Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

BumbleBee reče pred 42 minutami:

Mene samo zanima ce bo zdej se vedno sel cez plan, ki ga je SDS obljubljal, da bo Kordis osebno razlascal folk, ki rabi dlje kot cetrt ure, da posesa stanovanje? Ali so se koprive spet lagale?

Janez Janša je na maši v Roškem breznu pred enim letom imel govor, kjer je povedal, da bo naredil vse, da opozicija ne bo izvedla načrtovanih bratomornih pobojev, če zmaga. Tako da Kordiševo razlaščanje folka je še tamala stvar, glede na to, da se očitno v zakulisju načrtujejo poboji. Če ne bi bilo Janša, sem ziher, da bi že danes rezali glave na Tromostovju. 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

Jah jeba je to, ker folku ne diši preveč vračanja v čase komunizma in hojenja po banane v Avstrijo:rofl:

Niti smo mi imeli komunizma niti si levica želi banan, želi si pa stanovanj. Tko da upam, da si si nabral nepremičnin, ker je streha nad glavo osnovna življenska potreba, ki pa je hkrati zelo donosna naložba za bogataše.

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 19 urami:

a veš uno ko JJ in Tonin bistvu zmagata.

 

en irrelevantni a vseeno povedni fakt; Šarec je prejel v volilnem okraju več glasov od Tonina. :D

 

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 9 urami:

Če bomo leta 2027 še lahko šli k zdravniku, ne da bi imeli že vnaprej vsaj 100 € v denarnici, sem bicikl.

 

prijatelj moj, razumem tvojo skrb. ampak do tja bo treba preživet še štiri jebeno negotove zime.

 

ker kaj je povedal včeraj zvečer Golob; 'ni me strah Janše in njegove pisunske mašinerije. me je pa strah jesensko/zimske doze Covida, še bolj pa energetske situacije.'

 

Lord Baltimore reče pred 7 urami:

Odtekanje informacij direktno na Janezova ušesa... saj niso nori.

 

to je sicer res, ampak iskreno povej; si lahko predstavljaš politično preživetje Tonina na mestu predsednika stranke, če obrne Janši hrbet in gre v pakt z Golobom?

 

never. gonna. happen. :D

zdaj pa predlagam, da se tema zaklene in se preselimo v sosednjo izbo.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...