako čudno, vodi le še v večje podžiganje in še dodatno izgubo percepcije realnega stanja izven mehurčka. :D

 

 

 

 

 

  • Trol 2
Povezava do prispevka

V videu je bilo rečeno da je bila madžarska ministrica za delo zraven. Mogoče, človek ni znal povedat točno. Pa tudi če je bila privatno tam, mora imet kakega varnostnika. Pa SLO tudi mora zagotovit varnostnika, ko se gre za tak stunt (hoja v hrib tujega ministra z PM). Dobro lahko da so jo zavarovali/evakuirali in so se umaknili. 

  • Trol 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

 

saj jo. zato si izgradijo mehurčke, kjer jih obkrožajo zgolj yes-man-i. kar pa, oh, kako čudno, vodi le še v večje podžiganje in še dodatno izgubo percepcije realnega stanja izven mehurčka. :D

 

 

 

 

 

To je tudi natančen opis družabnih omrežij.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...