Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Navedek

 

Ljubljana zaobšla vladni odlok: na stojnicah ponovno tudi hrana in pijača

Od danes je na Pogačarjevem trgu v Ljubljani mogoča tržnična prodaja, tudi gostincem, je na novinarski konferenci sporočil direktor Ljubljanskih parkirišč in tržnice Andrej Orač. Po njegovih besedah je prepoved prodaje na ljubljanskih tržnicah nerazumljiva, saj gre za prodajo izdelkov, ki jih ponujajo vse leto. Na trgu že obratuje nekaj stojnic, širi se vonj po hrani. Obiskovalci morajo upoštevati razdaljo in pokazati potrdilo PCT.

 

vir: https://n1info.si/koronavirus/ljubljana-zaobsla-vladni-odlok-na-stojnicah-ponovno-tudi-hrana-in-pijaca/

 

yololo trololo

 

dost podlo to drugače, v LJ kao zdej lahko, drugje pa ne? 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 urami:

vir: https://n1info.si/koronavirus/ljubljana-zaobsla-vladni-odlok-na-stojnicah-ponovno-tudi-hrana-in-pijaca/

 

yololo trololo

 

dost podlo to drugače, v LJ kao zdej lahko, drugje pa ne? 

poznam enga k ma stojnico

nategnil so jih k jim je jankovič dal zeleno luč da letos BO

in je folk na polno pokupil npr, par sto kil mesa ni da ni da bo pekel na štantih

pol pa čez noč "nč ne bo"

 

mogoče je blo na poročilih in je to znano dejstvo, idk, ne gledam

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 50 minutami:

izjemno inovativen program, treba priznat.

 

image.png.3bdad030addfd5ff660715678a936b49.png

ne vidim koristi niti zakaj bi bilo to narobe. Vsekakor fotka wannabe ogorčene pocestnice, ni vredno niti za 1st world problem mapo.

 

Navedek

- plakat v barvah avstrijske/poljske zastave

oh ne obcestni plakat ni enakih barv kot naša zastava ( u bistvu je )

 

kdaj so pa poljaki in avstrijci začel dajat modro na svojo boš pa ti vedel

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 5. 12. 2021 at 7:14:

 

ni glih tolk rožnato na OF

za 5x kratnik neke povprečne SLO plače morš bit kr v zgornjem procentu bl al manj (in kolk Slovenk je?)

pa DD je tud rekla, da ji gre 8-10h dnevno za to (ker niso pol sam slike, še komunikacija s fani itd)

 

drugo so punce, k potegnejo 200€ iz tega ...

OF je bil samo primer. Meni tudi gre dnevno 8-10h za službo pa verjamem, da zaslužim manj od nje. :D

 

Point je bil, da danes obstaja veliko različnih načinov služenja denarja, ki niso nujno klasični 9-17 šihti. Ljudje pa se še vedno tolčejo po prsih češ, da je navadna služba edini pravi in legit način zagotavljanja obstoja.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Amare reče pred 10 urami:

OF je bil samo primer. Meni tudi gre dnevno 8-10h za službo pa verjamem, da zaslužim manj od nje. :D

 

Point je bil, da danes obstaja veliko različnih načinov služenja denarja, ki niso nujno klasični 9-17 šihti. Ljudje pa se še vedno tolčejo po prsih češ, da je navadna služba edini pravi in legit način zagotavljanja obstoja.

 

Valda, js sem hotu sam prikazat, da je zelo malo ljud, ki so v tem, pa da od tega sploh lahko živijo, kaj šele dobr zaslužijo

večina je zaraf streamov :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 urami:

izjemno inovativen program, treba priznat.

 

image.png.3bdad030addfd5ff660715678a936b49.png

nimamo pojma za kaj se borimo sam tko bomo dobil na svojo stran domoljubne bivse jansiste in ljudi ki se jim tozi po casih pionirske zaprisege

mal od vsazga pa mamo stolcek

uredilo bitje chinasky
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Amare reče pred 13 urami:

Point je bil, da danes obstaja veliko različnih načinov služenja denarja, ki niso nujno klasični 9-17 šihti. Ljudje pa se še vedno tolčejo po prsih češ, da je navadna služba edini pravi in legit način zagotavljanja obstoja.

 

tako je, ena od variant je našopat 10 komadov dece, bit s partnerjem brezposelen in vlečt socialno in otroške dodatke ter še neke druge socialne transferje, ne vem še kaj vse se dobi. :lol:

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

tako je, ena od variant je našopat 10 komadov dece, bit s partnerjem brezposelen in vlečt socialno in otroške dodatke ter še neke druge socialne transferje, ne vem še kaj vse se dobi. :lol:

Ma ne vem no, za 10 frocov bi dobil (če zanemarimo zastonj vrtce in podoben crap) recimo ene 2000 na mesec. Ne vem, če je 2 tisočaka nek presežno udoben lajf, ko skrbiš za 12 glav :lol:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

 

Valda, js sem hotu sam prikazat, da je zelo malo ljud, ki so v tem, pa da od tega sploh lahko živijo, kaj šele dobr zaslužijo

večina je zaraf streamov :D

Definitivno, itak se povsod prikaže samo zgodbe o uspehu, pa naj bo to kripto ali pa OF. 

mumbo360 reče pred 11 minutami:

 

tako je, ena od variant je našopat 10 komadov dece, bit s partnerjem brezposelen in vlečt socialno in otroške dodatke ter še neke druge socialne transferje, ne vem še kaj vse se dobi. :lol:

Dobro veš, da nisem imel tega v mislih. Tisto glede Romov pa je bila provokacija.

uredilo bitje Amare
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 45 minutami:

Jaz sem za domoljupje. Da se pred vsako solsko uro vstane, zapoje zdravljico, tisto o bogu in pesteh, ki drobijo, ker fino pase skupaj. Potem ena ura drzavljanske vzgoje, kjer otroke ucimo kako je drzava bad in jo je treba cim manj, potem pocasi ze pridejo vojaski lobiisti, ki vabijo mulce na novo akademijo z obljubo, da bodo lahko vozili nove osemkolesnike, ko bodo popravljeni. Ura ekonomije, kjer te naucijo kako razprodat vse drzavno ter onesnazit vode. Zemljepis in zgodovina, kjer se ucis o tem kako je Madzarska lepa in pomembna itd. 

 

Uglavnem rad imam Slovenijo in zvesto sledim svojim nacelom!

Pozabil si na najljubši predmet, zgodovino ... :D :D :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 55 minutami:

Pozabil si na najljubši predmet, zgodovino ... :D :D :D 

 

Tukaj pa pride do komicnega preobrata.

 

Kljub temu, da vemo kako zgodovina vpliva na sedanjost, recimo, ko gledamo 2.svetovno vojno, vidimo, da so si zidje sami krivi za genocid, ki se v resnici sploh ni zgodil in danes, med korono, smo prav mi sami ti isti zidje, se mi zdi, da je zgodovina prevec kompleksen predmet za poucevat. Lahko zmedemo otroke v dojemanju pravih vrednost slovenstva. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...