Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 17 minutami:

https://siol.net/novice/slovenija/janez-jansa-in-matej-tonin-na-dom-prejela-groznji-s-smrtjo-564347

 

Haha, kam so tile janšisti pripravljeni iti, fak ne moreš verjet, kje to mi živimo.

 

Navedek

jožefin / 24.10.2021. ob 16:55 +31 - 8

To povelje je prišlo od levnuharjev ,ki se boje rednih volitev, in se borijo ,da čimprej pridejo na oblast z predčasnimi volitvami. Čefurska posla.Vsak teden bo kakšna bombica.

 

 

:avadodo:

Povezava do prispevka

Mene čudi da se takšne grožnje potem objavlja v medijih. To bi mogla bit tajna, s tem spodbujaš ostale potencialne psihopate ki dobijo idejo. Tudi če grožnja ni fake še vedno se mi zdi zelo neprimeren odziv na to. Politična računica se tukaj je izide. Nihče ne bo zarad tega manj volil Kul ali več SDS. 

 

Pa pol še premier poziva da upa da bo se polcija resno odzvala in zadevo preiskala. Valda da bo, a ni to samoumevno. 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 46 minutami:

Mene čudi da se takšne grožnje potem objavlja v medijih. To bi mogla bit tajna, s tem spodbujaš ostale potencialne psihopate ki dobijo idejo. Tudi če grožnja ni fake še vedno se mi zdi zelo neprimeren odziv na to. Politična računica se tukaj je izide. Nihče ne bo zarad tega manj volil Kul ali več SDS. 

računica je v tem, da konsolidiraš svoje pristaše, očitno je nezadovoljstvo tudi v SDS

Povezava do prispevka
Navedek

Po podatkih NIJZ, vlade in premierja se ni v soboto cepil nihče, a ta informacija ne drži. Že samo v Zdravstvenem domu Trebnje so v soboto proti covidu-19 cepili 105 oseb. Na NIJZ pojasnjujejo, da občasno prihaja do zamika pri objavi podatkov, kar je znano že dalj časa. Danes podatki kažejo, da se je v soboto cepilo 114 oseb. A kljub zavedanju, da bi se lahko podatki še spremenili, se zdi, da je premier zgrabil priložnost in za nizko precepljenost okrivil opozicijo, sodišča in medije.

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...