Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Kolikor mi je všeč ideja o motorju V8, mislim, da bi izbral nekaj bolj praktičnega (in novejšega). Pa realno niti ne rabim tako resne off-road mašine. Mogoče sem malo za svetom, ampak če bi že kupoval SUVa bi pač probal vzet nekaj, kar ti omogoča prevozit kakšen bolj razrit kolovoz, sicer ne vidim ravno smisla v SUVih.

uredilo bitje erted45
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 1 uro:

Kolikor mi je všeč ideja o motorju V8, mislim, da bi izbral nekaj bolj praktičnega (in novejšega). Pa realno niti ne rabim tako resne off-road mašine. Mogoče sem malo za svetom, ampak če bi že kupoval SUVa bi pač probal vzet nekaj, kar ti omogoča prevozit kakšen bolj razrit kolovoz, sicer ne vidim ravno smisla v SUVih.

Kakšen Subaru Forester? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15168784&display=Subaru Forester 2.0D-L Style

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 1 uro:

Kolikor mi je všeč ideja o motorju V8, mislim, da bi izbral nekaj bolj praktičnega (in novejšega). Pa realno niti ne rabim tako resne off-road mašine. Mogoče sem malo za svetom, ampak če bi že kupoval SUVa bi pač probal vzet nekaj, kar ti omogoča prevozit kakšen bolj razrit kolovoz, sicer ne vidim ravno smisla v SUVih.

 

 

Jah pol pa dizla. Sam pac novejsi SUVi niso tako robustni kokr stari.  Z razlogom vids samo ene par modelov off road vozil.  Razn spet vozila za 50k +++ eur

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 13 urami:

Land cruiserji so malo dragi, to je malo visji cenovni rang SUVjev

 Vem ja, plus ker je Toyota drži ceno (kot je rekel @RAD!OACTIVE), ampak je pa vsaj na papirju zelo všečen avtič.

 

Vodokotlič reče pred 6 urami:

Nissan Patrol

 

Tudi totalna mašina (ga je imel pred časom kolega) ampak kolikor vem, jih ne delajo več, sam bi pa rad imel kaj novejšega (če že kupujem naj bo (tehnološki) upgrade glede na zdajšnji avto).

 

Mika me tudi Ford Ranger, mogoče ga grem mal prešlatat k najbližjemu Ford dealerju.

uredilo bitje erted45
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 18 minutami:

 Vem ja, plus ker je Toyota drži ceno (kot je rekel @RAD!OACTIVE), ampak je pa vsaj na papirju zelo všečen avtič.

 

 

Tudi totalna mašina (ga je imel pred časom kolega) ampak kolikor vem, jih ne delajo več, sam bi pa rad imel kaj novejšega (če že kupujem naj bo (tehnološki) upgrade glede na zdajšnji avto).

 

Mika me tudi Ford Ranger, mogoče ga grem mal prešlatat k najbližjemu Ford dealerju.

 

Kaj pa tale? Ni lih suv je pa :)

 

https://www.ford.com/trucks/f150/models/f150-raptor/

Povezava do prispevka
erted45 reče Dne, 13. 9. 2020 at 20:09:

Eno vprašanje. A obstaja kakšen oz. kateri SUV ima največji poudarek na "pustolovski" vožnji in robustnosti? Recimo 4x4 pogon, ki ga lahko voznik vklopi sam, mogoče malo boljša oddaljenost od tal, kakšna dodatna zaščita pod motorjem in podobno. Pa seveda za nek normalen denar, pustimo razne Wranglerje, Defenderje, Range Roverje in ostale 50k eur plus ladje.

 

Panda cross

Povezava do prispevka
moderator reče pred 5 urami:

 

Panda cross

 

bna reče pred 3 urami:

suzuki samuraj oz yimy

 

Jimny mi je že bil predlagan, Pando sem tudi sam gledal, moti me edino to, da sta oba izjemno majčkena avtiča (bi rad imel kaj bolj prostornega).

 

Drugače pa, če bi le Peugeot nehal trollat in bi dejansko splavil 4X4 Rifterja....

 

4x4 Concept Keeps The 2018 Peugeot Rifter Company In Geneva - autoevolution

 

Imam pa plan it pogledat Rangerja. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...