Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

kool reče pred 29 minutami:

A ni bil včeraj velik upad ljudi na protestih? Mal sem gledal liveštream in se mi je zdel, da se v primerjavi s sredo tale protest skrije. Pomoje bo šlo kr vse v pozabo počas. Še posebi, če bo policija aktivirala vodni top pa solzilec za vsako pizdarijo. Pa še pastirje so jim zaprl.

 

Blokiranih je bilo baje 10 avtobusov na poti v ljubljano.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Drgač kam mislite, da se bo situacija razvila

 

[a] Zorana so prijeli, folk je dobil mal adrenalina in zmetal tri bakle, zdaj pa je čas za doma kucat po Facebooku, pa še jesen je in je hladno uzun, tako da bo še sam 200 ljudi tam protestiralo

(b) Folk bo razpičkan in bo šel na ulice v še večjem številu in naredil še večji raztur

[c] Folk bo šel nazaj na ulice, ampak raztur sredinih protestov bo na uč isti kot ta in prejšnji teden

 

(Vmes vanilla petkovi protesti, za katere se noben več ne zanima, potekajo po sporedu :D)

 

 

po moje a varianta, sem malo včeraj čekiral komentarje na Resnica FB pejđu, folk že obtožuje en drugega, kdo je zajebal, kako jih ni nihče vodil, kako je Zlatko okej in kako ni okej - že so skregani med sabo in še bolj bojo

 

obtožujejo Zorana, ker je včeraj izginil. Prej sem prebral da je Zoran zamudil na proteste ob 15 uri, ker je imel razgovor s policaji - naj mu bi rekli da če bodo protestniki krenili iz Trga republike da ga bodo aretirali 

 

"normalni" folk bo počasi ostal doma, ker vidi da te protestni nikamor ne peljejo, ne bodo vztrajali 75 petkov kot kolesarji :)

 

 

 

Povezava do prispevka

dokler so protesti in policija opravlja samo svoje delo, ki jim ga doloca jansa, bo vedno vec nedolznih opazovalcev pojedlo solzilec al pa vodni top.

 

tam 3-5% bo verjetno reklo, joj ce le ne bi bil zunaj v mestu saj tak je bil odlok, ostali bodo verjetno rekli, jedi govna SDS jedi govna policija.

 

 


LP

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 24 minutami:

 

 

po moje a varianta, sem malo včeraj čekiral komentarje na Resnica FB pejđu, folk že obtožuje en drugega, kdo je zajebal, kako jih ni nihče vodil, kako je Zlatko okej in kako ni okej - že so skregani med sabo in še bolj bojo

 

obtožujejo Zorana, ker je včeraj izginil. Prej sem prebral da je Zoran zamudil na proteste ob 15 uri, ker je imel razgovor s policaji - naj mu bi rekli da če bodo protestniki krenili iz Trga republike da ga bodo aretirali 

 

"normalni" folk bo počasi ostal doma, ker vidi da te protestni nikamor ne peljejo, ne bodo vztrajali 75 petkov kot kolesarji :)

 

 

 

A tako kot 2012 v MB, ko je policija jurišala nad nas s konjenico v gostem oblaku solzivca ... potem čez par dni so kr vsi normiji ostali doma al kako je že bilo hmmm

 

:rofl:

Povezava do prispevka

To je blo za zrušitev Kanglerja? Tam je bil samo en cilj in jasno sporočilo. V tem sredinih protestih pa so zbrani ljudje iz vseh vetrov in recimo ti ki so prišli protestirat proti PCT pogoju bodo dojeli da ne bodo nič dosegli in se pač nazaj preselili na FB in se tam pizdili. Ali pa se mogoče šli celo cepit? :D Verjetno bo ostalo nekaj vztrajnikov ampak te bo policija hitro obvladala..

 

Ste vidli lunatike ki so včeraj šli na želežniško postajo in hodili po tirih? Slovenske novice so poročale da je prišel vlak in da so se komaj izognili trku. Ker brihtneš se je šel to spomnit da protesitrajo tako da hodijo po želežniških tirih. :w00t:

Povezava do prispevka

Ekskluzivno, Soroš plačeval protestnikom v LJ

 

“Človek je prišel do mene in mi dal 50 evrov,” je spremljevalec protestov z vzdevkom reporter Arči objavil na svojem skoraj tri ure dolgem posnetku.

 

Njegovo začudenje je bilo izjemno, saj nihče ne deli take vsote bankovcev kar tako. Bankovec za 50 evrov je reporter Arči dobil mimoidočega od človeka na kolesu. “Zdej si plačan, live donacija” se je pošalil.

 

Lahko se nekomu zdi smešno, da je dobil v roke denar, toda marsikdaj protestnike plačujejo z namenom. Že večkrat smo poročali, da nasilne proteste po svetu sponzorira globalna levica, za katero stoji multimilijarder George Soros.

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 55 minutami:

po moje a varianta, sem malo včeraj čekiral komentarje na Resnica FB pejđu, folk že obtožuje en drugega, kdo je zajebal, kako jih ni nihče vodil, kako je Zlatko okej in kako ni okej - že so skregani med sabo in še bolj bojo

"normalni" folk bo počasi ostal doma, ker vidi da te protestni nikamor ne peljejo, ne bodo vztrajali 75 petkov kot kolesarji :)

kar se mene tiče je Zlatko konkretno zafukal k je pograbil mic in pozval folk na ulice, a cel program je bil še pripravljen in veliko govorcev zaradi katerih so nekateri bili tam. Ponavadi se gre naokoli ob koncu protesta ne pa neki vmes. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Vsak grd pogled policaja se že leto in pol konstantno snema in objavlja na net, sedaj pa od 1500 ostrih antivax protestnikov nihče ni objavil nobenega posnetka in slike kako jih policaji ne spustijo v LJ? 

 

Ja, seveda, da ne, vse kamere so bile uprte v Arčija, ki je uživo prejemal podkupnino od Soroša! A posnetkov ne bo, ker so kuščarji oddajali motilne valove iz krogle na Taboru. Pew pew!

 

Važno, da je nadlep in hipstersko spedenan opankar live streamal aretacijo, ziher bodo sick rime in slappy beats na novi zgoščenki.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 45 minutami:

Ekskluzivno, Soroš plačeval protestnikom v LJ

 

“Človek je prišel do mene in mi dal 50 evrov,” je spremljevalec protestov z vzdevkom reporter Arči objavil na svojem skoraj tri ure dolgem posnetku.

 

Njegovo začudenje je bilo izjemno, saj nihče ne deli take vsote bankovcev kar tako. Bankovec za 50 evrov je reporter Arči dobil mimoidočega od človeka na kolesu. “Zdej si plačan, live donacija” se je pošalil.

 

Lahko se nekomu zdi smešno, da je dobil v roke denar, toda marsikdaj protestnike plačujejo z namenom. Že večkrat smo poročali, da nasilne proteste po svetu sponzorira globalna levica, za katero stoji multimilijarder George Soros.

ne me fukat :avadodo:

 

dobr so se izpilili tile novinarji se mal pa bojo konkuriral sta rtv ki sta nasisana na davkoplacevalski denar in podpirata rdece komuniste

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka

Da Rok Snežić na Nova24, ki je medij stranke SDS aka stranke gospodarstvenikov in domoljubja, oglašuje odprtje podjetja v Bosni in druge poteze, s katerimi okoli prinašaš državo, je itak vredno tega, da bi v zapor strpali njega, komplet Novo24 in komplet SDS. Popolnoma nobene integritete, pokvarjeno do skrajne obisti. 

  • Račka +1 8
Povezava do prispevka

Dejstvo, da je Snežič osebni svetovalec Janeza Janše, da ima nanj velik vpliv in sam način delovanja SDS-a kot organizacije (vedno na robu legalnega delovanja - posojilo Đuđićeve, prirejanje javnih razpisov v korist ljudem, ki so blizu ali člani stranke, vpletenost v korupcijske afere (Patrija, orožje, covid maske...), spreminjanje zakonodaje, ki neposredno koristi stranki ali pa ljudem blizu stranke), kaže sliko organizacije, ki je bolj podobna kriminalni združbi, kot pa normalni politični stranki.

  • Račka +1 8
Povezava do prispevka

Kakopak,  zapliniš center ljubljane zadelj šestih prevrnjenih smetnjakov. Očitno se sklepa kakšna pogodba za dobavo kanistrov solzilca. *ahem, ahem*

Vse skupaj je izpadlo precej amatersko s strani policije, kako so obvladali neorganizirano "množico". 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...