Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 36 minutami:

Jaz sem 70:30, da to dejansko JE Janšev masterplan. Dobiš nekaj pasivnih, ki ne volijo pa liberlolcem še mal pobereš in pol ne rabiš več raznih desusev, snsjev ali smcjev

 

Itak da je to plan. Ne pomeni zdaj da je edini plan, ampak en od planov.

Dobit neopredeljene volilce oz tiste, ki se sploh ne zanimajo za politiko.

Prvo jih s tem, da izvršna oblast vsakodnevno posega v njihovo življenje senzibiliziraš za politiko, pol pa ponudiš eno stranko, dokaj preprosto, brez nekih hudih idej, mi smo zatirano ljudstvo in to je to... In dobiš glasove.

 

Najstarejši scam je tole, ustvariš nek problem ali vsaj določeno dimenzijo problema... in pol ponudiš rešitev. Tud v politiki funkcionira super.

 

Sam sem dokaj ziher, da če bo ta Resni.ca prišla v parlament, bo vladna stranka v vladi JJ.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

 

"Če protestiraš, protestiraj doma v tišini, sicer povzročaš nasilje zoper mene." 

Zakaj je zadeva resna? Zaenkrat še nisem videl, da bi protestniki kaj posebnega naredili. Malo hodijo, malo kričijo, malo mahajo z zastavami (celo slovenskimi, tako da jih niti ne moreš obtožit jugoslovanskega nacizma ali karkoli že Jajotu pade na pamet tisti dan), pol pa grejo domov spat oziroma pisat komentarje na 24ur ali nekaj takega :D 

 

Saj tudi meni, ki nisem del ne sredinih ne petkovih protestov, ni fajn, da sem se prejšnjo sredo fural okoli cele Ljubljane, da sem prišel domov, ko so razvaljivali na obvoznici. Sam ne moreš pa rečt, da je zadeva kakorkoli resna, ker je to žalitev za dejansko resne proteste :D. To so pač povsem mirni in urejeni protesti, edino prijavljeni niso, kar je v sistemu nekih evropskih protestov dosti klasično, kolikor sem googlal, samo Jajo in Hojs furata narativo, da bi jima morali prijaviti proteste, da jih lahko potem v skladu z epidemijo pajaca prepovesta lol 

Ni tolko vprasanje ali so protesti "resni" ali ne, je pa nedopustno, da skacejo na avtoceste in da so na to celo pozvani. 

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 6 minutami:

Ni tolko vprasanje ali so protesti "resni" ali ne, je pa nedopustno, da skacejo na avtoceste in da so na to celo pozvani. 

Tja so jih dobesedno pregnali, če nebi zaprli trga pred parlamentom, bi se vse končalo tam. Tako pa so se protesti preselili na ostale ulice in na koncu ceste.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 11 minutami:

Ni tolko vprasanje ali so protesti "resni" ali ne, je pa nedopustno, da skacejo na avtoceste in da so na to celo pozvani. 

Mislim, da je v knjižici Protesti 101 na prvi strani zapisano, da pojdi blockat ceste :). Slovenci samo nismo navajeni dejanskih protestov (od tod verjetno tudi absurdna ideja o prijavljanju protesta), zato se nam zdi, da bi ljudje morali protestirat doma v dnevni sobi, da slučajno ne zmotijo miru koga, kI mOrA ItI v SlUžBo. 

 

Kot že rečeno, več 10.000 glav ti ob sredah protestira. Ker nas je Rupetincev malo, to zanemarljiva cifra pač ni. Dokler so bili na trgu pred parlamentom, jih ni nihče slišal, ne mediji ne politika, samo kakšna žalitev na Hojsovem Twitterju se je znašla. Zato so šli na avtocesto. Če bodo šli še parkrat na avtocesto, sem dokaj prepričan, da bodo s sabo na cesto vzeli tudi vlado. In v najbolj bizarnem razpletu situacije bodo resni.ca, pomešana z gibanjem OPS, katoliki, navijači in predvsem tisoče nekih navadnih everyday folksov uspeli v tem, za kar petkova ekipa že sto petkov nesrečno kolesari po prestolnici. 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 8 minutami:

Ne, to ni nedopustno.

Ja pa je.

nekdo reče pred 2 minutama:

Tja so jih dobesedno pregnali, če nebi zaprli trga pred parlamentom, bi se vse končalo tam. Tako pa so se protesti preselili na ostale ulice in na koncu ceste.

Japajade. Sej ne, da je o tej blokadi Stevanovic govoril ze par dni prej preden se je zgodila:rolleyes:

Povezava do prispevka
Ejga reče Pravkar:

Ja pa je.

Japajade. Sej ne, da je o tej blokadi Stevanovic govoril ze par dni prej preden se je zgodila:rolleyes:

Tale stevanovič mora biti pravi mesija. Drugača pa tele 2 dneva bodo večji problem zapore zaradi srečanja, te vas očitno ne motijo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Mislim, da je v knjižici Protesti 101 na prvi strani zapisano, da pojdi blockat ceste :). Slovenci samo nismo navajeni dejanskih protestov (od tod verjetno tudi absurdna ideja o prijavljanju protesta), zato se nam zdi, da bi ljudje morali protestirat doma v dnevni sobi, da slučajno ne zmotijo miru koga, kI mOrA ItI v SlUžBo. 

 

Kot že rečeno, več 10.000 glav ti ob sredah protestira. Ker nas je Rupetincev malo, to zanemarljiva cifra pač ni. Dokler so bili na trgu pred parlamentom, jih ni nihče slišal, ne mediji ne politika, samo kakšna žalitev na Hojsovem Twitterju se je znašla. Zato so šli na avtocesto. Če bodo šli še parkrat na avtocesto, sem dokaj prepričan, da bodo s sabo na cesto vzeli tudi vlado. In v najbolj bizarnem razpletu situacije bodo resni.ca, pomešana z gibanjem OPS, katoliki, navijači in predvsem tisoče nekih navadnih everyday folksov uspeli v tem, za kar petkova ekipa že sto petkov nesrečno kolesari po prestolnici. 

:lol:

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 minutama:

:lol:

Ma ne vem, saj ne da znam posebej dobro oceniti število glav v množici. Sam sredina kača je mimo hodila (opazovano iz Litostroja, torej stranske ulice blizu obvoznice) pol ure. Tako da ne vem, meni je na uč zgledalo več kot 10k glav. Nimam pa volje, da bi spodbijal uradna poročila, mi ne pomeni tok :D  

Povezava do prispevka

Malo sem razočaran nad pojmi definitivno so noter vsaj še strahovlada in fašizem. Aja pa policijska država.:rofl:

 

To mi je v Sloveniji res top nekdo te prime za roko al neki se že tuli fašizem. Slednjo besedo so v letu pa pol prignali na rob, ko beseda sama posebi nič ne pomeni. Vsak si jo po svoje razlaga.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Protesti v SLO

image.thumb.png.c9de7eece0b0d2358c9ab09b2b5584b5.png

"Nesprejemljivo, neprijavljeno, nasilje, levi fašizem, Nemčija 1930, izredne razmere, padec pravne države, odvzem prostosti, sodišče v zapor ..."

 

Meanwhile anti-PCT protesti drugod po svetu

France: Violence erupts in new Paris protest against security law | Protests  News | Al Jazeera

 

 

 

vse kul ampak a podpiraš takšne proteste kjer gori tisti avto? 

 

se strinjamo da je nespremeljvo nekomu zažgati avto ker ne maraš našga Janšta ali pač te ne bo nihče jebal s PCTjem? :w00t:

Povezava do prispevka
fric reče Pravkar:

Malo sem razočaran nad pojmi definitivno so noter vsaj še strahovlada in fašizem. Aja pa policijska država.:rofl:

 

To mi je v Sloveniji res top nekdo te prime za roko al neki se že tuli fašizem. Slednjo besedo so v letu pa pol prignali na rob, ko beseda sama posebi nič ne pomeni. Vsak si jo po svoje razlaga.

Fric aka internetni fašist :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

 

Ejga reče pred 1 uro:

Ni tolko vprasanje ali so protesti "resni" ali ne, je pa nedopustno, da skacejo na avtoceste in da so na to celo pozvani. 

 

Mogoče je tebi nedopustno ampak ta vlada je onemogočila ljudem zbiranje, gibanje ipd. pol leta, v nasprotju z zakonom. 

Nihče se ne sekira za eno zaprto cesto, Janša je preveč dvignil prag nedopustnosti za tako banalnost.

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

 

vse kul ampak a podpiraš takšne proteste kjer gori tisti avto? 

 

se strinjamo da je nespremeljvo nekomu zažgati avto ker ne maraš našga Janšta ali pač te ne bo nihče jebal s PCTjem? :w00t:

 

glej še vedno se gre lahko cepit (na vlak ali avtobus).

 

 

LP

Povezava do prispevka
saosin reče pred 3 minutami:

 

Niti ne, po svoje si jo razlagata trenutna vlada in rumeni jopiči

Desni bi zapisal. Niti ne, po svoje si jo razlagata opozicija in antifašisti.

Kar potrdi moj prvotni stavek.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Povedano z drugimi besedami: resni.co, Stevanovića in sredine protestnike si je nakopala vlada sama s svojim katastrofalnim nastopom v javnosti ter vrsto netransparentnih, bizarnih odločitev in ignoriranjem stroke. Vsekakor bi antivaxerji v vsakem primeru obstajali, ker imajo trenutno po Evropi proteste neodvisno od tega, če je vlada večinsko leva ali desna, ampak neke bizarne tvorbe ala resni.ca z večjo prezenco kot SDS pa pomoje ne bi obstajale.

 

Povedano s tretjimi besedami, vlada ne dela dobro. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...