Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Navedek

Aleš Hojs je ob robu seje državnega zbora pojasnil, da je pri prehajanju meje od presoje policista odvisno, "ali izigravate odlok ali imate enega od utemeljenih razlogov". Pojasnil je, da lahko policist osebi, če ne gre za izjemo, zgolj napiše kazen in jo spusti naprej. "Policija ima navodila, da lahko nekdo, če vseeno želi zapustiti državo, plača globo in jo zapusti," je pojasnil.

 

ampak...ampak...v Jugoslaviji nismo imeli kavbojk, kave in banan!!!111 GRDA JUGOSLAVIJA, KI JE KRATILA MOJE PRAVICE!!!!111

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 18 minutami:

ne, bi jih pa mogla (z mogla mislim morala)

 

živimo v izmišljeni ne-realnosti confirmed

 

https://www.vecer.com/kronika/moski-s-psom-in-motorno-zago-v-rokah-pred-parlamentom-vpil-da-ima-dovolj-zapiranja-10239135

 

Brez panike, sej bo jutri kakšna SDS_psihologija na novinarski konferenci povedala, da je treba samo pravilno dihat in se umirit, če smo kej anksiozni zarad epidemije. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

nova24tv live: pa sicer, ali je sploh mogoče iti na volitve v tem času epidemije? to je z vidika države problematično, z vidika moje stranke sds pa seveda ne, smo najbolj pripravljeni; sploh ni mogoče izvesti volitev pred 1. julijem

 

kot kaže gre počivalšek nazaj v parlament in izpadel bo židan, pa dobijo 46. glas

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 50 minutami:

 

Brez panike, sej bo jutri kakšna SDS_psihologija na novinarski konferenci povedala, da je treba samo pravilno dihat in se umirit, če smo kej anksiozni zarad epidemije. 

pa da je v teh časih dobro poslušati Njegovo besedo.

 

sam koga misli s tem, pa sam boh ve.

Povezava do prispevka

Naslednje volitve bodo zanimive, ker je ta vlada pri dosti ljudeh, ki sicer ne volijo, zaradi arogance okrog ukrepov in naslajanja nad vlanjem z odloki, postala sinonim za koronavirus. Dobro so naredili to, da so nastavili antipatičnega Kacina, ker so zdaj res čisto vsi ukrepi povezani z njihovo maskoto. Nič se ni razpršilo med ministrstva in več obrazov, ki jih lažje pozabiš.

 

To se zgodi, če ne znaš komunicirati z javnostjo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

po mojem mnenju bodo naslednje volitve brutalna zaušnica za SDS, pri NSi bo pa še spiked mace po jajcih priletel. 

 

namreč v SLO nas je bilo IMO kar veliko desničarjev in desnih liberalcev, ki nam gre sicer SDS in Janša mega na organ s svojim razdiranjem, ideološkim bojem in gostilniškim SA Sturmabteilung komuniciranjem... Ampak smo na tihem želeli desno vlado, v kateri bi bili NSi, sredinska liberalna stranka tipa SMC in pa pač seveda SDS. Ker kolikor so slednji že agresivni, revanšistični in tudi verjetno skorumpirani, nekaj pa bodo naredili iz te jebene države. Za razliko od večnih status quo ex-LDS ter zelo škodljivih in mega nesposobnih SD, kjer je OČITNO, da pač ne znajo potegniti države naprej. Pač želeli smo si Zokija druge barve, kaj se kle gremo neki fine.

 

Dobili smo pa ultra nekompetentno vlado, ki poleg vseh ostalih SDS-powered bombončkov zraven še slabo vodi, ni organizirana, ne zna učinkovito komunicirati in ne dela drugega, kot da meče keš od drugih med folk z lopato. Začetek je bil fenomenalen, polovico časa ob poslušanju ekonomskih ukrepov sem imel trdega tiča, drugo polovico časa sem se pa učil nemško in še celo nekaj malega madžarsko. Prov uno, evo sem vedel da bodo boljši kot Šarec in levi bratje, to je to, to je lajf. Ampak kaj je pa pol sledilo... Pa kot oseba, ki pri politikih daleč najbolj ceni učinkovitost in rezultate, absolutno ne morem podpirati. To preprosto NI učinkovita vlada. Kaj so razlogi zato, kaj vse drugega še Janez in kompanija delajo in govorijo, kaj so zaene druge afere... ...me iskreno boli kurac. Naj delajo kar hočejo, doker uspešno furajo državo. Pa je ne, niti slučajno je ne. Pa če si daš najbolj rožnata očala na svetu je ne.

 

Tako da jaz sem se naučil, kaj lahko pričakujem od vlade, ki jo vodi SDS. In verjamem, da nisem edini. Tako da tiste svoje železne procente bodo itak pobrali... Ampak efekt razočaranih desnih / desno-sredinskih volilcev / sredinskih volilcev plus še ves razpizden folk zaradi corona ukrepov in posledic bo pa IMO zelo zelo viden.

Žal tega ne bo videti pri levih volivcih, samo da ne bo Janša. Čeprav mi ni jasno kje te je NSi razočaral, ker se mi zdi da še edini normalno funkcionirajo v trenutni vladi v primerjavi s SMC in SDS.

Povezava do prispevka
Death reče pred 7 urami:

Žal tega ne bo videti pri levih volivcih, samo da ne bo Janša. Čeprav mi ni jasno kje te je NSi razočaral, ker se mi zdi da še edini normalno funkcionirajo v trenutni vladi v primerjavi s SMC in SDS.

:avadodo:Ok, kopriva. 

Raje mi povej, kje nsi ni razocaral? 

Slepar na meji? 

Maske od mame? 

"Uspeh" glede prostih mest v dso-jih? In povezano s tem dobesedno katera koli debata na tv v kateri sodeluje Tonin in ne izpade debilcek? 

 

No, edino napacno glasovanje (ni vedela o cem glasuje?) ene od strankarskih kolegic, ki je poslala predlog zakona o financiranju zasebnih vrtcev en korak dalje. Tu jim moram priznat, da so res naredili eno (1) pozitivno stvar. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sds je največ glasov dobila 2008, po 4 letih relativno stabilne vlade, ko je izvajala mandat sredi najboljših ekonomskih časov od 2. svetovne vojne naprej, in sicer 307.000

in še tedaj niso dobili največ glasov in zmagali volitev

 

Njihova 2. vlada pa je nato šla folku že tako na kurac, da smo jih "nesli vun" in so dobili 2014 samo še 180.000 glasov

 

2018 je bil bounce-back na 220.000 glasov, a to je še vedno daleeeeč od vrhuncev 2004, 2008 ali 2011, ko so prejeli 280.000+. Edini plus je, da nasprotna stran trenutno nima ene platforme, kjer bi se poenotili in so njihovi glasovi razbiti na 5 delov, sam verjetno jih je zadnje leto dost presralo, da naslednjič ne bodo trmarili kot so zdaj do odstopa šarca

 

 

Also, evo, sem vedel, da je @Galko v resnici SMC tip liberalca (in ne kakšnega NSIjevca, ki jih shilla) , ki mu je bila smc-sds-nsi koalicija uresničitev mokrih sanj :D

 

edit: NPU, paravomo že raziskujejo

spacer.png

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Navedek

"Le malo držav v Evropi je doživelo tako hiter preobrat na slabše pri svobodi medijev po zamenjavi oblasti. To je privedlo v skrb vzbujajoč padec medijske svobode v državi," glede Slovenije navaja poročilo State Departmenta.

 

Povezava do prispevka

Mah, spet ne vem kaj se grejo mediji neke žrtve? V čemu se kaže ta nenaden preobrat? JJ proba axat RTV pa mu ne rata že 15 let, pol pa se spravi na njihovega mlajšega bratca STA. Patetično vse skupaj, prikazuje pa se zadevo kot da se ne da v trafiki več časopisa kupit, tisi ki se pa prodajajo pa so cenzurirani. Včasih skoraj ne vem kdo mi je bolj beden v temu merjenu tičev...

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

nora24 ima ze evroskepticizem na sporedu

Navedek

Vojna proti Sloveniji – neresnične obtožbe postkomunistične nomenklature, ki je izgubila oblast

Navedek

Združenega kraljestva ni več, Višegrajska skupina se pripravlja na slovo, Bruselj pa odpira konflikt s članico, ki ni ničesar kriva

 

  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...