Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

UUU, a limamo svoje vagne? Dejmo dokazat Zoddu, da ni edini z kolami :whistle:

20200825_164231.thumb.jpg.a444604eb13608b38e7c772ed5bb7ae5.jpg

 

Tle je moj 10 let star work horse pospravljen v tesno garažo brez kančka rje

 

  

Pennywis3 reče pred 6 urami:

Veš kak to gre, 1.6 110KM.

Pokne dol tisto hondo od Zodd-a za hec.

 

 

Bratova žena ga je imela do nedolgo nazaj in po lastnih izkušnjah potrjujem to tezo

 

uredilo bitje Lepi Šime
citat
Povezava do prispevka
bainit reče pred 8 urami:

do 2010 so bile direkt take cene (začetne tut 13k)...

zdaj so kao dražji zaradi vseh asistenčnih itd. systemov in kaj vem česa.

 

ford ma sicer konkretne finančne težave, najbrž so ga tudi zato podražili (175mrd dolga, pred kratkim so jim dali tudi junk credit rating).

 

...se zelo dobro spomnim, ker sem ravno leto prej kupoval nov avto in sem med drugim testiral tudi Focusa.

 

popravite me, če se motim, ampak kolikor vem sam, nobena druga avtomobilska znamka že v najbolj osnovnem modelu ne ponuja tolko nekih pripomočkov in sistemov, ki smo jim nekoč rekli - dodatek.

 

ampak, še enkrat; Ford je lepo javno povedal, da želijo k svoji znamki pripeljat ljudi, ki ne bodo ob nakupu gledali na vsak Evro.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 20 urami:

 

...se zelo dobro spomnim, ker sem ravno leto prej kupoval nov avto in sem med drugim testiral tudi Focusa.

 

popravite me, če se motim, ampak kolikor vem sam, nobena druga avtomobilska znamka že v najbolj osnovnem modelu ne ponuja tolko nekih pripomočkov in sistemov, ki smo jim nekoč rekli - dodatek.

 

ampak, še enkrat; Ford je lepo javno povedal, da želijo k svoji znamki pripeljat ljudi, ki ne bodo ob nakupu gledali na vsak Evro.

kaj si pa kupo takrat? 1.6 tdci je bil tempirana bomba, če bi ga imel do recimo 150k (problematičen motor)

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 23 urami:

Kaj si pa potem vzel, če lahko vprašam?

 

bainit reče pred 3 urami:

kaj si pa kupo takrat?

 

Imprezo. 14 dni po nakupu so mi pa v službi dodelili nov avto in je potem dobro leta stala v garaži, preden sem jo prodal. :D

 

leta 2011 je šel foter v penzijo in sem mu kupil novo Fiesto, ker mu je bila bolj všeč od Focusa. plačal sem jo 11k (Focus je bil takrat 14k) in še danes služi familiji. tudi meni, ko nočem uporabljat službeni avto. :D

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 59 minutami:

a mi zna kdo priporočat koga k se na kranjskem koncu ukvarja s popravljanjem tesnil na šipah oz. karkoli se že naredi v tem primeru.

 

voda mi je začela tečt preko tesnil na šipi (ne na vratih) in mi potem procuri v avto direkt.

Drgač pa Jelovčan je v Žabnici ki se ukvarja s stekli.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče Dne, 30. 9. 2020 at 16:53:

Tudi jaz bi rekel Octavia.

Kolega ima 2017 Octavia facelift  karavan TDI 150km - poraba 5.1

Drugi pa je kupil rablenga Superba tudi 2017 TDI 150km - poraba 5.2

 

Normalna voznja, niso nepremicnine.

 

Octavia je kul avtic, ceprav izredno dolgocasna. Vsaj tastara. Za tanovo pa ne vem.

Pa kaj je s tem navajanjem porab in VAG grupo? Merjenje kurcev?

Itak na koncu izveš, da jo vsi gledajo po potovalnem računalniku, nihče ne upa dejansko preverit ko gre tankat ...

 

Povezava do prispevka

Ja, meni tudi kaze cca 0,1 do 0,2 manj kot racunalnik, ampak redno preverjam po vsakem tankanju in avto tudi ni vag. In je zelo vazno od katerega proizvajalca je, razlike med njimi so enormne.

Glede vag grupe imam izkusnje s prevozenim polnim tankom (sluzben avto, 2.0 dizel 150km), racunalnik kazal povprecno porabo 5,3. Prevozenih dobrih 900 km, natankanih nekih 57 l.

Precej razlicno od 5,3. In precej bolj logicno za 1600 kg tezko kravo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...