Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

VonGriffin reče pred 4 urami:


naj se tebi kot cenirju zahvalim da si opustil solanje nasih otrok 

 

tist ki je kazal rit pa je dal sam odpoved 

Midva stojiva na diametralno nasprotnih pozicijah, a ni očitno, da si ti ne želiš tega, da bi jaz bil vzgojitelj in obratno? Neko perpetualno željo imaš po zasmehovanju.

 

Meni je nepredstavljivo da se komurkoli zdi, da potrebujemo več ročnih spretnosti, prakse in računalniških znanj, v vsej tej situaciji v kateri smo zdej kot človeštvo. Nobenega temelja nimamo razen hrepenenja po dobičku. Človeštvo je ko en mali otrok. Ampak ja, več ročnih spretnsosti, to je to kar nas bo rešlo.

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

A tole je šlo malo pod radarji:

 

Navedek

V začetku junija se je zgodil incident v kampu Templarjevo posestvo v občini Ormož, ko so člani Šiškove varde nadlegovali lastnika kampa Denisa Cizarja, hodili po njegovi posesti in ga obtoževali, da tihotapi nelegalne migrante, ter mu grozili, da ga bodo opazovali.

 

Navedek

Voršič pripoveduje, kako se je v soboto peljal skozi Ormož, ko je zagledal pripadnika varde, ki sta nadlegovala turista iz Francije, ki je 'štopal' po Evropi. Vardista sta ga začela zasliševati, kako je prišel v Slovenijo. Voršič je pristopil in prestrašenega turista pomiril, nato pa celotni incident prijavil policiji. Podobna zgodba naj bi se zgodila tudi na železniški postaji na Ptuju, člani varde naj bi od turistov, ki prispejo z vlakom, zahtevali osebne izkaznice.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/varda.html

 

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 1 uro:

Meni je nepredstavljivo da se komurkoli zdi, da potrebujemo več ročnih spretnosti, prakse in računalniških znanj, v vsej tej situaciji v kateri smo zdej kot človeštvo. 

 

men je prav fascinantno da tole lahko nek v vsej resnosti izrazi; a dolge vrste na Zavodu za filozofe, pedagoge,kulturologe, pravnike in ostalo "kriticno misleco" rajo ti niso razlog dovolj da se podpira naravoslovje ki napram tvojemu pocetju naredi dejansko nekaj produktivnega? in da zelja po dobicku vodi to vrsto da se bori in razvija z ciljem priti do blagostanja 

 

dobrodosli v kapitalizmu tovaris, Venezuela je na drugi strani

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 2 urama:

Ampak ja, več ročnih spretnsosti, to je to kar nas bo rešlo.

 

Sreča da tak človek ne uči mojega (še majhnega) otroka.

 

Iz tega stavka je razvidna vsa mentalna beda, ki preveva naše šolstvo in našo družbo. Nespoštovanje do navadnih, mojsterskih, poklicev in nenazadnje nrspoštovanje do dela samega.

 

Taki podpirajo jebanje in dojenje psov, kazanje riti in jajc, ker to je pogoj za razvoj kriticne misli. S toko mislijo ni možnosti napredka.

 

Ne vem če imaš otroke ali ne. Po mojem ne. Ker redko kateri starš tako misli. Ampak vsakomur svoje. 

 

Prav zato podpiram JJ vlado, da se takim odvzame denar, ukine NVOje in razne pricepance vseh vrst. Ukine rtv prispevek in morebitna sredstva kanalizira v novo24 ipd Orbanizme.

Živel Orban, živel JJ.

 

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 2 urama:

A tole je šlo malo pod radarji:

 

 

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/varda.html

 

 

 

Zakaj pod radarji? Folk se je pač navadil, da lahko Varda počne kar se ji zahoče dokler ne naredi res orenk pizdarije. Ko jo naredi pa se bodo vsi obmetavali z odgovornostjo, kaznovan ne bo nihče od teh, ki bi lahko s preventivnim ukrepanjem spravili zadeve v red.

 

MihaKihot reče pred 5 minutami:

Kako pa omejiš npr. 5 milijonov sredstev iz kohezije, ki jih EU da ravno zato, da jih vlada razdeli med nvoje prek razpisov

 

 

 

Ustanoviš svoje NVO-je in kanaliziraš denar k njim?

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 1 minuto:

No, torej  nobenih sredstev ne omeji, niti ne oteži pridobivanja, samo pač razdeliš jih drugačnim organizacijam, kot pred tem :)

kar pa se itak že počne, saj so največji prejemniki denarja iz mladinskih razpisov podmladki SDS in NSI nato še tudi SD, potem pa še ene 4 katoliška društva (in to je bilo res ves čas, ne samo pod janševimi vladami)

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 minuto:

Zakaj pod radarji? Folk se je pač navadil, da lahko Varda počne kar se ji zahoče dokler ne naredi res orenk pizdarije. Ko jo naredi pa se bodo vsi obmetavali z odgovornostjo, kaznovan ne bo nihče od teh, ki bi lahko s preventivnim ukrepanjem spravili zadeve v red.

 

Da neka paravojaška milica legitimira tuje državljane in grozi lastnim državljanom s sankcijami je ekstremno huda stvar. V primerjavi z vojaškim incidentom na slo-ita meji je tole za par stopenj slabše in takrat je bila orenk štala, sedaj pa nič. Če ne drugega, bi morala tukaj opraviti svojo vlogo opozicija, zelo sramežljivo pa so očitno stvar objavili tudi mediji. Neke lokalne milice so stvar držav tretjega sveta (no, pa ZDA), ne pa države članice Schengena in tukaj bi jih lahko kar dobili po prstih od Francozov, če bi šli tile turisti kaj preveč jamrat na ambasado in bi bilo čisto upravičeno. To, da se ti imbecili še kar sprehajajo po Sloveniji in počnejo take stvari je naravnost posmeh slovenski integriteti. 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Meni so zmeraj "zabavno" brati kako bi resevali problem ljudi ki so pristali na robu druzbe iz taksnih ali drugacnih razlogov.

 

Narkoman->Proklet klosar najdi si sluzbo

Clovek se gre odvajanje in si poskusa postaviti zivljenje na noge -> Kdo te bo zaposlil proklet narkoman

Clovek pade nazaj v krog mamil in kriminala -> Proklet klosar najdi si sluzbo

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 2 minutama:

 

Da neka paravojaška milica legitimira tuje državljane in grozi lastnim državljanom s sankcijami je ekstremno huda stvar. V primerjavi z vojaškim incidentom na slo-ita meji je tole za par stopenj slabše in takrat je bila orenk štala, sedaj pa nič. Če ne drugega, bi morala tukaj opraviti svojo vlogo opozicija, zelo sramežljivo pa so očitno stvar objavili tudi mediji. Neke lokalne milice so stvar držav tretjega sveta (no, pa ZDA), ne pa države članice Schengena in tukaj bi jih lahko kar dobili po prstih od Francozov, če bi šli tile turisti kaj preveč jamrat na ambasado in bi bilo čisto upravičeno. To, da se ti imbecili še kar sprehajajo po Sloveniji in počnejo take stvari je naravnost posmeh slovenski integriteti. 

 

O tem kaj to v praksi pomeni se najbrž strinjava in ni treba izgubljati besed na to temo. Moje pisanje se nanaša na to kako bo po mojem mnenju zadeva zaključena oziroma kakšen bo epilog. Uniformirani pijanci (paramilica) obstajajo, ker jih aktualna oblast tolerira, pitaj boga s kakšnimi nameni.

 

Strinjam se tudi s tem, da bi vsaj opozicija, če ne kar vse v DZ zastopane stranke, Policija in še kdo morali dvigniti glas in zahtevati (ter doseči) izvedbo določenih ukrepov, ki bodo onemogočili načejnanje kredibilnosti in integritete R.Slovenije, ampak me hkrati res ne preseneča, da so vsi tiho.

 

 

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 minuto:

Veliko ljudi so na robu druzbe brez drog. Uzivanje drog je osebna odlocitev in ni razloga da za te odgovarja drzava

Hej, saj tudi tvoja odgovornost je, da hodiš z denarnico polno keša po ulici. In si si sam kriv, če te oropajo, ker nisi imel poleg pištole, da bi preprečil rop. Ampak presenetljivo malo državam se bi zdel tak način smiselen. Edino razne Libije in Somalije se gredo takšne reči.

Povezava do prispevka

A ni tako, da SDS in predsednik vlade razne varde vsaj na tiho podpirajo? Na njihovih medijih so ljudje, ki samoniklo branijo meje pred vpadi migrantov in kako ali drugače "branijo domovino", večkrat dobili prostor in razne pozitivne predstavitve

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

A ni tako, da SDS in predsednik vlade razne varde vsaj na tiho podpirajo? Na njihovih medijih so ljudje, ki samoniklo branijo meje pred vpadi migrantov in kako ali drugače "branijo domovino", večkrat dobili prostor in razne pozitivne predstavitve

 

To je najverjetneje res, ampak bolj zaskrbljujoče je, da je SDS na oblasti zadnje štiri mesece, vardi pa delujejo že kar nekaj let... 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 7 minutami:

O tem kaj to v praksi pomeni se najbrž strinjava in ni treba izgubljati besed na to temo. Moje pisanje se nanaša na to kako bo po mojem mnenju zadeva zaključena oziroma kakšen bo epilog. Uniformirani pijanci (paramilica) obstajajo, ker jih aktualna oblast tolerira, pitaj boga s kakšnimi nameni.

 

Strinjam se tudi s tem, da bi vsaj opozicija, če ne kar vse v DZ zastopane stranke, Policija in še kdo morali dvigniti glas in zahtevati (ter doseči) izvedbo določenih ukrepov, ki bodo onemogočili načejnanje kredibilnosti in integritete R.Slovenije, ampak me hkrati res ne preseneča, da so vsi tiho.

 

 

Ja, se strinjava glede vsega, edino na opoziciji bi pričakoval, da bi vsaj Levica dvignila glas. Po Sloveniji se sprehaja neka poor man's verzija Sturmabteilunga in če že kdo, so oni in njihova volilna baza tisti, ki bi morali biti najbolj glasni glede tega. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...