Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Noben ne trdi, da če zmaga Trump, bo slednji zdej v zahvalo prisilil Muska, da v slolveniji zgradi en Giga Factory ali se prestavi sedež Appla... Vendar naklonjenost znajo američani nagrajevati, sploh če imaš za first Lady slovenko. Hrvati se nam smejijo, ker tega nismo/ne znamo izkoristiti. Raje smo jo drkali v glavo in klečeplazili putinu. Zunanja politika leve opcije od Drnovška naprej je ena sama 0.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 12 minutami:

Noben ne trdi, da če zmaga Trump, bo slednji zdej v zahvalo prisilil Muska, da v slolveniji zgradi en Giga Factory ali se prestavi sedež Appla... Vendar naklonjenost znajo američani nagrajevati, sploh če imaš za first Lady slovenko. Hrvati se nam smejijo, ker tega nismo/ne znamo izkoristiti. Raje smo jo drkali v glavo in klečeplazili putinu. Zunanja politika leve opcije od Drnovška naprej je ena sama 0.

 

Ja, smo videli v zadnjih 4 letih :rofl:

Povezava do prispevka

Pizda te desnicarji so mi smesni k misljo, da melaniji ne visi dol za slovenijo. Al pa da trumpa ne boli kurac, ce bi mu slucajn melanija rekla, naj zrihta sloveniji karkol

 

“ce zmaga trump je jackpot,ker je jansa twitnil neko glupost”

 

lol

uredilo bitje saosin
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
saosin reče pred 6 minutami:

Pizda te desnicarji  levičarji so mi smesni k misljo, da melaniji  putinu ne visi dol za slovenijo. Al pa da trumpa putina ne boli kurac, ce bi mu slucajn melanija Fajonka rekla, naj zrihta sloveniji karkol

 

 

lol

 

 

fixed

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 17 urami:

kaj si dela bruke še mednarodno

 

STFU bi blo najbolj za njega oz. da zbirše ta tivter

Dobro da misliš, da en svetovalec ve kdo je JJ pa kje je Slovenija.

Je pa res da je dotični svetovalec sodeloval z neko gospo Tanjo Fajon...

ElIUu40WAAE2x15.jpg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Novinarju so zaposleni na črpalki sicer dejali, da se to ni zgodilo prvič, da je Krek že nekajkrat vstopil v njihove prostore brez maske. "Če govorim o tej konkretni črpalki, me nihče ni nikoli opozoril, da naj jaz ne bi nosil maske, ker sem jo vedno nosil," je na ta očitek odgovoril Krek. 

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 7 urami:

bogi ju aparatchik  imas pa cas smetiti po mn3, gre za komuniciranje z javnostjo kjer je bas vseeno kaksen medij uporablja

 

smilis se mi, ubozec. pa ce bi vsaj kdaj kaj zadel, bi bil se tiho. tako pa samo, kot obicajno, nabijas nekam v tri krasne. 

 

za komunikacijo z drzavljani imas na moznost za to usposobljene sluzbe (vec njih), ce bi se zelel ali cutil potrebo, lahko sklice tiskovno konferenco, se neposredno obrne na javnost. fuck, model ima konec koncev SVOJO televizijsko postajo...

 

twittanje iz skreta med veliko potrebo in javno izrekanje o favoriziranju dolocenega predsedniskega kandidata je pa pac zgolj se en dokaz, kako je tip popolnoma izgubil stik z realnostjo. tako kot ti, ubogi nemcur, resnicno potrebuje strokovno psiholosko pomoc, preden naredi se vecjo skodo drzavi. 

 

pa en gromozanski LoL vsem, ki mislite, da bo skakanje z glavo naprej v rit kateremu koli ameriskemu politiku rezultiralo pri kaksnem favoriziranju v bodoce. newsflash - ne, ne bo. ker smo nesignifikantni in bomo vedno kasirali v rit, zaradi visjih interesov. zadnji zebelj v hrbet so nam zabili z objavo prisluhov slovenskima agentoma pri arbitrazi. kdor jim po tistem se kdaj kaj verjame, mu itak ni pomoci.

 

samo smesni (neresni) izpademo, nic drugega.

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 23 minutami:

 

smilis se mi, ubozec. pa ce bi vsaj kdaj kaj zadel, bi bil se tiho. tako pa samo, kot obicajno, nabijas nekam v tri krasne. 

 

za komunikacijo z drzavljani imas na moznost za to usposobljene sluzbe (vec njih), ce bi se zelel ali cutil potrebo, lahko sklice tiskovno konferenco, se neposredno obrne na javnost. fuck, model ima konec koncev SVOJO televizijsko postajo...

 

twittanje iz skreta med veliko potrebo in javno izrekanje o favoriziranju dolocenega predsedniskega kandidata je pa pac zgolj se en dokaz, kako je tip popolnoma izgubil stik z realnostjo. tako kot ti, ubogi nemcur, resnicno potrebuje strokovno psiholosko pomoc, preden naredi se vecjo skodo drzavi. 

 

pa en gromozanski LoL vsem, ki mislite, da bo skakanje z glavo naprej v rit kateremu koli ameriskemu politiku rezultiralo pri kaksnem favoriziranju v bodoce. newsflash - ne, ne bo. ker smo nesignifikantni in bomo vedno kasirali v rit, zaradi visjih interesov. zadnji zebelj v hrbet so nam zabili z objavo prisluhov slovenskima agentoma pri arbitrazi. kdor jim po tistem se kdaj kaj verjame, mu itak ni pomoci.

 

samo smesni (neresni) izpademo, nic drugega.

 

 

 

Upoštevajo te toliko, kolikor se znaš izpostavljat in kolikor si aktiven na mednaroden prizorišču. Jasno, nikoli ne bomo imeli teže ene Nemčije, vendar če misliš da te noben ne povoha zaradi majhnosti, potem pojma nimaš kako deluje zunanja politika. Je pa to tipična levičarska mentaliteta. Zato tudi noben tuj politik ni prišel v Slovenijo za časa Šarca naprimer (če izovzamemo Orbana, ki ga je potem Šarec še kurcal).

 

Arbitraža in njen kasnejši fjasko pa je textbook example nesposobnosti leve opcije. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

nehate prijavljat brezvezne poste (veste, kdo ste)

 

ce ste obcutljivi kot regratove lucke v vetru, kliknite desno zgoraj in se nadihajte svezega zraka

 

mn3njalo je lep pokazatelj, kdo je bil v soli tozibaba, sigurno ste bili ultra priljubljeni med normalnimi sosolci

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

Upoštevajo te toliko, kolikor se znaš izpostavljat in kolikor si aktiven na mednaroden prizorišču.

 

s to trditvijo se strinjam. jaz absolutno ne odrekam Janši določenih kompetenc in predvsem vezi, ki jih je skozi svojo politično kariero napletel po Evropi. za razliko od vseh preostalih vidnejših slovenskih (strankarskih) politikov vsaj ima nek imenik s številkami, da lahko koga pokliče. jebiga, to je pač politična kilometrina, ki je drugi nimajo.

 

zdaj pa ključno vprašanje, na katerega mi lepo prosim odgovori iz SVOJIH lastnih življenjskih izkušenj. kdo te v tvojem osebnem življenju na dolgi rok bolj upošteva, da več na tvoje mnenje in predloge, te včasih morda celo samoiniciativno pokliče in kaj povpraša; tisti, ki mu dobesedno lezeš v rit, igraš servilno služkinjo in nastavljaš svoj pobeljeni anus njemu na uporabo,- ali tisti, pri kateremu suvereno in artiklurirano zagovarjaš svojo pozicijo, jo z dejanji braniš in se ne pustiš poniževati za vsako ceno (primer Huawei, recimo)?

 

mislim, da veva oba, da je odgovor tukaj samo eden in to zagotovo ni ta, ki ga že vsa ta leta uporablja politkomisar (=evropska jokica in tožibaba).

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

kje se organizirajo protesti? a naslednji petek bo protest? bi se pridruzil.

Kolk slabo mora človek iti da se ideološko pridruži Wernerju Brozoviću, Marku Potrču in Zlatanu Čordiću.

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 18 urami:

Kolk slabo mora človek iti da se ideološko pridruži Wernerju Brozoviću, Marku Potrču in Zlatanu Čordiću.

 

dajte si prebrat tale intervju z dr. Tušakom, res se splača.

 

krajši izsek za pokušino...

 

Navedek

Kaj žene influencerje, da ljudi odvračajo od spoštovanja ukrepov?
To so ljudje, ki so izrazito samozavestni, ki niti ne razumejo, da ničesar o temi ne vedo, hkrati pa imajo toliko nespoštovanja do znanja in stroke, da se upajo izpostaviti. Recimo Marko Potrč. Problem je, da je danes njihov domet večji kot nekoč, saj so socialna omrežja učinkovitejša od vpitja na glavnem trgu.

In kakšne posledice ima to na psiho ljudi ter na družbo kot celoto?
Bojim se, da bodo ljudje, ki spoštujejo ukrepe, pa bodo zaradi epidemije prizadeti, recimo s smrtmi bližnjih, iskali krivca, zakaj je nekdo od njihovih bližnjih umrl. In bodo krivca našli v nekom, ki danes provocira. Stvari bodo vzeli v svoje roke in takrat bomo v totalnem kaosu. Tega ne smemo dovoliti.

V vojni se zgodijo stvari, ki se v normalnem času ne zgodijo. In danes smo v vojnem stanju, v vojni z virusom. V takem času ljudje ne razmišljajo več racionalno. Lahko se začnejo maščevati.

Dokler ljudje vidijo, da vojska in policija zmoreta zaščititi njihova življenja, ne jemljejo stvari v svoje roke. Ker tega v resnici nočejo. Ampak ko nekdo čuti, da ga država ne more zaščititi, se pojavijo čustva, ki jih ne more več nadzorovati. To moramo preprečiti.

Kako to preprečiti? Kako relevantne informacije spraviti do vseh ljudi? Kaj bi bilo treba spremeniti, da bi imeli pravi strokovnjaki večjo težo od influencerjev na socialnih omrežjih?
Ljudje, ki imajo vpliv, se morajo zavedati resnosti situacije in psihologije množic. Zakaj so na nogometnih tekmah do zob oboroženi policisti? Ker so v percepciji ljudi močnejši in jih zato ne provocirajo. Ljudje morajo imeti občutek, da so v tej deželi varni. Zdaj to še imamo.

Ko bodo bolnišnice začele zavračati ljudi, pa bo zavladala panika. Zato bi celotna politika morala opozarjati na spoštovanje ukrepov. To bi zmanjšalo število ljudi, ki delujejo negativno. Razni influenserji, ki s svojimi dejanji vzpodbujajo nespoštovanje ukrepov, bi morali biti kazensko odgovorni za svoja dejanja.

Politika denimo sprejme politično odgovornost, če izvede slabe ukrepe. Če ne prej, na volitvah. Influenserji pa bodo v trenutku hude krize pač poniknili, česar pa ne smemo dovoliti. Če nekdo s svojimi dejanji zavestno škodi zdravju prebivalstva, moramo kot družba sprejeti pravila, da ne bo mogel ravno vsak brez odgovornosti ustvarjati težav, ki imajo za posledico smrti ljudi.

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Tale model mi pa gra tko na zivce ej. Smo ga mel na firmi dvakrat je nekaj predaval pa kao delavnice al neki.

Vglavnem model skos razlaga neke zgodbice kako je sodeloval s sportniki pa deli nek insider info in si pumpa ego. Sicer je sodelavcom, ki spremljajo sport bilo super, meni je pa dobesedno odzrl 10 ur lajfa.

 

Najbolj me je pa razpizdilo da nam tam nekaj razlaga o motivaciji pa kako moramo biti bolj produktivni, da bo firma prezivela in jada jada. A model se je pripeljal z BMW osmico in cez par mescov je na naslednji delavnici mel ze drugega novejsega BMW 8, pa prejsnji sploh ni bil neki star.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 46 minutami:

Tale model mi pa gra tko na zivce ej. Smo ga mel na firmi dvakrat je nekaj predaval pa kao delavnice al neki.

Vglavnem model skos razlaga neke zgodbice kako je sodeloval s sportniki pa deli nek insider info in si pumpa ego. Sicer je sodelavcom, ki spremljajo sport bilo super, meni je pa dobesedno odzrl 10 ur lajfa.

 

Najbolj me je pa razpizdilo da nam tam nekaj razlaga o motivaciji pa kako moramo biti bolj produktivni, da bo firma prezivela in jada jada. A model se je pripeljal z BMW osmico in cez par mescov je na naslednji delavnici mel ze drugega novejsega BMW 8, pa prejsnji sploh ni bil neki star.

Ista izkušnja. Ta tip je tak fejker, da glava boli. 

Povezava do prispevka

A to ko pa določeni favorizirajo kandidate na volitvah po balkanu in celi EU, se znjimi slikajo, objavljajo rezultate kot da so sami zmagali, "sestrska stranka" je zmagala v makedoniji recimo. Ali ko, protestirajo pred ambasado sočlanico v EU o njenih INTERNIH političnih odločitvah in to vsi naši MSM medijo objavljajo kot zlata stran kruha, to je pa dober zgled pa vzor za drug po svetu?

 

to je odlično ane.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...