Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

svit reče pred 4 urami:

V resnici imam težavo razločevati med programom LMŠ, SD, SAB in GS razen dejstva, da ima GS najboljši in najbolj uresničljiv program kar se tiče zelenega prehoda in da je kot "vodja" Golob svetlobna leta pred Fajon, Šarcem in SAB-om.

 

 

Imaš težave razločevati program, zato ker de fakto ni razlik. Pa če so že, so bolj kot ne kozmetične. GS je rebrandan Ropov LDS. Tako kot vse njene izpeljanke do sedaj.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 18 minutami:

 

Imaš težave razločevati program, zato ker de fakto ni razlik. Pa če so že, so bolj kot ne kozmetične. GS je rebrandan Ropov LDS. Tako kot vse njene izpeljanke do sedaj.

 

Ja. Pač ena taka sredinska stranka s precej liberalnim gospodarskim programom. Kar Tyne piše gor je res. Golobu bi glede na njegovo dosedanje udelovanje težko rekel, da je nek levičar. Ziher manj kot Scholtz recimo. Zato tud v imenu in programu nima nič o socializmu.

 

Ne vem edino zakaj Ropov LDS? A mogoče zato, ker nam je vsem jasno, da če bi od mrtvih vstal Drnovšek... bi razturil SDS tko kot vedno, najbrž še bolj? 😁

In pol privrženci JJ četudi vidite podobnosti morate dat nek pridevek, lol

Povezava do prispevka
tyne reče pred 6 urami:

Mi je pa všeč, kako se levičarji sploh ne trudite več prikrivati svojih prioritet. Samo da je naš, pa četudi je pokvarjen kot staro mleko.

 

to se je levica naučila od desnice. Ivan Oman; “Ni važno, da je pismen, samo, da je naš”. :D

 

svit reče pred 4 urami:

Saj zato mi je smešno, da Goloba vodijo kot levičarja, sam njegov način vodenja podjetja in dejanja pa ga ne slikajo kot levičarja.

 

s tem se lahko samo strinjam. saj je tudi sam že nekajkrat (kar precej jasno) nakazal, da mu politična levica sama po sebi niti ni tako blizu. to, da rine na levo sredino je bolj politični oportunizem kot posledica distanciranja od JJ. 

 

če bi bil slednji uravnovešen človek, bi bila z Golobom politična bestiča. 

 

Waslich reče pred 19 minutami:

 

Imaš težave razločevati program, zato ker de fakto ni razlik.

 

+1. edina razlika med njimi je prioritiziranje določenih segmentov družbe nad drugimi, ker pač ciljajo na različne baze volilcev.

 

YourReptilianOverlord reče pred 9 minutami:

 

popolnoma pričakovano. tisti, ki je nad temi stvarmi zdaj presenečen, lahko zdaj samo klikne odjava zgoraj desno. :D

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 5 minutami:

Ej, kva boste vi delal, ko ne bo več janšota?

 

Aja, ta desne stranke bodo totalno povozila ta leve. Ker kar naenkrat ne bo več anti-janša rally point-a.

lol model no

tričetrt foruma gre volit dejansko desno stranko brez twitota dobesedno v sekundi

res je carsko v kaki jebeni fantaziji živite pizda, večina folka ki piše faking moli boga da se janša spoka da se loh formira normalna stranka, ampak če si proti janšeju si pa nekdo ki bi ga lenin opisal kot komunističnega fanatika

  • Račka +1 7
Povezava do prispevka

Kaj je zdaj to, a ne bo nič live komentiranja neumnosti s soočenja? :D 

 

Sem se vključil bolj pozno pa že slišal evropsko poslanko, ki bi prepovedovala izvoz hrane in Goloba, ki bi selektivno nižal DDV. Vsi na levi sanjajo energetsko in prehransko samooskrbo, pri čemer jim nekako uspe spregledat, da so kmetje svobodni gospodarski subjekti, ki hrano prodajo najboljšemu ponudniku. Ne glede na to, na kateri strani je. Res škoda, da smo v EU.

 

Saj mi je ogabno volit desnico pod taktirko Janše ampak rabim samo 5 minut poslušat te pajace z leve strani pa me takoj minejo dvomi.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 11 minutami:

Ej, kva boste vi delal, ko ne bo več janšota?

 

Aja, ta desne stranke bodo totalno povozila ta leve. Ker kar naenkrat ne bo več anti-janša rally point-a.

Tu smo zdaj na res, res res tankem ledu...

Kr ja... Samo da ni Janša je morda butasta pozicija.

Ampak, 'samo da je Janša' je imo še butastejša.

Očitat folku da noče imet njega je res blesavo, saj gre za edinega človeka, ki je bil v vse slovenske parlamente izvoljen, dobesedno edini politični akter, ki je še iz preloma z jugo tu...

Se je imel možnost izkazat, mislim da je bil zraven Drnovška največkrat PV.

Ne gre tu za neke zarote, folk je imel priložnost ga videt vladat.... In če ga noče, je to to. Ni tu neka globoka država, lol, na delu...

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
TitanG reče pred 18 minutami:

lol model no

tričetrt foruma gre volit dejansko desno stranko brez twitota dobesedno v sekundi

res je carsko v kaki jebeni fantaziji živite pizda, večina folka ki piše faking moli boga da se janša spoka da se loh formira normalna stranka, ampak če si proti janšeju si pa nekdo ki bi ga lenin opisal kot komunističnega fanatika

 

Sej jaz bi tut raj vidu da ga ni, samo ne bom pa safr furu, če je na oblasti. Ali pa se z bicikli gonu ob petkih.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 52 minutami:

lol model no

tričetrt foruma gre volit dejansko desno stranko brez twitota dobesedno v sekundi

res je carsko v kaki jebeni fantaziji živite pizda, večina folka ki piše faking moli boga da se janša spoka da se loh formira normalna stranka, ampak če si proti janšeju si pa nekdo ki bi ga lenin opisal kot komunističnega fanatika

saj vse desno od Levice je dejanska desna stranka (ajde, SDS ima kar par močnih socialnih predlogov)

 

also

 

SDHUJ7R.png

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 6 minutami:

Ok, samo a so ustanovili poslansko skupino, ker to pravilo velja za poslansko skupino. 

Izrecno je bilo rečeno, da menda nikjer ne piše, da jo moraš ustanovit, samo da so trije v novi stranki. Naj se pritoži, če misli da ni ok.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 3 urami:

Kaj je zdaj to, a ne bo nič live komentiranja neumnosti s soočenja? :D 

 

Sem se vključil bolj pozno pa že slišal evropsko poslanko, ki bi prepovedovala izvoz hrane in Goloba, ki bi selektivno nižal DDV. Vsi na levi sanjajo energetsko in prehransko samooskrbo, pri čemer jim nekako uspe spregledat, da so kmetje svobodni gospodarski subjekti, ki hrano prodajo najboljšemu ponudniku. Ne glede na to, na kateri strani je. Res škoda, da smo v EU.

 

Saj mi je ogabno volit desnico pod taktirko Janše ampak rabim samo 5 minut poslušat te pajace z leve strani pa me takoj minejo dvomi.

Prehranske samooskrbe ne bomo višali ali dosegli z omejevanjem kmetov. A je dejansko kdo to predlagal al samo polagaš v usta? :confused:

Povezava do prispevka
tyne reče pred 22 urami:

Kaj je zdaj to, a ne bo nič live komentiranja neumnosti s soočenja? :D

 

mene začne po 5' bolet želodec in lahko samo ugasnem.

 

iskrene čestitke vsem, ki zdržite to torturo v celoti. :D

 

SpaWn reče pred 21 urami:

Po tej logiki bi moral bit tud Golob tam, ker ima 2 poslanca.

 

Golob je napovedal obstruiranje RTVjevih soočenj in napovedal tožbo RTVja.

 

btw, Kranjc (Bojan) pravi, da je imel PoPTV včeraj trikratno gledanost soočenja v primerjavi s tistim na RTVju.

 

pa še komunajzerska napoved dneva;

 

 

 

:avadodo::ododava:

uredilo bitje hawa meyta
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Sds predvolilne obljube so v bistvu en checklist stvari, ki se ne bodo zgodile. 

Nimajo zadržkov prekršiti zakone. Ne zabijajo časa s posvetovanjem. Nasprotovanje jih ne gane. Stotine miljonov so vrgli na različne konce brez oklevanja.

Brez težav bi lahko pocenili vinjete za pol, kot so obljubljali. Ampak so jih raje podražili.

Zato, ker bi ob izpolnjeni obljubi ljudem lahko narasli aptetiti in bi pričakovali še več tega.

Bolje je imeti prazne obljube pa potem govoriti ljudem ni nam uspelo zaradi komunistov, potrebovali bi še 6 mandatov.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

o lej, dežurna aparatčika sta spet v svojem echo chamberju.

 

boh ne daj, da kdo ne imeni SD obljub

al pa debilizmov Levice

al pa kar govori leader gibanja svobodnih (lekarnark)

 

če bi se s svojimi in kako jih izboljšati pol toliko ukvarjali kakor z nasprotnim polom, bi mogoče celo priplaval na površje kakšen konkreten politik, ne pa samo posiljevalci, šivilje, cmere in klovni

 

res ste sprani

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...