Skoči na vsebino

Srednji svet na teveju


LordFebo

Priporočeni prispevki

Men je hudo, ker so praktični efekti bli eden izmed glavnih razlogov, da so LOTR filmi bli tok dobri in še danes zgledajo, kot da so jih posneli letos (v večji meri). Tko da na nek način, mi da to mal več upanja, da serija ne bo totalne smeti. 

 

Če ni seveda sam gimmick za trailer, pol bo pa vse green screen. 

Povezava do prispevka

Enkrat sm bral en odličen smut, kjer sta po porazu Mrlakensteina v zadnjem letniku Hermion in Dreco prisiljena skupaj delat na nekem projektu za enega od predmetov. V tem fanficu se vsi 18 let stari čarovniki spremenijo v alfa samce, ki začnejo oddajat feromone, ki se jim čarovnice ne morejo upreti - prav tako pa razum zgubijo tudi moški. Nažalost Hermiona tega ne ve, ker je iz bunkeljske družine. 

 

10/10, would masturbate again. 

uredilo bitje Lunco
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 17 minutami:

Licence niso dobili za Silm, samo za dodatek v LOTR knjigam

Kaj? A za to so dal 250 milijonov dolarjev? Jaz sem mislil, da so za ta dnar vsaj The Silmarillion licenco dobil. Jeff ''who'' Bezos ma res preveč denarja.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 26 minutami:

Kaj? A za to so dal 250 milijonov dolarjev? Jaz sem mislil, da so za ta dnar vsaj The Silmarillion licenco dobil. Jeff ''who'' Bezos ma res preveč denarja.

The series is also only allowed to adapt and reference content from the Lord of the Rings books and their extensive appendices rather than any of Tolkien's other books that explore the Second Age such as The Silmarillion. The Tolkien Estate retained the rights to the events of the First Age while Middle-earth Enterprises held the rights to the events of the Third Age (as seen in The Hobbit and The Lord of the Rings films), so the series was also not allowed to explore those. Shippey felt this left the series with "a lot of scope for interpretation and free invention".

 

By July 2021, Amazon had gained access to certain elements and passages from The Silmarillion and Unfinished Tales due to the Tolkien Estate being happy with the development of the series so far.[26] 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 48 minutami:

Kaj? A za to so dal 250 milijonov dolarjev? Jaz sem mislil, da so za ta dnar vsaj The Silmarillion licenco dobil. Jeff ''who'' Bezos ma res preveč denarja.

Nego. Če hoče imet woke agendo v seriji, jo naj ima. Jo je pošteno plačal. Tako deluje kapitalizem, a nisi ti kao nek desničar? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...