Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Lord Baltimore reče pred 12 minutami:

Švicarski krof spet razvaljiva :avadodo: 

 

 

Za poslovne goste so nekateri hoteli odprti prav tako njihove restavracije.

 

Ne morem verjet da ste tako nesposobni da si ne morete poiskat kateri hoteli so odprti in mene hecate.

 

uredilo bitje andrejus
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Orbit reče pred 14 minutami:

Hoteli so nepomembni v tej debati. Počivalšek je bil v gostilni in ne hotelu.

Res je. Bil je na poslovnem setanku brez hrane. Če je bil zavit sendvič v drugi sobi, to ni postreżba ampak burek na stopnicah.

 

Ampak naši mediji, torej RTV, je danes govorila kot da je konec sveta. Celo pozivali so ga k odstopu. 

 

Mi je pa čudno da noben od teh Mnj3carev ni izkoristil možnost rezervacije 4* hotela z večerjo ali zajtrkom in ljubico. V poslovne namene seveda.

 

uredilo bitje andrejus
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 4
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

@andrejus

 

Ti dejansko verjameš komurkoli v tej burleski? Dobesedno vsak ima drugačno zgodbo - Počivalšek pravi, da so imeli samo vodo; Žnidaričeva nato izjavi, da so imeli tudi sendviče; lastnik gostilne se brani, da kuhinja ne dela zaradi renovacije, ko ga pokličejo iz druge številke za naročilo hrane pa ni problema...

Povezava do prispevka

Meni je prav žalostno tole, poznam osebno veliko zelo sposobnih slovencev (tudi na mednarodni ravni), kar je kar neverjetno glede na majhnost. Kako je možno da imamo v politike in med sekretarji res same nesposobne budale, ta negativna selekcija je šla res predaleč.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 7 minutami:

jaz verjamem da so to burlesko skuhali mediji,

z razlogom rušit vlado.

To je tudi ena popularna floskula zadnje čase. Mediji ne morejo skuhat, če ima nek politik sestanek v oštariji namesto v delovnih prostorih. Če bilo vse tako kot trdi Počivalšek, je bilo najmanj neumno od njega, da je šel na sestanek v oštarijo, ker je to simboličen posmeh gostincem in vsem ostalim. Če ne drugega, v smislu: ne smete obratovat, ampak vaše prostore bomo pa koristili, hahaha luzerji. Če se je šel v gostilno gostit, je pa itak problematično iz drugih razlogov. Ti ljudje v vsakem primeru kažejo, da jim dol visi za narod oz., da so znotraj vatke slepi za njegove realne probleme, kar je v vsakem smislu slaba politika, tudi v kontekstu populizma, ki se ga grejo. To je prepoznala tudi vlada, zato se od tega distancira (oz. se je nazadnje, ko sem bral novice). Tudi, če so samo tako zelo zelo zelo nespametni, je to napaka za katero bi v normalni državi prevzeli odgovornost. Ker je ne bodo, je to spet dodaten pokazatelj ljudem koliko so v njihovih očeh vredni. Nobene samorefleksije in splošne uvidevnosti pa ti na oblasti ne rabijo ravno zato, ker je pri nas še vedno kup ljudi, ki jih bodo iz raznih ideoloških razlogov volili v vsakem primeru. Samo Počivalšek pozablja, da on ni SDS.

  • Račka +1 9
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 9 urami:

. Nobene samorefleksije in splošne uvidevnosti pa ti na oblasti ne rabijo ravno zato, ker je pri nas še vedno kup ljudi, ki jih bodo iz raznih ideoloških razlogov volili v vsakem primeru. Samo Počivalšek pozablja, da on ni ŠE SDS

upam da imaš prav

ne morejo samo levi vladati

bi bilo pa dobro za slovenijo ce bi en mandat vlado vodili iz Levice, da vidijo kaj pomeni real politika, tako kot njihov heroj Cipras

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Pa saj nam vladajo levi. To ti lih provin :D Desni je bil Virant pa LDS pa verjetno LMŠ pa najbrž še kdo. SDS so levica z oportunistično farško-kmečkim priokusom, da poberejo nekaj volivcev NSiju in SLSu. V ZDA nihče ne bi volil SDSa, ker ne marajo strank, ki želijo kontrolirat čisto vsak aspekt zasebnega življenja.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
black187 reče pred 35 minutami:

Meni je prav žalostno tole, poznam osebno veliko zelo sposobnih slovencev (tudi na mednarodni ravni), kar je kar neverjetno glede na majhnost. Kako je možno da imamo v politike in med sekretarji res same nesposobne budale, ta negativna selekcija je šla res predaleč.

 

premalo denarja je v politiki, če ne kradeš oz. se vsaj neetično okoriščaš

Povezava do prispevka

Pa imo je zaradi majhnosti vse skupaj dovolj osebno povezano, da je toliko manjša šansa, da kdo leaka. Na obeh straneh. Zato pa vsak svoje prvi dan vlade začne k koritu spravljat. Molze se državo. To so pravi paraziti, fokus se pa daje na neke hipije, da obstaja grešni kozel.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...