Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Včeraj je oblast še enkrat dokazala zakaj smo kjer smo. Ob napomembnešem zunanjepolitičnem dogodku mandata, na katerega so se verjetno pripravlajli mesece so dosegli, da se mediji več ukvarjajo s protesti :lol:. Janez pa spet ni izpadel veliki državnik.

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 22 minutami:

Včeraj je oblast še enkrat dokazala zakaj smo kjer smo. Ob napomembnešem zunanjepolitičnem dogodku mandata, na katerega so se verjetno pripravlajli mesece so dosegli, da se mediji več ukvarjajo s protesti :lol:. Janez pa spet ni izpadel veliki državnik.

 

Očitno se tudi ljudje bolj ukvarjajo s protesti, ker kot  sem danes gledal  so imeli direktni prenosi iz Brda okrog 25 live ogledov na Youtube-u. Medtem ko je imel Vodušek na TopNews ob današnjem popoldanskem pohodu protestnikov do UKC-ja okrog 700 Live gledalcev in tudi nekateri akterji iz Stop lažnivih medijev so imeli okrog 200 live ogledov na facebook-u. Zanimivo. Danes imajo na stop lažnivi mediji komentar o včerajšnjih protestih ob 20:00. Me zanima koliko bo live viewer-jev tokrat.

 

Drugače pa PV zgleda precej izžet in presran na tejle konferenci. 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 5 urami:

 

 

Dej mal umiri konje k so predivji

 

K ti bom tarumen smetnjak celega zatlačil v usta pa lahkk pišeš o nemirnih protestih

 

 

Folku se res spipaplo, par smetnakov prevrnejo pa že logično da policija zaplin cel center

 

Fukni se po štengah bedak

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Kolegi, ki niso bili udeleženci protestov, so ostali praktično ujeti v nekem lokalu blizu Bavarca, ker je bilo zunaj vse zaplinjeno od solzilca.

Se pa bojim, da razni nadzori nad ravnanjem policije ne bodo pokazali kakšnih nepravilnost.

 

Povezava do prispevka

Res vam ni jasno, tko dobesedno nobenega nasilja še ni blo

 

Policija šla pa že all in...

 

Policaji so pač totalne pičke, hodjo naokol v unih oklepih pametni, en smetnak se prevrne pa fuknejo vse bombe k majo

 

Če bo šlo tko naprej, pa se res eskalira nasilje bodo začel streljat na ljudi

 

  • Trol 2
Povezava do prispevka
Toothe reče pred 5 urami:

Kakopak,  zapliniš center ljubljane zadelj šestih prevrnjenih smetnjakov. Očitno se sklepa kakšna pogodba za dobavo kanistrov solzilca. *ahem, ahem*

Vse skupaj je izpadlo precej amatersko s strani policije, kako so obvladali neorganizirano "množico". 

med drugim so zmetal solzilc po copovi, folk je pa s froci hodil po nakupih iz mullerja, hm in stal v vrsti za meka.

Povezava do prispevka

to je ista debata kot v hong kongu kjer so pičke leve (dobesedno) jokale kako jih tolčejo a nobene smrti in zelo malo poškodb pri miljonskih protestih. 

 

primarna naloga policije ni miriti protestov temveč poskrbeti da se ti ne razvnamejo. to bo verjetno tudi pokazala revizija postopka. Razgreti protestniki so postali preveč pogumni, policija pa je uporabila učinkovito metodo, da jih je ustavila. Ne mi jokat tle da so jih zaplinili, če so šli napada avto tuje delegacije. 

 

Folk kot je @chenier (mimogrede še zmeri čakam odgovor) so preveč levo investani. Policija je imela očitno eno nalogo včeraj - poskrbeti za to, da se protestniki ne razgrejejo prevče in to je opravila z odliko. 

 

Spet se v bistvu pogovarjamo isto kot je v mojem eseju že zajeto - kaj je meja tega obnašanja in ali je policija dolžna to mejo vzdrževati. 

uredilo bitje Fulltacticalgear
  • Trol 2
  • Nekul -1 3
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

sej ko je bilo malce vroce krvi na slovenski se mi je zdelo da je policija zelo dobro nastopila. drzal so distanco z zivim zidom in niso odgovaral na provokacije.

 

liberalna uporaba solzilca vsepovprek po ljubljani je bila pac fail ni kaj, sploh ce v ta oblak zajame mamico z otrokom v vozicku

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 11 minutami:

Ne mi jokat tle da so jih zaplinili, če so šli napada avto tuje delegacije. 

lol, noben ni napadu avta tuje delegacije. Dobesedno, jih je en model s cerebralno paralizo na vozičku ustavil, se postavil pred njih in se ni htel umaknat. Maš video par strani nazaj. Pol so pa protestniki so šli mim teh avtov medtem ko so spizdili. Solzilec pa top je bil pa na drugem koncu ulce in drugem folku.

 

https://www.facebook.com/100010118949410/posts/1541152909565326/

 

 

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka
ngebe reče Pravkar:

sej ko je bilo malce vroce krvi na slovenski se mi je zdelo da je policija zelo dobro nastopila. drzal so distanco z zivim zidom in niso odgovaral na provokacije.

 

liberalna uporaba solzilca vsepovprek po ljubljani je bila pac fail ni kaj, sploh ce v ta oblak zajame mamico z otrokom v vozicku

Koleteralna škoda.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 5 minutami:

to je ista debata kot v hong kongu kjer so pičke leve (dobesedno) jokale kako jih tolčejo a nobene smrti in zelo malo poškodb pri miljonskih protestih. 

 

primarna naloga policije ni miriti protestov temveč poskrbeti da se ti ne razvnamejo. to bo verjetno tudi pokazala revizija postopka. Razgreti protestniki so postali preveč pogumni, policija pa je uporabila učinkovito metodo, da jih je ustavila. Ne mi jokat tle da so jih zaplinili, če so šli napada avto tuje delegacije. 

 

Folk kot je @chenier (mimogrede še zmeri čakam odgovor) so preveč levo investani. Policija je imela očitno eno nalogo včeraj - poskrbeti za to, da se protestniki ne razgrejejo prevče in to je opravila z odliko. 

 

Spet se v bistvu pogovarjamo isto kot je v mojem eseju že zajeto - kaj je meja tega obnašanja in ali je policija dolžna to mejo vzdrževati. 

Mo-del.

Nediskriminatorno so zaplinili velik del centra mesta. Protestniki ali ne, vsi so kasirali solizivec. Če bi ti ob napačnem času jedel burek v slasti, bi zelo verjetno kasiral svojo porcijo.

To nikakor ni upravičeno.

Povezava do prispevka
cefizl reče Pravkar:

lol, noben ni napadu avta tuje delegacije. Dobesedno, jih je en model s cerebralno paralizo na vozičku ustavil, se postavil pred njih in se ni htel umaknat. Maš video par strani nazaj. Pol so pa protestniki so šli mim teh avtov medtem ko so spizdili. Solzilec pa top je bil pa na drugem koncu ulce in drugem folku.

 

https://www.facebook.com/100010118949410/posts/1541152909565326/

 

 

pa si pogledal video?

 

dajva teoretično vzet. Kaj se zgodi, če še 20 ljudi zajame isti revolucionarni superego vmes pa assassin ustreli tujega diplomata. easy clap. Pač treba je razumet zakaj tu gre. 

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 minuto:

pa si pogledal video?

 

dajva teoretično vzet. Kaj se zgodi, če še 20 ljudi zajame isti revolucionarni superego vmes pa assassin ustreli tujega diplomata. easy clap. Pač treba je razumet zakaj tu gre. 

Nesposobnost organov.

Povezava do prispevka
Orbit reče Pravkar:

Mo-del.

Nediskriminatorno so zaplinili velik del centra mesta. Protestniki ali ne, vsi so kasirali solizivec. Če bi ti ob napačnem času jedel burek v slasti, bi zelo verjetno kasiral svojo porcijo.

To nikakor ni upravičeno.

to je narava plina. pa to se spet pretirava, sem bil včeraj v mestu ob tej uri v centru. nikakor ni bilo hudo. 

 

pa protestniki bi lahko razumeli da so še druge stvari. da bi lahko mirno protestirali čez dva dni. problem je, ker so to ideologi, ki ne protestirajo v dobro tistega kar sem na prejšnji strani označil za horizont v katerem se družba dogaja, temveč za lastni ego

 

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 5 minutami:

to je narava plina. pa to se spet pretirava, sem bil včeraj v mestu ob tej uri v centru. nikakor ni bilo hudo. 

 

pa protestniki bi lahko razumeli da so še druge stvari. da bi lahko mirno protestirali čez dva dni. problem je, ker so to ideologi, ki ne protestirajo v dobro tistega kar sem na prejšnji strani označil za horizont v katerem se družba dogaja, temveč za lastni ego

 

Zadiljena je bila cela slovenska od šubičeve do gosposvetske, ljudje so si pokrivali usta.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka

Pa bom še jest pustu svoje.

 

Debili so na eni in na drugi strani. 

Dejstvo je, da so vsi v parlamentu izvoljeni, da delajo v dobro vseh z čim manj stroški za davkoplačevalce - torej nas! A je levi ali desni, zgornji al spodnji me ne zanima. Plačani so za to, da se zmenijo med seboj.  

Resnice je pa taka, da kdor pravi, da dela za dobro ljudstva, se laže vsem v fris. Na vsaki strani si nabirajo le pike, pozornost in pristaše, pa naj bo to vlada,  opozicija al pa organizatorji protesta...

Nima veze kdo bo na oblasti, vedno se bo našel nekdo, ki mu vse skupaj smrdi, ker najbolj fajn je, da lahko dela vsak po svoje in suka cekine na svoj mlin.

 

 

Kar se protestov tiče, vsak vrti svojo lajno (ker ma pač cajt in se nikjer nič ne dogaja, tam je pa žur)

Škodo in stroške, ki so nastali na protestu naj krijejo organizatorji in udeleženi v njem. Mene se ne tičejo, niti ne vem zakaj bi moral par dni ali tednov na leto hodit na šiht, da kot davkoplačevalci pokrijemo tole sranje...

 

Banda pokvarjena

 

 

 

 

 

uredilo bitje MiniMe
  • Račka +1 4
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...