Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Bi vsaj častno zapustili tuzemeljsko življenje. Ne pa po raznoraznih jamah po gozdih kot kvizlingi.

 

Saj Tito tudi ni bil zlat. Moji predniki so bli pač na njegovi strani. Ampak jaz še dandanes upam to javno povedati, da so moji predniki bili zvesti Titu. Upa druga stran se javno hvaliti, da so njegovi predniki zvesti Hitlerju? 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Zdravcu zdele karte padle v narocje. 

Poklukar se kurci da bo odstopil ce lockdowna ne bo, Zdravc mu pa lagano kontro dal ker ve da ima Janso za jajca trenutno z najvec dnevnimi primeri do sedaj in Glupi davki aferico, ce rece da pobere sila in kopita, dobi pomoje SDS samo svojo res hardcore sprano bazo na predcasnih. Kaksen reverse uno card od par mesecev nazaj ko je JJ njemu z isto palico grozil da ne bodo videli vec parlamenta, zdej ko je pa itak samo se par mesecev se mu pa jebe, magar se kaj potegne ven na yolo ce ob pravih trenutkih stisne. :lol:

Zmagovalec itak ze jasen, SDS poslal Kacina ze v akcijo, ki pravi da je "nesprejemljivo in nespodobno, da zdravstvo pričakuje popolno zaprtje države". 

Torej nic lockdowna, iskali bomo tretjega ministra za zdravstvo v enem letu (ce ne bo naredil Hojsa) pa nic ne bo od predcasnih :lol:

 

Povezava do prispevka

Če ne bomo zapirali, bo zelo hitro resna jeba, čudi me, da se zdaj govori, da bomo pošiljal bolnike v tujino, kokr da to ni nič takega. Če se nam bo začel zdravstveni sistem sesuvat, bo to stisnilo vedno širšo javnost in takrat se zna zgodit, da bomo bolj naklonjeni ukrepom. Takrat se računica ne bo izšla Počivalšku, razen če mu je v interesu blokirati zaprtje, dokler misli, da ima javnost na svoji strani. Sam sicer ne bi hotel lockdowna, ampak glede na situacijo me je čudilo, zakaj oklevajo, ker na njihovem mestu bi takoj zaprl vse. Sam zdej je jasno, politika pač :)

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 1 uro:

Njihova usoda je bila zapečatena, iz Londona pa je blo lahko pametovat kaj delat v okupirani domovini, kjer je za povrh vsega še državljanska vojna. Kaj misliš da bi se zgodilo z njimi če bi se razorožili in šli domov? Sej bi jih že nemci zaradi dezerterstva postrelili in prihranili partizanom delo.

Londonski so pač vedeli, da ni nobene šanse, da bi sploh dobili kakršnkoli status, magari sovražnih vojakov.

Nič se jim ne bi zgodilo, če bi fuknili orožje vstran in šli enostavno domu. In nekaj jih je ravno to naredilo. Ne mislim, da bi se uradno predali, ker bi pač fasali vseeno, pac idi dam in je to to. Dobro, na kaksnem papirju bi ze kirga ozna nasla in potrkala na vrata. 

Povezava do prispevka
lazaRus reče pred 16 minutami:

Če ne bomo zapirali, bo zelo hitro resna jeba, čudi me, da se zdaj govori, da bomo pošiljal bolnike v tujino, kokr da to ni nič takega. 

saj so to počele tudi druge države, npr. Češka, pa ni bil razpad sistema

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Kacinov komentar pa res pogreje človeka. Ta vlada in z njo povezani ljudje so samo v zapor in fuknit ključ od celice v prepad

 

Točno to. Full je pripomogel k ugledu zdravstva in celotnega sistema, vključno s cepljenjem... Ko je izrazil dvom v sposobnost samih bolnišnic :D Ni ravno pripomogel k temu, da bi si ljudje premislili.

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 3 urami:

Njihova usoda je bila zapečatena, iz Londona pa je blo lahko pametovat kaj delat v okupirani domovini, kjer je za povrh vsega še državljanska vojna.

Ampak če bi jih poslušali, bi vsaj še obstajala možnost izogniti se komunistični revoluciji.

Bedaki so omogočili tisto proti čemer so se borili.

Povezava do prispevka

Ustavno sodišče je presodilo, da 4. točka 39. člena Zakona o nalezljivih boleznih, na podlagi katerega je vlada sprejela odlok, ki je med epidemijo prepovedoval ponujanje blaga in storitev, ni v skladu z ustavo. Neskladje naj se odpravi v dveh mesecih.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...