Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Tudi jaz dvomim v neko širšo udeležbo na volitvah. Resni.ca tipček je mobiliziral te neopredeljene volivce, pa mu je vse skupaj propadlo v dveh tednih. Te ljudje nimajo energije za politično participacijo in frankly jih razumem, tudi jaz sem že počasi na točki, da bi vse poslal v kurac in ne šel volit. Levica mi je trenutno edina relevantna stranka, ki bo šla v parlament in ki bi jo volil, ampak po drugi strani se mi podpora Erjavcu tako gabi, da ne vem, kako bom obkrožil cifro pred njihovo stranko. 

Berbasecks reče pred 46 minutami:

pizda si mi ti smešen

skos s tem, a glasoval boš za njegove pajdaše, ki bodo takoj ob možnosti sestave koalicije že spet lizali njegove podplate

Jup. 

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

pizda si mi ti smešen

skos s tem, a glasoval boš za njegove pajdaše, ki bodo takoj ob možnosti sestave koalicije že spet lizali njegove podplate

 

pa ja, vem, da ti je druga stran ogabna, sam ne se pretvarjat, da z glasovanjem za NSi nisi del "Janša problema" :)

 

+ 1 milijon. NSi mene vidi volit za njih samo ko spoka ta deževnik od človeka od Tonina. Sorry buddy, kar je preveč je pa preveč. Pa sem jih zdele mislim da 3x zapored volil.

 

Lep vojaški avion drgač, sem neironično fan, meni se zdi dejansko dober in smiseln nakup.

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 28. 9. 2021 at 13:46:

Ma saj opcije novega obraza(tm) pa vseeno ne vrži v koš, @JediEagle. Brez novih obrazov bi vedno ostajali pri stari tugi. Da pa v vladi vedno sedijo 60-letni boomerji, ki sanjajo o komunistih in partizanih, pa je tudi malo sketchy in tile naši slovenski boomerji imajo še posebej velike težave z vizijo za prihodnost. Saj ne rečem, da so milenijci, ki sanjajo o drugi svetovni vojni, ful boljša izbira, sam ja :D 

 

Hernier reče pred 22 minutami:

Tudi jaz dvomim v neko širšo udeležbo na volitvah. Resni.ca tipček je mobiliziral te neopredeljene volivce, pa mu je vse skupaj propadlo v dveh tednih. Te ljudje nimajo energije za politično participacijo in frankly jih razumem, tudi jaz sem že počasi na točki, da bi vse poslal v kurac in ne šel volit. Levica mi je trenutno edina relevantna stranka, ki bo šla v parlament in ki bi jo volil, ampak po drugi strani se mi podpora Erjavcu tako gabi, da ne vem, kako bom obkrožil cifro pred njihovo stranko. 

Jup. 

 

 

 

 

:D Slaba dva meseca kasneje :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem opazil ogromno ljudi, ki so bili popolnoma apolitični, sedaj pa odštevajo dneve do volitev, prvi stik z volitvami je bil pa referendum o vodi. Enostavno je JJ preveč posegel v njihova življenja, da bi še naprej ostali apolitični. Saj verjetno bodo to spet postali, sedaj se gre le za to, da skinejo JJ z oblasti. Mnogi tudi mislijo, da bo z tem konec ukrepov kar je pa vsaj zame smešno. Taki ljudje se ne obremenjujejo z drugimi problemi, edina motivacija je da se ukine JJ/PTC in jih ne moti oz. ne vedo da je tudi alternativa katastrofalna. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 47 minutami:

Jaz sem opazil ogromno ljudi, ki so bili popolnoma apolitični, sedaj pa odštevajo dneve do volitev, prvi stik z volitvami je bil pa referendum o vodi. Enostavno je JJ preveč posegel v njihova življenja, da bi še naprej ostali apolitični. Saj verjetno bodo to spet postali, sedaj se gre le za to, da skinejo JJ z oblasti. Mnogi tudi mislijo, da bo z tem konec ukrepov kar je pa vsaj zame smešno. Taki ljudje se ne obremenjujejo z drugimi problemi, edina motivacija je da se ukine JJ/PTC in jih ne moti oz. ne vedo da je tudi alternativa katastrofalna. 

noben to ne misli in vsi se zavedamo da bo alternativa katastrofalna. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Jaz sem opazil ogromno ljudi, ki so bili popolnoma apolitični, sedaj pa odštevajo dneve do volitev, prvi stik z volitvami je bil pa referendum o vodi. Enostavno je JJ preveč posegel v njihova življenja, da bi še naprej ostali apolitični. Saj verjetno bodo to spet postali, sedaj se gre le za to, da skinejo JJ z oblasti. Mnogi tudi mislijo, da bo z tem konec ukrepov kar je pa vsaj zame smešno. Taki ljudje se ne obremenjujejo z drugimi problemi, edina motivacija je da se ukine JJ/PTC in jih ne moti oz. ne vedo da je tudi alternativa katastrofalna. 

 

Všeč mi je da nam bodo antivaxerji pomagali skinit Janeza z oblasti, tudi če kot posledico izvolijo klovna Stevanovića. Bomo meli vsaj dober show v parlamentu. :panika:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Ja vse imaš prav ampak njihov glas bo štel enako kot tvoj. Zato pa predvidevam, da bo volilna udeležba rekordna na teh volitvah, z normalizacijo stanja bodo pa kmalu podobni postali znova apolitični. 

normalizacija ain't coming

 

poglej si zda, so nekaj pred nami - Biden ni prinesel nobene normalizacije, čeprav je zmagal ravno na krilih tega, da se bo "vse vrnilo v stare tirnice" ; stanje je čedalje slaPš

Povezava do prispevka
Navedek

Na ustanovni seji nadzornega sveta Mercatorja so odstavili predsednika uprave Zorana Jankovića.

Ea7LPHS.png

 

kJRdJhy.png

 

xahg1UR.png

 

 

Ko si SDS in ne moreš ubežati zgodovini

 

Navedek

Georg Wilhelm Friedrich Hegel je pred približno 200 leti ugotavljal, da se zgodovinska dejstva in osebnosti ponavljajo, nato ga je parafraziral Karl Marx z ugotovitvijo, da se prvič pojavljajo kot tragedija, drugič kot farsa. 

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
AdamSmit reče Dne, 17. 11. 2021 at 19:10:

Povej poreklo. V knjigi od  zalozbe ciceron je nekje omenil ta novinar neke ameriske svetovalce. 

 

konzervativni Judje, ljudje, iz širšega kroga združbe, kamor med drugim sodijo tudi Kushnerji.

 

to je ta desničarski humoristično politični vložek; jokaj čez Jude (Soroš), medtem ko ti zadaj svetuje cel trop njih. :rofl:

 

reder reče pred 12 urami:

Dolgoročno se je JJ močno zajebal z tem katastrofalnim vodenjem, ker bo na ta način spravil ogromno mladih na volitve. 

 

na kratek rok je politkomisarjevo vodenje države zanj res enačen z verjetnim porazom na naslednjih volitvah, ampak ne sme se pozabit na naslednje stvari;
 

- v tem času mu je popolnoma uspelo destabilizirat vse državne podstati (sodstvo, policija, mediji, podjetja v državni lasti, javne finance)

- za sabo bo pustil kaos, ki ga bosta vsaj naslednji dve vladi primorani reševat, medtem ko se bo sam iz udobnega opozicijskega naslonjača s svojimi neoponiranimi 20% častilcev zabaval in tolkel po vladah

- levosredinske vlade bodo ob tem kaosu na koncu spet izpadle blazno nesposobne, kar pomeni, da bo prej ali slej zaradi splošnega razočarnja javnosti spet nekako prišel do večine in s tem vladne koalicije

- tako kot si je v tem ciklu vodenja države nafilal žepe preko svojih standardnih 'poslovnih praks', si jih verjetno ni še nikoli

- strankarski črni fondi so polni

 

sicer pa so moje mokre želje izpad NSija iz parlamenta. s tem bi se rešil marsikateri gordijski vozel.

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Dr. Primc predlagal novo verzijo osnovnošolskega učbenika, ki bi končno nadomestil zastarele teorije kot so evolucija, težnost in veliki pok. Učbenik bo tako učil o hetero Adamu in Evi, angelih, nosečih devicah, in ostalih znanstveno dokazanih pojavih. "Za otroke gre," dodaja.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 28 minutami:

Dr. Primc predlagal novo verzijo osnovnošolskega učbenika, ki bi končno nadomestil zastarele teorije kot so evolucija, težnost in veliki pok. Učbenik bo tako učil o hetero Adamu in Evi, angelih, nosečih devicah, in ostalih znanstveno dokazanih pojavih. "Za otroke gre," dodaja.

 

 

wat 

 

source pls

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...