Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Kunta Kinte reče pred 1 uro:

a lohk na kratko povzameš ker si jo prebral?

Tisti, ki jo tako šimfajo naj raje kaj napišejo.

 

Gre se o tem kako en mali iz okokice Tilmuna/Bovca, ki zraste v podobo Potrča (junaka našega časa) vidi belega panterja (albin, disfunkcionalen).

 

 In pol 2000+ let kasneje JJ, da črnega panterja (alter ego) na manšetne gumbe, ko bo 6 mesecev prvi med enakimi, že drugič.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 4 minutami:

Tisti, ki jo tako šimfajo naj raje kaj napišejo.

 

Gre se o tem kako en mali iz okokice Tilmuna/Bovca, ki zraste v podobo Potrča (junaka našega časa) vidi belega panterja (albin, disfunkcionalen).

 

 In pol 2000+ let kasneje JJ, da črnega panterja (alter ego) na manšetne gumbe, ko bo 6 mesecev prvi med enakimi, že drugič.

to si sam nek povzetek skopiral iz emka.si strani al si jo prebral?

Povezava do prispevka

Jaz sem prebral Noriško kraljestvo 

 

Roman dejansko ni tako slab, kot bi človek pričakoval. Janša ima nekaj malega zametka skillsov, je pa seveda tudi precej možno, da je napisal nek oris in mu je kdo vse skupaj dopisal

 

Seveda pa to ne pomeni, da je knjiga "dobra" :D. Pač classic 3/10 slovenski zgodovinski roman, vsako leto jih izide enih par, ta ma dodatno vrednost, da lahko pol ufuraš kak joke, če je taka situacija, to je pa bolj ali manj to 

 

Sam sem bral, ker sem upal na kakšno dodatno vrednost v smislu latentnih Kučanovskih leaderjev iz ozadja, sam ni blo ne 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 5 minutami:

Vsak latentni SDSovc mora prebrat JJ knjige.

Še urezal sem se na papir in jo 4ever s krvjo zaznamoval. Potem sem jo podaril ženini teti. True SDSovka.

se dobr da si plemenite modre krvi

drugac bi ze mislu da si hotel sirit rdeco ideologijo 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 5 minutami:

Roman dejansko ni tako slab, kot bi človek pričakoval. Janša ima nekaj malega zametka skillsov, je pa seveda tudi precej možno, da je napisal nek oris in mu je kdo vse skupaj dopisal

Pa saj bil novinar :)

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

1 leto zdrah, afer in nesposobnosti, zdaj pa šele začnejo nižat davke, ko nimajo niti dovolj glasov za odstranit izdajalca iz mesta predsednika državnega zbora :no:.

Seveda zakon ni popoln, če se ne tudi malo olajša davčne utaje in pranje denarja.

uredilo bitje SpaWn
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...