Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Enygma reče pred 3 minutami:

Zadnja šansa pred prijavo adminu/modu - kakršenkoli dokaz za svojo trditev? 

Dej ne grozi opica ena. Tle skos navajate napačne in žaljive podatke glede kulturnikov, pa noben ne piše adminom. Ne stoj bit tak special snowflake SJW no

  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Enygma reče pred 13 minutami:

Zadnja šansa pred prijavo adminu/modu - kakršenkoli dokaz za svojo trditev? 

najbrz so bili terorirsti antifa ki na ta nacin hocejo ocrniti domoljube in v javnosti vzbuditi strah pred nasprotno strujo

Povezava do prispevka
saosin reče pred 6 minutami:

 

@ĆAMIR  bli so drugač modeli prštimani za fajt mogoč si sam take fotke vidu s penziči, vse je blo od nazi salutiranja in pljuvanja raznih nabildanih modelov, je ful posnetkov tega na raznih instagram profilih

Ne vem, men so se tudi zdel bolj kot eni starejši občani, niti cobwebov nisem opazil na komolcih.

uredilo bitje nejclp
Povezava do prispevka
saosin reče pred 1 minuto:

aja če ni mel jopiča, pol je bil zihr antifa terorist infiltriran med rumene jopiče, samo zato da jih očrni

 

chain logic

1. kdo je to rekel?

2.  dva fake newsa na eni strani, dve prijavi adminu/modu

3. arjan pregl

Povezava do prispevka
saosin reče pred 1 minuto:

zato, da preusmerim pozornost iz levih teroristov = fašistov ane? 

glede na to kera dva genijalca/snowflaka mi odgovarjata, sem kar zadel žebljico na glavico

 

glej za debato si itak odločno preveč zabit, ne moreš pa pričakovat, da lahko nesankcionirano deliš fake news. 

Povezava do prispevka

kaj od tega je fake news kar sem napisal?

rezanje gum, edini vir ki mi oporeka je demokracija članek, za kar moraš bit resničen debil, da jim verjameš 1%, v večini primerov je resnica ravno obratna od njihovih nebuloz

nazi salute, fotka,  check (aja nima jopiča boo hoo)

 

upam, da si me res prjavu, snežinkica :*

Povezava do prispevka

udarca po roki takoj po nazi salutu pa ne pokažeš ker ti ne paše v agendo.

 

zakaj bi se koga prijavilo? se nikogar nisem prijavil zaradi contenta, pa ceprav je fakenews.

 

zdaj pa lahko greš nazaj v safe space v raznorazne skupine na FB in zraven gledaš RTV/POP

 

*

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 3 minutami:

Dejmo se prosim vzdržat take vrste argumentacije: 

 

 

 

 

Hvala. 

Daj ti pičkica pejt nazaj po threadu pa vsem izreči opozorila za take argumente, primarno raznim griffinom pa andrejusom. Fak no

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 7 minutami:

Daj ti pičkica pejt nazaj po threadu pa vsem izreči opozorila za take argumente, primarno raznim griffinom pa andrejusom. Fak no

 

saosin reče pred 3 minutami:

note to self: ne govort čez nazije na mn3

 

 

Eto tipicna mentaliteta biciklistov na protestih: zalitve, lazi, neosnovane obtozbe, potem pa zrtev auu auuu

 

 

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...