Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Mnja, sej deloma mas kar prav. Včasih prevec hitiva pri pravilih in setupu, tamali majo pa uc za detajle in malenkosti. 

 

Ampak pol si res sam, da fak mali, svaka cast.

 

Ne zna brat, ampak ikonografija mu je pa jasna u nulo. Da o nasem skurjenem in mladem svezem spominu, sploh ne zgubljam besed. 

Povezava do prispevka

Fouš. :) Bore malo časa za namizne igre trenutno (življenje), tko da špilanja nič, je pa en kup sledenja kickstarterjem, yt videom in forumom o namiznicah. Pa seveda zamerljivega spogledovanja z goro še nepobarvanih figuric. Še mal, še mal, po pa clo kej na mizo prileti.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ja, Miklavž je nosu in jaz sem bil zelo priden :)

 

Crown of Emara -front Cover999 Ga,es

 

Zgradit moraš hiške za prebivalce. Prebivalcev ne sme biti več kot hišk, več hišk kot prebivalcev pa tudi nima smisla, moraš ujet neko ravnotežje. Špil ima dva boarda, podeželje, kjer nabiraš surovine, in mesto, kjer gradiš, menjaš surovine in se prilizuješ kralju.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Čez vikend smo šli Altiplano. V začetki tedna, ko sem bil še Cylon, pa se mi je po dooolgem cajtu zaluštal Arkham Horror in sem šel eno solo partijo. Nisem naredil, bil sem požrt od črnega lačnega nestvora :D.

Nato je bil čas da iz omare prvič pride Xia. Zvečer sem malo postavljal in se učil igrat, naslednji dan pa jo igral od 9h zjutraj do polnoči! Tako sem bil navdušen. Sploh nisem mogel nehat igrat. Vmes sem sicer mal gledal fuzbal in tako, ampak sem se cel dan vračal k mizi. Komaj čakam, da sprobam multiplayer.

uredilo bitje ayrton79
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
BlueSan reče Dne, 13. 12. 2022 at 19:31:

Čez vikend igrali Ankh: Gods of Egypt :D

image.thumb.jpeg.3fda72ae597f167854de238071d1ddb9.jpeg


Porocaj malo, kako je bila :D

 

Blood Rage mi je ena boljsih iger, Rising Sun malo meh, sem si ogledoval tudi Ankh.

 

Sicer jaz sem v tem tednu 2 solo, C&C: Medieval s CDG Solo Systemom in Pandemic: Fall of Rome.

 

1DE5DF02-4111-4347-B02F-CEAA7F27A9B3.jpeg
 

0E29D3D3-9FAA-4EB2-9FD0-27E54E263F4E.jpeg

uredilo bitje mangoforatango
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Dne, 11. 12. 2022 at 17:50:

Slaba zadnje čase. Z mangotom sva vrgla en spirit island ta teden, tokrat mu je bil boljši kot prvič, upam da gremo kdaj v treh. 

 

Ravno danes sem gledal nek top10 od Dice Tower in so se stirje strinjali, da ni najboljsa igra za igrat v vec, kakor dva, sploh ce je kdo zacetnik. Ze tako je imo predolga.

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 20 minutami:

 

Ravno danes sem gledal nek top10 od Dice Tower in so se stirje strinjali, da ni najboljsa igra za igrat v vec, kakor dva, sploh ce je kdo zacetnik. Ze tako je imo predolga.

Ja o tem sem tudi jaz razmišljal. Čeprav če trije poznajo igro po moje mora bit fun, da en igra nek nekonvencionalen spirit, varianta unega ki ima samo fear in ne more sploh delat damagea.

 

Drugače kokr je predolga meni subjektivno ni, ker mi je ful fun in je skoz neka anticipacija, vsako potezo si v nekem zaostanku in čakaš, da razpališ kak combo, da dobiš uno energijo in možnost igrat več kart in pol boš kao zares začel drmat. Vmes se itak humani ibr razplodijo in zadnja faza igre preide iz začetne bolj asketske v raztur na otoku. Kar hočem povedat je, da če je fun ni predolgo :D

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...