Skoči na vsebino

Srednji svet na teveju


LordFebo

Priporočeni prispevki

LordFebo reče Dne, 21. 2. 2022 at 15:33:

Še koga fotke spomnijo na še kar slabo MTVjevo serijo Shannara Chronicles? :)

 

Mene sicer ne moti barva / rasa vilincev, bolj celosten občutek. Mora biti nekaj narobe, da jim niti minutnega trailerja ne rata narediti takega, da bi fani popadali vznak od navdušenja. Pa tako so pravili, da se serija dogaja v istem vesolju kot filmi in da bo občutek sličen. Pismu, samo uvod v prvi LotR je treba pogledati, od glasu Galadriel do prikaza Saurona. Najbrž bo dotični uvod ostal najbolj epski kino-moment mojega življenja.

 

Jst se spomnim ko je prišel trailer ven za LOTR. Pa to je bil tak hype da adijo. Tak mojstrski trailer da smo bili vsi čisto zmešani.

 

Uvod v film je čista umetnost. Tu se res vidi da je Jackson prelil svojo dušo v te tri filme. 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 11 urami:

 

Jst se spomnim ko je prišel trailer ven za LOTR. Pa to je bil tak hype da adijo. Tak mojstrski trailer da smo bili vsi čisto zmešani.

 

Uvod v film je čista umetnost. Tu se res vidi da je Jackson prelil svojo dušo v te tri filme. 

Jaz sem mel presvoh internet doma za pogledat trailer v najboljsi resoluciji. Tko da sem na sihtu downloadal trailer, ga zapekel na cd in ga potem ene 50x pigledal doma :mafija:

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

A to bo nek OG content al adaptirano iz neke Tolkien side knjige? 

 

Drugače pa jaz bom gledal, sploh ker je LOTR bolj ali manj edini epic fantasy, ki sem ga prebral (razen Witcherja, če šteje). Generalno mi žanr ni nikoli zadogajal, čeprav sem probal kar neki knjig

 

Aja drgač pa me bolj kot črne ženske triggera ta ideja, da mora dandanes biti FSE serija. Tako čisto vse licence, ki so bile za 10 minut aktualne nekje v preteklosti, bodo revivali v TV serije al kaj :_D

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 3 urami:

Iz dodatkov k LOTR knjigi na koncu

Kao

Problem je ker spreminajajo ze znane karakterje in si izmisljujejo nove, ceprav jih je v dodatkih dovolj, pa mesajo kdaj se je kaj zgodilo. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka

Nekega osnovnega tajmlajna se morjo drzat po pogodbi. Ampak tisto, kar ni zalisano, si lahko sami izmislijo (fill the gaps). Ceprav so enkrat porocali, da so poleg dodatka dobili se dovoljenje za unfinished tales (al uni alkabalkanekil

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...