Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

VonGriffin reče pred 12 minutami:

Dejansko se najde Kekec ki gre resno primerjati enga Janullu z vojakom ki varuje mejo te drzave, ohranja mir v tujini, resuje ljudi v gorah ter v primeru ujm pomaga narodu. Narod ki cez par dni praznuje osvoboditev ki smo jo dosegli v vojaskem konfliktu.

 

 

Res kekec,  da dela tako primerjavo, Janull je vendar v prvih obrambnih linijah v boju proti fašizmu.

 

Smrt fašizmu!

Povezava do prispevka

Najboljš pa je, da zdaj slaboumneži tipa Andrejus in VonGriffin slovensko kulturo in umetnost skrčijo na Janula in dojenje psov :D. Pol pa se kao čudijo, da jih ima folk za idiotske rednecke, katerih mnenje ni relevantno. Pač res ste goveda, težko imet manj žaljivo mnenje ŽAL

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 16 minutami:

 

 

od dzis krajst clovek, najd si en pameten siht in ne trosi neumnosti

 

 

 

Realno si malo smešen s temi svojimi žaljivkami v luftu. Enim rata met šiht tudi v rupetini. Sploh mi je pa malo smešno tovrstno domoljubje od človeka, ki je šel svoje znanje in čas prodajat tujcu. V vojaškem žargonu bi se take imenovalo izdajalci ;) Sicer pa ni panike, ker mi je jasno, da trolaš. Najbrž si irl popolnoma kul model.

uredilo bitje Ninđa
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 3 minutami:

Sicer pa ni panike, ker mi je jasno, da trolaš. Najbrž si irl popolnoma kul model.

Zakaj bi bil človek, ki se tako obnaša na netu, IRL popolnoma kul model? Nope, ne verjamem v to. Pač modelček je verjetno na polno zafrustriran z odločitvami v lajfu, osamljenostjo in splošno življenjsko situacijo. Nekdo, ki je IRL popolnoma kul, ne bo čutil take večletne potrebe po poniževanju drugih. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 11 minutami:

vau mal je bolj prekrvavljen, roko mu bodo amputiral

 

 

pravi ponos za svoje starse

 

Mislm, da si bistvo mojega posta zgrešil.

 

plus, lahko pa nekaj narediš in se izkažeš pred kameradi, , maš kle ponudbo, pa ga razkrinkaš, prasca:

 

 

uredilo bitje nejclp
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 41 minutami:

 

Kaj ti pomaga oklepnik v kontekstu naravnih nesreč? A ne bi bil potem bolj smiseln bager in kak dodaten helikopter?

Kar se tiče obrambe, smo pa nekak varni, če nas napade Vatikan ali Andora, potem se pa že počasi neha. Tudi NATO ne pomnim kdaj je nazadnje vojaško posredoval zato, da bi obranil svojo članico pred napadom sovraga. In potem valda ful enih oklepnikov v afganistan, ko uleti koronavirus pa vsi na letala pa domov.

 

res dobrseno misljenje

prvic,  vojsko in njene oklepnike rabimo ker rabimo nek osnovni nivo vojaske pripravljenosti, ker kot NATO clanica to rabimo, ker pac clanstvo stane (in je ceneje in ucinkovitejse kot se it popolnoma samostojno obrambo)

drugic, vloga nata je za drugo temo, ampak to da ne posreduje pred napadom na clanico - ker tega napada ni bilo - ne pomeni da ni ucinkovit pri preprecevanju teh. NATO ali ne NATO je kot omenjeno stvar drugega topica in predvsem geopolitike in tega kam hocemo, ampak tl;dr tukaj je da je stvar samo to v kateri tabor (west, RU, CN) bolj hocemo

 

 

Ninđa reče pred 36 minutami:

BTW, če ne bi US of the A & co. takrat z orožjem zalagali zmernih fanatikov, danes ne bi bilo migrantov pred katerimi nas varuje vojska.

 

 

jep predvsem iz juzne azije kamor vemo da so US of the A zalozili ful orozja

 

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 minutama:

zakaj menis da bi bil moj cas tolk mal vreden da bi ga investiral za taksne luzerje ?

 

saj po svoje je kulturnik leta, ker se mu je smejala vsa Rupetina, cesar se Pizama ne doseze

Ker si zappravil ze tisoce ur za nas luzerje sam na forumcku

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 4 minutami:

zakaj menis da bi bil moj cas tolk mal vreden da bi ga investiral za taksne luzerje ?

 

saj po svoje je kulturnik leta, ker se mu je smejala vsa Rupetina, cesar se Pizama ne doseze

 

Hrbteničke nimaš, to je.

 

Bi se pa pomoje ti v umlautih drl:

 

ä ü,  ä ü,  ä ü!

 

 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 22 minutami:

Najboljš pa je, da zdaj slaboumneži tipa Andrejus in VonGriffin slovensko kulturo in umetnost skrčijo na Janula in dojenje psov :D. Pol pa se kao čudijo, da jih ima folk za idiotske rednecke, katerih mnenje ni relevantno. Pač res ste goveda, težko imet manj žaljivo mnenje ŽAL

 

Ne slovenska kultura so Modrojani & Atomik Harmonik ipd,

Jenul, Arjan in una psica, ki doji psa so odvodi ki so sabi sebi namen. Pravzaprav se levčurji delajo norca iz SLO kulture. 

 

Recimo ko govorimo o Ameriški kulturi a govorimo a psici ki doji psa ali reže usa zastavo. Ne,  govorimo o Holiwudi in pop muziki, ipd.

 

Pizda Arjan Pregel prodaja slike večinoma državnim institucijam in paradržavnim entitetam. Slike, ki so dobesedno packarije.

 

Včasih bi res rad bil idiotskinredneck da me take zadeve sploh ne bi dotaknile.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 8 minutami:

Najboljš pa je, da zdaj slaboumneži tipa Andrejus in VonGriffin slovensko kulturo in umetnost skrčijo na Janula in dojenje psov :D. Pol pa se kao čudijo, da jih ima folk za idiotske rednecke, katerih mnenje ni relevantno. Pač res ste goveda, težko imet manj žaljivo mnenje ŽAL

hmm tudi zame je tle neka siva cona, kjer razumem drugo stran, namreč:

Zakaj bi vsiljevali ljudem nekaj kar je za njih nekoristnega in odveč?

Če bi malo sčistili to greznico od države, ki odteka davkoplačevalski denar v nekoristne neumnosti, bi blo lažje in legitimnejše žlajfati ta gon po uničevanju vsega državnega. Ne vidim dobrega razloga, zakaj bi ljudje. ki delajo, mogli plačevat Kulturo?

Tako imamo neko igro zrcaljenja, kjer vsak vidi sranje na drugi strani, medtem ko je slep za svoje lastno (vladavina kapitala na eni in država, ki ne služi delavcem, na drugi). 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
andrejus reče Pravkar:

 

Ne slovenska kultura so Modrojani & Atomik Harmonik ipd,

Jenul, Arjan in una psica, ki doji psa so odvodi ki so sabi sebi namen. Pravzaprav se levčurji delajo norca iz SLO kulture. 

 

Recimo ko govorimo o Ameriški kulturi a govorimo a psicinki doji psa ali reže usa zastavo. Ne govorimo o Holiwudi in pop muziki, ipd.

 

Pizda Arjan Pregel prodaja slike večinoma državnim institucijam in paradržavnim entitetam. 

 

Včasih bi res rad bil idiotskinredneck da me take zadeve sploh ne bi dotaknile.

Če ti poznaš sam Modrijane in Atomik Harmonik, ne pomeni, da je to vsa kultura. Kaže pa, koliko si relevanten sogovornik. Sam ja. Kaj češ v državi, kjer ti predsednik vlade sovraži kulturo in umetnost in višje ceni random gasilsko veselico, kjer se pije, je in bruha. 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 16 minutami:

Če ti poznaš sam Modrijane in Atomik Harmonik, ne pomeni, da je to vsa kultura. Kaže pa, koliko si relevanten sogovornik. Sam ja. Kaj češ v državi, kjer ti predsednik vlade sovraži kulturo in umetnost in višje ceni random gasilsko veselico, kjer se pije, je in bruha. 

In kaj potem, če gre človek raje na gasilsko veselico kot v opero?

Človek oddela šiht, je zraven še prostovoljni gasilec, jz mu privoščim iz srca da si da duška, se natanka šnopca kolker hoče medtem ko divja na Atomik Harmonik: bog mu požegnaj!

Ne razumem zakaj naj bi tu bilo releventno na kakšen način bo človek preživel prosti čas, če kot delavec vsej družbi prispeva k večji blaginji.

 

uredilo bitje young
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

BTW, šotorski špili od Modrijanov so tudi financirani z javnim (občinskim) denarjem. Jaz sem drugače zelo za to, da bi se kultura bolj osamosvojila. Butasto se mi zdi tole cufanje za drobtinice. Naj folk plača karto za špil, tako kot plača pir na istem špilu.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 26 minutami:

 

Ne slovenska kultura so Modrojani & Atomik Harmonik ipd,

Jenul, Arjan in una psica, ki doji psa so odvodi ki so sabi sebi namen. Pravzaprav se levčurji delajo norca iz SLO kulture. 

 

Recimo ko govorimo o Ameriški kulturi a govorimo a psici ki doji psa ali reže usa zastavo. Ne,  govorimo o Holiwudi in pop muziki, ipd.

 

Pizda Arjan Pregel prodaja slike večinoma državnim institucijam in paradržavnim entitetam. Slike, ki so dobesedno packarije.

 

Včasih bi res rad bil idiotskinredneck da me take zadeve sploh ne bi dotaknile.

 

 

 

 

Entartete Kunst

… term adopted in the 1920s by the Nazi Party in Germany to describe modern art. During the dictatorship of Adolf Hitler, German modernist art, including many works of internationally renowned artists, was removed from state-owned museums and banned in Nazi Germany on the grounds that such art was an "insult to German feeling", un-German, Jewish, or Communist in nature. Those identified as degenerate artists were subjected to sanctions that included being dismissed from teaching positions, being forbidden to exhibit or to sell their art, and in some cases being forbidden to produce art.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Degenerate_art

 

 

Navedek

in una psica, ki doji psa

https://www.rt.com/news/407143-artist-breastfed-dog-fertilized-egg/

 

 

 

Umetnost je vzvišeno poslanstvo, ki zavezuje k fanatizmu.

 

Navedek

Slike, ki so dobesedno packarije.

 

 

 

 

 

uredilo bitje nejclp
Povezava do prispevka
young reče pred 3 minutami:

In kaj potem, če gre človek raje na gasilsko veselico kot v opero?

Človek oddela šiht, je zraven še prostovoljni gasilec, jz mu privoščim iz srca da si da duška, se natanka šnopca kolker hoče medtem ko divja na Atomik Harmonik: bog mu požegnaj!

Ne razumem zakaj naj bi tu bilo releventno na kakšen način bo človek preživel prosti čas, če kot delavec vsej družbi prispeva k večji blaginji.

(prekleto, sploh si nisem mislil, da bom končal na VonGriffinovi strani :D)

Nč ni narobe, ampak ni cel narod lokalni Jože, ki gre po šihtu gasiljarit, čez vikend pa se natanka šnopca in mu dogaja ROM POM POM

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 29 minutami:

Če ti poznaš sam Modrijane in Atomik Harmonik, ne pomeni, da je to vsa kultura. Kaže pa, koliko si relevanten sogovornik. Sam ja. Kaj češ v državi, kjer ti predsednik vlade sovraži kulturo in umetnost in višje ceni random gasilsko veselico, kjer se pije, je in bruha. 

Ej, ćamir, ti si za to, da morata drama in opera dobiti državna sredstva ker pač drama in opera? Kaj pa ostale kulturne institucije? Si one ne zaslužijo državnega financiranja? Je njihov program manj kvaliteten od tega v operi? 

 

Ne trolam te, čisto resno sprašujem, kaj so recimo tvoja (osebna) merila in pogledi na to. Ker pač jaz sem tu rahlo on the fence glede tega, da pa "si drama in opera nedvomno zaslužita državna sredstva", pa tudi sam delam v kulturi. :) Če sem te napak razumel/interpretiral, se ti opravičujem že vnaprej :) 

Edit: se mi zdi, da je orbit bolj napisal tisto z 91%, ne ti. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 14 minutami:

Nč ni narobe, ampak ni cel narod lokalni Jože, ki gre po šihtu gasiljarit, čez vikend pa se natanka šnopca in mu dogaja ROM POM POM

Seveda ne, komentar leti na ta nagib, kjer se od sogovornika pričakuje, da bo cenil višjo kulturo in upravičenost, da slednjo financira država.

IMO bi mogla država skrbet samo za praktično naravnane stvari, kot je zagotavljanje ljudem dobrega ekonomsko-prežitvenega standarda.

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...